Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 16:08:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Всичко,което ни интересува за бебето и детето" 4  (Прочетена 150079 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: декември 22, 2010, 11:08:34 »


Постове от рода запис и т.н. не се толерират!Трия веднага!
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 22, 2010, 11:56:11 »

Аз попаднах на памперси Huggies, които пускат боя, оцветиха не само дрешките, но и крачетата на децата и то толкова силно, че не мога да отмия боята от крачетата им вече доста време. Направо не ми се мисли какво има по тези памперси. Доволна съм от Пуфиса.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #2 -: декември 22, 2010, 12:35:18 »

Ллеле Яна ние се гоним по темите  funnytooth,учудена съм за Huggies,явно за това където и да отидем в който и търговски център те все са си на промоция.Ние първа бяхме с Чико ,после взех да купувам памперк кутия със  180 бр за 29,90 мисля ,че е супер нормална цена и от двата вида съм много доволна.Памперс са малко по тънки.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 22, 2010, 12:53:02 »

Жужи, виж състава на мокрите кърпички на Хъджис, Нивеа, Памперс. Има поне 2-3 вида парабени най-малко.
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 22, 2010, 13:04:05 »

Жужи, виж състава на мокрите кърпички на Хъджис, Нивеа, Памперс. Има поне 2-3 вида парабени най-малко.
Аз затова взимам кърпички Babylove na dm,няма никакви парабени good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: декември 22, 2010, 13:08:53 »

Е, аз взимам на baby crema, те също нямат парабени, но пък имат други гадости. Общо взето няма кърпички без вредни съставки. Най-добре е с водичка само, но при мен е малко по-трудно, предвид, че са 2 деца. Може друго да не се зоря, но ще гледам да махна памперсите възможно най-рано. Отсега с ги свиквам да се изпишкавт винаги, когаот са без памперс. Може и многократни пелени да закупя скоро.

Мокрите кърпи - вредни или не за човешкото здраве
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #6 -: декември 22, 2010, 14:26:35 »

Ще погледна сега,аз да ти кажа купих преди време крем за лице на Мустела и го мажех с него.Обаче един ден видях ,че пише ,че има парабени и го хвърлих.Сега не го мажа  с нищо само водичка.А дупето мажа само с витаминска мас.Това е едно супер евтино кремче от Бг  /македонско е даже/ и за сега нямам проблеми
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: декември 22, 2010, 14:44:08 »

Едно глупаво въпросче. Тук ще ми правят baby shower . Помолиха ме да си направя регистрация със списък в Babies R US. Всичко това е много хубаво (въпреки ,че аз не се чувствам комфортно, да имам някакви изисквания, обичам изненадите), но малко са нещата, които са ми необходими. Това са креват, количка , слинг, помпа(от които само помпата ще отиде в списъка). Не мога да се сетя за нещо друго. Купила съм си пелени, шишета, козметиката предстои да я купя, изчаквам просто, защото се прави непосредствено преди да я изпратят от билки и масла и искам да е максимално прясна  pardon . Дрехи...толкова мноог съм накупила, а и моя приятелка ми даде пълен кашон с дрехи от нейното момченце. Та Крис ми предложи в списъка да сложа нещо, което не бих купила. Това нещо се оказа една кутийка , която топли мокрите кърпички за еднократна употрба. Опитах се да намеря повече инфо, дали поддържа топлина и на обикновенни кърпи намокрени с вода, но нищо не казват по въпроса. Някой от вас дали е ползвал такова чудо и дали има отзиви. Предварително благодаря.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 22, 2010, 14:49:13 »

Азмай обърках темите  focus Последния ми пост е по-скоро за Покупки за бебето. Извинявам се за  Offtopic . Модераторите ако искат, нека ме преместят в другата темичка или да ме изтрият.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: декември 22, 2010, 15:37:12 »

По повод на памперсите и алоето от предишната тема, Premium Care също са с алое.. ама вие сигурни ли сте че то е проблема? Защото и Ясен се обриваше жестоко, до кръв от онези "омирисаните" там сини и оранжеви пакети, както и от пуфис, но с Premium Care всичко е наред.
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #10 -: декември 22, 2010, 15:55:12 »

Виждам, че обсъждате памперсите. Доскоро и аз бях много доволна от Premium Care, но сега са пуснали нов вид- макс драй, които са по-тънки и с незнам каква си нова революционна технология, те са без мрежичка/говоря за четворката/. Ами какво да кажа, развалили са ги. Бяхме взели два големи пакета. Не попиват  и от тях Сияна се изрина, докато с предишните с мрежичка изобщо нямахме такъв проблем.Тези макс драй са ги напускали навсякъде на промоция и момичето което правеше промоцията  ми обясни, че от новия вид  от единичката до тройката са с мрежичка, а четворката, каквато ползваме ние са без мрежичка.Ами не си купих повече, взех на либеро и от снощи ги ползваме, но трябва да мине малко време за да преценя дали съм доволна.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #11 -: декември 22, 2010, 16:27:50 »

eliss ,ние сме с тези Памрес те също са супер леки и попиват идеално,нямаме проблеми с тях Марти винаги е сух и са супер тънки,ние сме с 3-ка и няма мрежа ,иначе и тук това е най-новото.Пускам снимки за да видим дали говорим за едни и същи


Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #12 -: декември 22, 2010, 16:44:40 »

juji, не изглеждат така на външен вид и опаковкaта на пакета не е такава. Аз говоря за Premium Care max dry.


* PIC_2259-10.JPG (68.84 KB, 240x320 - видяно 3886 пъти.)
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 22, 2010, 16:44:52 »

Мами, имам нужда от помощ/ Павел от няколко дни ака тъмно зелено, вчера беше светло зелено, а дпреди малко беше и леко слузесто. Много се притеснява, звъня на педито, но нещо не ми вдига телефона. Това нормално ли е? Само да кажа, че имаме колики и трудно се изаква, но ака по 4-5 пъти на ден и пишка също.  cray cray cray
Активен
eliss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



« Отговор #14 -: декември 22, 2010, 16:46:31 »

Ето как изглеждат самите памперси. Но като се замисля, отвътре може и да са на същия принцип, като тези които си показала, само външния вид там при вас да е различен.
mimozka , това със зеленото ако и при нас го имаше преди известно време. Според нашия педиатър не е притеснително.Чувала съм че може да е изстинало детето, има и друга теория, че може да е претоплено, или пък майката да е яла зелена салата или броколи или пък се появява когато детето има колики.При нас си мина от само себе си, тъй че не се притеснявай.


* PIC_2265 11.JPG (64.65 KB, 320x240 - видяно 4033 пъти.)
« Последна редакция: декември 22, 2010, 16:51:55 от eliss » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines