Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 02:01:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Спалнята!!!  (Прочетена 293477 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: ноември 20, 2008, 10:50:15 »

Ина супер сте!!! Само да знаеш как ще си крадна идейката... Ashamed Ashamed Ashamed
А аз се чудех как от пред на гардероба може да се сложи телевизор... Понеже то при нас просто няма място другаде освен на гардероба, но това вашето идеално върши работа.
Мноооооооооооооооооооооооооооого благодарим за идеята!  god god god
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 20, 2008, 11:01:47 »

Ми ще се радвам ако се получи и при вас, но само да уточня нещо.
Тзи стойка се предполага, че ще се поставя на стена и съответно е предевидено да се закрепи с ъс фишери за нея. Логично е, че на гардероба няма как това да стане а се налага да е здраво, че те тези гардероби както повчето ги правят от пресовки няма да издържат тежестта. Затова ние се сдобихме с още една метална плочка, по размер на оригиналната с пробити дупки, която закрепихме от вътрешната страна на гардероба и с дебели болтове свързахме двете плочки.
Ето снимка на вътрешната плочка, дано се вижда, че е телефонна и не е много ясна.....


* 15112008(009) (396 x 528).jpg (69.14 KB, 396x528 - видяно 390 пъти.)
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 20, 2008, 11:13:54 »

Вижда се разбира се! Трябва да продаваш ноу хау!
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 19, 2009, 00:14:25 »

Мацки да ви питам къде във Варна се продават такива лепенки за стена със флорални мотиви?
Сега тепърва ще си правим спалнята и ми се иска да я направя така както я виждам във фантазиите си smile
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 19, 2009, 07:44:28 »

Питай Маслинка мисля,че беше от Варна.... good
Тя има в нейната спалня....Аз лично тук в София съм виждала в Домко,ама  незнам дали при ваС Има ....Друг вариант са Практикер и Мр.Бриколаж

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 19, 2009, 09:15:50 »

Ние нашите ги правихме в рекламна агенция.
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 19, 2009, 11:51:51 »

Благодаря Ви дами! smile
Аз си мислех направо да ангажираме художник, да ги нарисува smile
Нямам идея обаче колко би струвало? Като лепенки дали може да споделите цена?
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 20, 2009, 11:49:07 »

Момичета, много съм щастлива! Снощи ни взеха мерки за спалнята. Матракът ще е 160/200, тъй като сега спим на 140/196 и е малко тясничко smile
Проекта си е наш, не е нещо уникално. Просто не мога да намеря точно същата идея, но горе долу изглежда така (цветът още не сме решили какъв ще е, но няма да е венге, като тази на снимката):

Отделно долу ще е по-издадена (8 см.). Таблата ще е плътно до стената, пак ще има метални кантове, нощните шкафчета ще са на нивото на леглото.
« Последна редакция: януари 20, 2009, 11:51:44 от stranger » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 23, 2009, 17:16:32 »

Момичета, и на нас ни предстои покупка на спалня. Чудя се.. кое е по-добре според вас - 160 или 180 сантиметра ширина? По принцип милото не може да спи прегърнат с мене, не е фиданка, а има и проблеми с кръста. Затова се замислям за по-голяма спалня. Но се притеснявам дали няма да изглежда като тепих.. Би могла и голямата да се събере в стаята, без да трябва да минаваме по тавана за да стигнем до другия й край, но все пак.. метър и 80 не е малко. Вие какво мислите?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 23, 2009, 17:19:40 »

Щом спалнята/стаята/ го позволява ,не виждам защо да не я поръчаш 180 blush  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 23, 2009, 18:06:34 »

Момичета, и на нас ни предстои покупка на спалня. Чудя се.. кое е по-добре според вас - 160 или 180 сантиметра ширина? По принцип милото не може да спи прегърнат с мене, не е фиданка, а има и проблеми с кръста. Затова се замислям за по-голяма спалня. Но се притеснявам дали няма да изглежда като тепих.. Би могла и голямата да се събере в стаята, без да трябва да минаваме по тавана за да стигнем до другия й край, но все пак.. метър и 80 не е малко. Вие какво мислите?

ами нашата спалня е 200х220см. и си ни е супер комфортно и удобно на нея, а и за дребе беше добре като стоеше на нея! good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #131 -: януари 23, 2009, 18:18:19 »

BASTET, мисля, че спалня 180 см е супер и категорично не изглежда като тепих (нали няма да слагате матрака на земята?).
Само си мислех за едно нещо, след като така или иначе не спите прегърнати, може би вариант с два матрака по 90 см е по-удачен. Не знам дали това решение е популярно в България, но си има много практични предимства като местене, чистене, пренасяне... Върху двата матрака може да сложите "мек" матрак, само няколко сантиметра дебел, който символично ще направи леглото цяло, а може и без него.

От познати с деца съм чувала, че големите легла са много практични, когато цялото семейство ще се гушка...
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 23, 2009, 19:54:39 »

И аз съм за голямата спалня ! good Нашата също е 200/220. Два отделни матрака са, но това не ни пречи да се гушкаме. И повярвайте много е удобно когато детето реши посред нощ да се премести при нас. Единствено имам малък проблем с чаршафите, защото обикновенно си ги шия по поръчка, защото искам долните да бъдат по- дълги, а горната ни завивка е една - огромна и също не става за стандартните.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 26, 2009, 10:55:18 »

Благодаря за съветите, момичета! Взехме по-големия размер. За 220 за жалост няма да има място в стаята вече, така че 180 се надявам да е оптималното решение.
BASTET, мисля, че спалня 180 см е супер и категорично не изглежда като тепих (нали няма да слагате матрака на земята?).
Точно поради тази причина се отказах от първоначалната ми идея за много ниска спалня. Има нещо японско и екзотично в нея, но като я повдигнем до нормалната височина ще има място за чекмеджета отдолу и ще е по-практично, а и няма да прилича на подиум.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 27, 2009, 10:18:58 »

Ето и аз да сложа най накрая снимки от нашата спалня която пробразяваме заради бебо. Вчера но донесоха едни от мебелите и цял ден се дупихме с милото да ги сглобяваме

и

и щорите и те са нови


Аскоро и телевизионен шкаф ще ни докарат и накрая бебшкото легло
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines