Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 18:11:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булките на 07.07.07 и на 08.09.07  (Прочетена 76269 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: август 30, 2007, 12:24:58 »

браво мила всичко малко по малко си идва на мястото и си се нарежда от нерви няма полза good Bravo
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: август 31, 2007, 07:42:33 »

още нямам торта, цветя, кола, обувки на младоженеца, точната бройка на гостите, не е уточнено менюта
 hysteric hysteric hysteric hysteric Cray Cray Cray Cray Cray
не знам как ще се справя
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: август 31, 2007, 07:43:37 »

нямаме и подарък за кумовете, нямаме озвучаване за гражданския ритуал
УЖАС
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #108 -: август 31, 2007, 07:55:29 »

ivaiva за обувки на младоженеца виж на Пиротска, един магазин на ъгъл срещу сладкарницата. Ние ги взехме от там, имаше много хубави 70-80лв някъде. Букета и бутониерите вчера поръчахме от един магазин на бул.Янко Сазъков точно срещу него има някакво посолство, близо е до Паметника Левски.
Дано да съм ти помогнала girl_wink
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: август 31, 2007, 10:32:10 »

Момичета, днес ми е последен ден на работата и излизам в отпуска две седмици, имам само една седмица за последни приготовления преди сватбата, остават ни дребни неща за уточнение, като облекло и обувки на младоженеца, халки и разговор с оркестъра и направа на сценарии, точно как ще протече тържеството. 


Искам на булките на 08.09.2007 г. да им пожелая
най - незабравимият сватбен ден, много щастиви мигове,
много щури  танци
 Party time singer drum violin.

Това ще е нашият ден!
ГОРЧИВОООООООООО!!!
 CHEERS CHEERS CHEERS
« Последна редакция: август 31, 2007, 11:43:32 от mehandjijska » Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #110 -: август 31, 2007, 11:20:50 »

mehandjijska, завиждам ти благородно, че от днес си отпуска.Аз евентуално на 6 и 7 няма да съм на работа и след сватбата в Понеделник пак съм на работа,направо star crazy Гледай най-вече да си починеш последните дни и ти пожелавам най- прекрасната сватба Sunshine
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: август 31, 2007, 14:39:53 »

и аз няма да съм на работа следващата седмица.
на 10ти обаче съм, защото нашето пътешествие ще започне на 18ти.
Благодаря, Марианка, дано да успея да го накарам да решим проблемите по-отрано. Cray
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: септември 03, 2007, 23:34:22 »

След дълга вечеря и обсъждане се решиха едни от най-важните неща, а именно разпределението на гостите по маси, изчислението на количеството алкохол и безалкохолно, графика горе долу по часове в деня на сватбата. Вече имам и тейбъл картичките и роклята на малката шаферка, но нея утре ще я върна до я дооправят, 'щото знаете че съм перфекционист и веднага видях някои неща които не са направени както трябва! beating diablo Младоженеца си има обувки и утре трябва да стане подгъването на панталона.
Подробностите в отделните теми. blush
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: септември 04, 2007, 08:41:59 »

браво диде виждаш ли че аз като говоря не приказвам laugh всичко си идва по местата и много се радвам за теб надявам се да си вече малко поне по-спокойна give_rose good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: септември 04, 2007, 08:44:33 »

браво диде виждаш ли че аз като говоря не приказвам laugh всичко си идва по местата и много се радвам за теб надявам се да си вече малко поне по-спокойна give_rose good

Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #115 -: септември 05, 2007, 12:06:25 »

Аз най-вероятно пиша за последно до сватбата,така че пожелавам на всички булки на 08.09 и на себе си много,много Sunshine Party time CHEERS
На 10,09 ще разказвам!
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: септември 05, 2007, 12:08:57 »

аз ви пожелавам да е най-прекрасният ден в живота ви  girl_in_love
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: септември 05, 2007, 12:11:23 »

Аз най-вероятно пиша за последно до сватбата,така че пожелавам на всички булки на 08.09 и на себе си много,много Sunshine Party time CHEERS
На 10,09 ще разказвам!

Успех на последната отсечка от приготовленията! Весел празник ти желая!
Искам да предложа всички булки на 08.09. и другите които искат вечерта на 7-ми всички да нарисуваме по едно голямо  Sunshine слънце, и да си пожелаем слънчев и приказен ден, може пък и да помогне! pardon
Активен
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #118 -: септември 05, 2007, 15:21:54 »

Ще рисуваме! Предложението се приема!  Sunshine
Момичета, много се натъжих последните няколко дни - от два дни насам, че и днес някои от гостите се отказаха да идват на сватбата! Така от 120 поканени в момента тези които ще дойдат са 67! Много ми е неприятно, още повече че това се случва в последния момент! А и никой от тези които няма да дойдат на сватбата не се обади да предупреди - ние решихме да звъним на всички и да ги питаме и някои хора просто казват "ами аз няма да дойда" и промърморват някакво извинение... е как така в последния момент и то ние като ги попитаме се отказват!  beating beating beating Направо ще се побъркам!  Плачещо момиче GROAN
« Последна редакция: септември 05, 2007, 15:30:46 от rosi_ps » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: септември 05, 2007, 21:52:35 »

недей мила спокойно не е важно количеството а качеството все пак важното е да се обичате и да сте много доволни и щастливи заедно а това че има отказали се да не ти пука чак толкова верно гаднички е че в последния момент но недей така успокой се големия ден наближава заплашително а искаме да си красива за сватбата и да не се нервираш и помисли за бебчо @}->--той усеща всичко и ако мама е неспокойна нервен е и той а не е хубаво усмихни се и се успокой  Wink good
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines