Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 12:17:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от СОФИЯ - 2 част  (Прочетена 99310 пъти)
 
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: ноември 14, 2008, 15:05:37 »

funnytooth laugh laugh ROFL ROFL sarcastic sarcastic
Ама момичета вие колко присърце го взехте, чак и каква бира  laugh
Мъжо ще мине и само с една бира , която ще му закупя прибирайки се или преди да дойда да си пийва докато мен ме няма tease
Ечи, той пие бира по всяко време - лято , зима няма значение. Това си е неговото питие girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: ноември 14, 2008, 15:07:26 »

Абе ти па , срам те е , я като пияница мушни шишето в чантата , ама остави да стърчи от него , та загадъчно да се вижда  funnytooth
хихи от моята чанта няма как да стърчи,дори и да е дву-литрова,огромна ми е чантата sarcastic sarcastic sarcastic  Мацки,а мислехте ли с какво ще ходите,че аз съм в чуденка,нещо гледах-смятах и с колата не ми се ходи girl_wink а каза го вече-искаш не искаш ще носиш после бирата girl_wink
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: ноември 14, 2008, 15:10:40 »

аз съм го измислила, с колата ще съм, че от миналата седмица още имам отвратителни спомени от пътуване в маршрутките bad така че по добре да се чудя къде да паркирам , пък и ти ако не дойдеш с колата тъкмо шанса ми ад си намеря местенце се увеличава с 1  tease
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: ноември 14, 2008, 15:14:57 »

хихи от моята чанта няма как да стърчи,дори и да е дву-литрова,огромна ми е чантата sarcastic sarcastic sarcastic  Мацки,а мислехте ли с какво ще ходите,че аз съм в чуденка,нещо гледах-смятах и с колата не ми се ходи girl_wink а каза го вече-искаш не искаш ще носиш после бирата girl_wink

Наде и моята/моите чанта/и е огромна  sarcastic sarcastic Мъжо все ми се смее , че била сак ROFL И ето къде ще събирам бутилките/кутийките  laugh laugh laugh
Аз пък нали не съм шИфьор ще съм или с парашутката или ако си изнамеря някой да ме позакара натам blush
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: ноември 14, 2008, 15:17:45 »

За бирата аз сериозно ще донеса. Даже мисля да вляза направо с нея в едната ръка и да я размахам, та да ме видите, че да не се лутам и да не мога да ви позная.  blum
Аз като не съм шофьорка поне ще мисля за едно нещо по-малко  DANCE Бавно и славно с трамвайчето.
« Последна редакция: ноември 14, 2008, 15:19:41 от Nataliya » Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #380 -: ноември 14, 2008, 15:19:54 »

Леле, аз като се замисля, че срещата изглежда вече напълно реална и ме онхваща едно такова настроение... това ми е направо събитието на годината! smile

Ама аз тва ще се оправя ли да го намеря - по принцип много се ориентирам ама дали да не направя едно пробно кръгче дотам да съм сигурна, че ще съм на линия. Аз ще пътувам със служебната маршрутка май. Ама да видим коя ще хвана.

Ооох, разтупка ми се сърцето. Мали, тва си е като някаква среща то чатовете както беше навремето - надъхваш се човек, надъхва се и после като се видиш - страшна емоция! Нямам търпение!
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: ноември 14, 2008, 15:22:40 »

Аз бира ще нося така,че Бебс верно си взимай торбичка,ако ли не аз ще взема една за всеки случай да не вземеш да забравиш твоята  blum Че да има с какво да носиш бирите  DANCE
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: ноември 14, 2008, 15:25:28 »

Е това не е за изпускаме, още повече ме хваща яд, ама не мога аз да не надникна в любимата темичка.
Не съм ходила на форумска среща май от март (беше минифорумска май  crazy)
Да си изкарате много яко и бирата за на Бебчето мъжа и си е важна  tease
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: ноември 14, 2008, 15:35:35 »

Дрескода ще е бира girl_wink
То явно и аз ще съм с трамвая Girl_hide
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: ноември 14, 2008, 16:48:02 »

аз поне съм с уреден транспорт - преди срещата ще се мотая с кумата по центъра та така или иначе ще съм наоколо, а като си затръгвам..... "мойто мъж"  tease ще дойде да ме вземе с колата  Ashamed  blum
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: ноември 14, 2008, 23:34:34 »

Момичета,аз също не съм идвала до сега на срещи-така,че,ако може едно местенце и за мен! smile
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: ноември 15, 2008, 11:02:35 »

Защо да не може , заповядай писетата  Bravo
Ама биричка да не забравиш да носиш  tease
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: ноември 15, 2008, 12:09:18 »

Аз ви изтървах края съвсем  tease Каква бира? В смисъл това сериозно ли е, защото аз ще донеса наистина и ако съм единствена просто ще умра от срам  blush
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: ноември 15, 2008, 13:37:06 »

Аз ви изтървах края съвсем  tease Каква бира? В смисъл това сериозно ли е, защото аз ще донеса наистина и ако съм единствена просто ще умра от срам  blush

На Беб4е мъжлето си е поръчал от всяка по 1 биричка заради местата , аз сериозно казвам че ще донеса , така че няма да си самичка... tease А ако аз забравя , твойта ще я глътнем преди да влезем и готово  blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: ноември 15, 2008, 13:50:29 »

И аз ще нося,стига да не забравя Wink
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines