Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 01:31:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на шегата - 01.04.-07.04  (Прочетена 48375 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #30 -: април 01, 2013, 15:08:27 »

Здравейте момичета! Аз си ползвах следобедната почивка за сладолед на припек... мммм, още се облизвам smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #31 -: април 01, 2013, 17:10:22 »

Времето се страхотноооо yahoo Ходихме на разходка danceg С после седнахме в годзила навън danceg Много обичам blum blum blum И в Пловдив са супер, само в София няма (поне докато аз бях) и много ми липсваха girl_impossible Сладолед още не съм хапвала, но скоро ще открия и аз сезон danceg

Отиваме да мием колата...на една чешма biggrin Аз отивам за тифирича де...смятам да наблюдавам biggrin Мъжът като има мераци за чешма да я мие, аз съм почитател на автомивките pleasantry
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 01, 2013, 17:39:43 »

Цял ден на работа си мисля как като се прибера ще се захвана с поканите. Едвам изтраях да свърши този ден!
Приготвям си нещата и с ужас установявам, че съм си забравила линията в офиса!  angry
Сега съм изстреляла милото към левчето, дано там да има...

И ние се помотахме преди да се приберем, но малко, защото днес бях с нови обувки и ме заболяха краката.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 01, 2013, 17:56:13 »

аз съм в малка почивка от приготовленията,в офиса кипи работен процес,но тези дни ще трябва да налепя вложките на поканите и да си донарисувам лебедите
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #34 -: април 01, 2013, 20:34:38 »

Здрасти мацкиии ! Последните дни нямах много време за компютъра и много съжалявам ,че отсъствах толкова smile Ще се реванширам ! Напоследък временцето е хубаво пък и задачките ми се множат ... Така че не се задържам чак толкова вкъщи smile smile smile Не мога да наваксам със всичко, което сте изписали , понеже определено е много , но от тук нататък се надявам да не изпускам толкова smile smile smile При мен няма нииищо ново и за съжаление нямам с какво да ви се похваля smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 02, 2013, 07:09:53 »


Добро утро!
Днес е специален ден за мен и ви моля за стиснати палчета  Good luck
еми, аз видях купата, но се чудя колко съм сръчна да я направя, а ми се прави нещо определено.
мияука, как е малкия сладур, сега вече с удоволствие ще се разхождате навън  smile smile
пънк, сега се сетих да те питам, вие след като се роди бебо ли ще се местите и детската в какви цветове е  smile

Хубав и слънчев ден  give_rose understand
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: април 02, 2013, 07:18:07 »

Хехе, кой е нацапал масата и ще отвори работа на домакинята? diablo heart
_Ezra_ , стискам палци всичко да мине по възможно най- добрия начин.
Тази смяна на времето реши да ми се отрази много лошо- вчера и след краят на работния ден ми се работеше Wink, та останах цял час повече. Няма лошо, ама вечерта чак ми се гадеше от висене пред компа и седеж на стол без мърдане. Днес имам излизане, а и ми се скапа основната програма, та ще чакам да ме "ремонтират".
Приятен, ползотворен и усмихнат ден и от мен на всички!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 02, 2013, 07:22:18 »

Аз не знам дали от смяната на времето или ми се натрупа мн умора, но тия дни бях като скапана (днес още не знам дали съм по-добре), като сдъвкана и изплюта, сънят не ми помагаше, пиех витамини, обаче ми бе доста смотано на главата; кръвното ми е ниско, но то винаги е така... (не съм и бременна blum) Случвало ми се е и др път -явно е от умора.
Днес се чудя дали да не си облека новата блузка (нещо като дантела в черно с едно красиво цвете)  heart
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 02, 2013, 07:44:29 »

Добро утро и от мен! Wink Езра, новата ти блузка звучи мноого секси по описание smile Сигурна съм че ти стои страхотно! Аз днес съм самичка в офиса (по принцип сме две), защото колежката нещо се разболя точно като се оправи времето angry Кофти... Не ми пречи, че ще свърша сама работата, ама е мноого скука да си сам sad Поне си имам вас, та ще влизам да ви препрочитам по на често  pc-mainiak
Слънчев ден от мен! give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 02, 2013, 08:24:57 »

Добро утро, у нас май и мъжът се опитва да се разболява.

От мен днес едно кратко нещичко плюс снимка:

Жаден човек стоял на една стена, намираща се в
близост до реката. Той изпитвал нужда от вода като риба
изхвърлена на сухо, но стената била много висока и
нямало как да достигне водата.
Човекът откъртил тухла от стената и я хвърлил във
водата. Цопването прозвучало като най-милата дума,
която някога бил чувал от много добър приятел.
Звукът го опиянил като вино - той откъртил по същия
начин още тухли и отново ги хвърлил в реката.
„Хей, ти, господин Хвърлящият,
защо ме замеряш с тухли?" - извикала реката.
„По две причини - отвърнал жадният човек. -
Първо, за да чуя сладкия звук „пльок".
Второ, защото с всяка тухла, която хвърлям, стената
става все по-ниска и аз се доближавам до водата."
*
Жадният обикаля целия свят, търсейки вода, но водата също търси жадния.
*
Ти търсиш вода? За какво говориш? Ти си до колене в река!

~
Из "ОКЕАНЪТ РУМИ" -откъси от
„ Маснави "
и
„Диван-и Шамс-и Табриз "
от
Маулана Джалал ал-Дин Руми
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 02, 2013, 08:42:59 »

Здравейте!
Ерза детската е зелена...имаше малък гаф с цвета. Като го купихме изглеждаше доста нежен, а като го нанесохме и стаята стана една изкряща. Но не е нещо нетърпимо и непоправимо!
А за нанасянето...надявам се да е преди бебчо да се роди. Вече кухнята е сглобена. В събота ще монтират климатика, а в неделя на мъжа ми сестра му ни направиха подарък изненада - съдомиялна. Мама и тати ни подариха диван за кухнята, срока на доставка е 30 дни, но аз се надявам да пристигне по рано. Спалнята е готова, само трябва да поръчаме кошарката и сме готови.
Радвам се, че вчера сте имали забавен ден! При мен нещата протекоха по много странен начин. Заради хубавото време излезнах на разходка оща от преди обед. Отидох да кантирам една плоскост на кухнята, че я бяха объркали. Следо това взех мъжа в обедната почивка, да разгледаме полилеи/но не си харесахме/. Отидох при мама да я видя и си накупих нощници и бельо за болницата. Реших да взема постелка за паркета в една от стаите и на връщане щастлива, че съм хванала зелената вълна по бул. България един наби рязко спирачки пред мен. Хубавото е, че аз успях да спра, но колата зад мен не и така ме натресе! Един час не можах да се осеферя от уплаха! Добре че мъжа ми като му звъннах беше забравил, че е първи и дойде. Ако беше решил, че се шегувам и сигурно щях и два часа да не мога да се осеферя! Но най-важното е, че бебчо е добре. Бяхме на доктор веднага след инцидента за да се успокоя!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 02, 2013, 08:55:49 »

Здравейте, сладурки Sunshine
Днес ми е безпричинно хубаво /може би и защото повечето от колегите до обяд ги няма в офиса danceg/, гледам прелестното слънчице и си мечтая да съм навън girl_in_love Вместо това обаче трябва да свърша работата на любимите pleasantry ми колеги и предпочитам да го направя преди да са се върнали, така че ще се включа за повече по-късно girl_wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #42 -: април 02, 2013, 09:02:19 »

Привет и от мен give_rose
Пънки  ,наистина тези шофьори понякога си прескачат много правата и си мислят,че всичко им е позволено beating ,но важното е ,че ти и бебо сте добре и скоро ще си се гушкате heart
Еми,разтваряй му на мъжо от тези лековитите прахчета blum ,че до колкото разбрах пак някаква епидемия се задава pardon
Езра ,слагай новата блузка без да се замисляш good Така както я описа,ми се струва ,че е точно по моя вкус,а и си мисля ,че ще изглеждаш чудесно give_rose
Хубав ден на всички!
Аз ще се включа отново по-късно,че сега трябва да свърша малко задачки преди милото да се е върнал от работа smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #43 -: април 02, 2013, 09:04:44 »

punk_girl123 , миличка, ако все още си неспокойна, няма да е лошо да направиш нещо, в каквото вярваш - да ти леят куршум, или да идеш да ти четат молитва за здраве, или питай майка ти за лекарска намеса. Било е голям стрес и уплаха, дано всичко вече е минало. good
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 02, 2013, 09:11:53 »

svekarva не усещам някави следи от стреса. Още като дойде мъжа ми се поуспокоих. А като минахме през доктора и каза, че всичко е наред с бебчо съвсем ми мина. Даже се смяхме с мъжа ми, като порестне детето каква случка ще има да му разказваме. Все пак малко са лудетените, дето шофират в напреднала бременност!  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines