Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 21:31:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 159041 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 12, 2017, 11:44:48 »

Влизам само на бързо, че днес съм под пара, за да ви поздравя с Празника на Авиацията и Космонавтиката - 38 години от един велик подвиг на един велик човек!

https://www.youtube.com/watch?v=jpne8fCwFJ8

http://nauka.offnews.bg/news/a_1/a_8227.html?preview=ok
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: април 12, 2017, 12:05:34 »

Рони, много са яки клипчетата.

Бубе, честит празник Wink

Аз мързелувам
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: април 12, 2017, 12:59:21 »

Леле, глупости съм написала, ама днес съм така  crazy
*56 години от първия полет на човек в космоса!

Толкова много време от тогава, а такъв малък прогрес за света! Ако човечеството се развиваше правилно, досега вече щеше да е възможно да пътуваме из цялата Слънчева система, та и отвъд!

Какъв регрес за България, която по онова време е била 6-тата космическа държава, имали сме огромен принос в цялото космическо дело... Равносметката не е в наша полза, дали това ще се промени докато сме живи?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #258 -: април 12, 2017, 13:18:48 »

Хаха, Бубе, аз се замислих и си викам, пък не съм толкова стара Wink Бях в детската градина, когато посрещахме Гагарин в Пловдив. Така ме стъпкаха, че си загубих обувката и просто няма да го забравя. Ни Гагарин видях, ни чудо тогава blum
Хич не са малко постиженията от тогава, просто не са така рискови. Бяхме 6-ти, покрай членство във СИВ и военните заводи. Сега само храна за космонавти правим и то доста успешно. good
Панди, как е мястото около извадения зъб?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #259 -: април 12, 2017, 13:21:28 »

Тъкмо щях да питам какво още космическо е станало на тази дата. blum Майка има рожден ден и едното събитие винаги свързвам с другото. Хехе, преди няколко дни тя коментира как уж са държали баба ми 10 дни в родилното, в същия момент майка е родена през страстната седмица, а единият дядо заклал агне за изписването - по Великден. Събитията са "този каза - онзи рече". Поне си знае рождения ден  lol
Бубе, не съди толкова строго! Не малко неща са направени за тези години. Има и друго - от началото до средата на 20-ти век има огромен скок в развитието на човечеството. Мое мнение е, че трябва да има периоди на по-бавен темп. Иначе сме в състояние да унищожим вместо да създадем.
И на мен ми се прави нещо - я кекс, я курабийки. Само да намеря пътя към кухнята!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 12, 2017, 13:45:28 »


И на мен ми се прави нещо - я кекс, я курабийки. Само да намеря пътя към кухнята!

аз прочетох секс, и поклатих одобрително глава biggrin biggrin biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #261 -: април 12, 2017, 13:52:42 »

аз прочетох секс, и поклатих одобрително глава biggrin biggrin biggrin
Мдааа, и телефонът ми редовно след "правя" предлага за писане "секс"! Затова много внимавам какво цъкам и на кого най-вече. На тоз етап мога само с клатенето на главата да си остана. biggrin
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: април 12, 2017, 13:54:01 »

Мдааа, и телефонът ми редовно след "правя" предлага за писане "секс"! Затова много внимавам какво цъкам и на кого най-вече. На тоз етап мога само с клатенето на главата да си остана. biggrin
  то от главата biggrin biggrin biggrin, та после за краката biggrin  pleasantry pardon blum blum blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 12, 2017, 14:25:57 »

Честит празник! smile
Бубе, не си права за развитието на човечеството, виж големият адронен ускорител на частици..., това е огромна крачка в прогреса на човечеството good
Колкото до България това каква космическа сила е била, Свекърва е права, без СИВ и СССР...нямаше да има, както и няма сега, такова нещо....
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #264 -: април 12, 2017, 21:30:52 »

Четох, четох и само секс и космонавти запомних smile На добре върви темата!  Bravo
Тази седмица си калявам нервната система с два змея вкъщи, или те мен или аз тях... ма не са случили на майка просто. 31 достигна ново ниво в играта да ядосаме мама... и мама днес вече си балансира чакрите и достигна ново ниво в "Да дресираш змей" и по този повод 31 може и сам да си обува вече обувките. 32 е душичка, но усеща емоциите на мама и орева света горкото. Днес даже се видях с една приятелка и в един момент се оказах с две новородени и 31 на площадката, много съм добра като съм дзен... и нейното ревящо приспа,. готова съм за близнаци smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: април 12, 2017, 22:11:52 »

Само ще кажа, че полетите до Луната са се осъществявали с компютър, с мощност на съвременен калкулатор, а сега, когато дори телефоните ни са "смарт", никой вече не лети.
« Последна редакция: април 12, 2017, 22:36:07 от Bube » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: април 12, 2017, 22:29:35 »



Миме, блажени са вярващите, са казали хората.

Аа, хич не лежа на тази кълка аз. Алекс от сега ми се тръшка и опъва. Понякога го гледам и се чудя, това пък от къде го е научил.  shok

ММ ме изненада с новината, че след празниците отново ще заминава. Нямам кръв...той два пъти. Толкова много ми омръзна вече и него като го слушам, не знам вече как да го успокоявам. Много ми е мъчно! И то за 15-20 дни! Почти спрях да броя дните до почивните дни и сега какво? Празниците ни ще са чудесни!  huhhuh.gif
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: април 13, 2017, 01:57:10 »

Миме,,,много кофти sad И да ти кажа,че времето ще мине бързо,ще излъжа...Дано поне му намалят дните командировка.Аз като си спомня как чаках ММ 9 месеца,докато беше в Кипър  shok и полудявам.Сега не бих си го причинила,,,,абе да не се налага,че човек никога не знае.Ама после много си бяхме милички Wink
  За проблема с "тишината" в парка ,аз си намерих решение Wink пускам телефона на бял шум и малката спи супер спокойно.
  Рони,видях сладките във фейс,,,мммммм,,точно бабини,домашни ,вкусни ми изглеждат...Браво на теб.
Аз като малка,при споменаването на Гагарин,такъв респек му имах....Лелееее,,,Някой ми беше казал,че се  е срещал  с извънземни и бях толкова впечатлена.Само не разбирах,защо само той имаше тази превилегия ???? funnytooth funnytooth
  Свекърва,това е нечовешко  хахахахахх пиши до МОН,че ако още малко се запъна и ще спя другия Великден Wink
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #268 -: април 13, 2017, 08:23:57 »

Миме свиквай, ние двамата с мм нон стоп сме в това положение, ту единия е в командировка, ту другия, ту единия е на служебни вечери , ту другия. Хубавото е че поне юни и двамата ще ходим заедно на едно събитие за няколко дни, та ще се засечем

Кивито ти мама ураган бре  angry angry браво за жонглирането!

Аз съм на ръба на силите, дека и да е ще рухна просто...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #269 -: април 13, 2017, 08:51:55 »

Снощи бяхме в шок! Боите нямаха нищо общо с исканото от нас. Лошо ми стана, че даваш пари, а насреща... ММ с вуйчо си клепаха, мазаха, разреждаха. Страшни схеми направиха. В нашите заседнахме късно-късно. Ама то е така на рожден ден през седмицата. Днес всичко е много по-добре положението! Ще стане biggrin
Днес чистя, доколкото мога. Ще се разходя и до центъра. Онзи ден видях черна каскадна петуния и не ми излиза от акъла. Ще си я взема.
Миме,трудно е много с дете и без съпруг до теб. Безкрайните пътувания бяха причина ММ да се заоглежда за нова работа. С късмет и препоръки нещата се наредиха в най-неочакван момент. Пък за Алекс - имай предвид, че децата са много неустойчиви като нервна система. По-лесно отпускат, отколкото задържат реакции. Съвсем не означава, че детето ще ти е такова след години. Важно е ти да устоиш на"провокациите".
Киви, да смятаме ли заявка за З3 и З4?
Хайде, който боядисва яйца днес, да се похвали! Аз боядисаха вчера главата, ама не съм доволна. Експериментирах нов нюанс. Тъмното не ми отива.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines