Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 17:00:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Очаквани Бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМ  (Прочетена 91871 пъти)
 
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 14, 2011, 19:34:09 »

Хайде и аз да се запиша в темичката, днес ходих на доки и видяхме бебчо, чухме и сърчицето. Термина ми е на 4.12
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 15, 2011, 13:57:01 »

Честито, niksha! Bravo
Благодаря за топлото посрещане на останалите!:)
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 18, 2011, 20:06:26 »


Момичета,при вас кога започна нарастването на бюста? blush

Роси, може ли аз да ти отговоря?  blum

Аз точно по това разбрах, че съм бременна, още дори не ми беше закъсняло, когато забелязах, че гърдите ми са страшно напрегнати и ...... големи  crazy crazy
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 18, 2011, 21:27:42 »

Момичета,при вас кога започна нарастването на бюста? blush

Ако може и аз да се включа с един отговор  blum
При мен гърдите почти не са нараднали,въпреки,че съм на финалната права.На мои приятелки по същия начин,едва след раждането,когато са започнали да кърмят,са забелязали леко наедряване на бюста.Сменила съм сутиените,но това е,понеже на килограми качих доста.Мисля,че при всеки е индивидуално.Аз в началото усещах напрежение в гърдите,дори болка и набъбналост,но на обем са си същите.  pardon  give_rose Извинявам се за намесата в темичката ви  give_rose
« Последна редакция: април 18, 2011, 21:29:13 от carlyangel » Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 18, 2011, 23:02:49 »

alben4ik,carlyangel много ви благодаря за отговорите! give_rose
carlyangel по всяко време си дошла в нашата темичка...няма ограничения кой ще пише в нея! girl_wink
Аз съм от тези,които нямат много разлика в бюста,доста са напрегнати и си ме понаболяват,но до там...съвсееем леко са се увеличили,ако съдя по обиколката само с 2см! pardon
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #35 -: април 19, 2011, 09:02:56 »

Здравейте, мами!

Честито на всички, лека бременност и хубаво бебче на финала!
Да се запиша и аз, в 10 седмица снощи бях на лекар, бебо е добре heart, движи се yahoo невероятно е . Другия преглед е чак на 11 май и тогава ще направи БХС. За ФМ каза към 23 седмица. Записах се на ЖК по здравна каса чак за 29 април, иначе си ходя на частно.

Моите гърди дръпнаха веднага след като забременях.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 19, 2011, 09:19:09 »

Момичета, ако не съм ви добавила на първа страница, моля ви пишете ми на лични датата на термина, за да го направя smile
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 19, 2011, 11:22:41 »

Тази темичка ми е слабост и влизам да пожелая леко бременеене на всички ви, момичета!
 heart heart heart

rosit@, ако ти се увеличава бюста по-бързо се мажи за стрии, че при мен доста бързо се почувства разлика и май само там имам стрии  Плачещо момиче. Буквално първите два месеца си смених сутиена с един номер, но за сметка на това пък коремчето ми доста късно взе да се забелязва (едва към 6-ти месец).
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 21, 2011, 12:05:33 »

Аз се мажа от самото начало с бебешко олио на Нивеа, доста добре овлажнява кожата. Дано да ме предпази от появата на стрии.
Моето коремче започна да се подува още от 2-ри месец, но това се дължеше по-скоро на хормоналната буря в организма, забавения метаболизъм и задържането на газове. Сега вече е пораснало, защото и бебо вътре расте бързо. Все още е мъничко, но щом на няколко пъти в градския транспорт ми направиха място да седна, занчи си личи каква е причината.  pqz
sEniOriTa добре дошла в нашата групичка! Желая ти безпроблемна бременност!
rosit@, чакам да пишеш за резултатите от изследванията.  girl_wink
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #39 -: април 29, 2011, 16:50:49 »

Здравейте мами да бобутна темичката, днес се записах на ЖК, термина ми е на 12 ноември.
Бебето е добре, не знам дали се шегуваше, но док. каза, че му маха и синът ми ще е много общителен хахахахх много смешно ми стана. Питах дали е вярно това за сините гащи, защото мисля е доста рано,той каза мда.

И така, даде ми куп изследвания да си правя, но каза след две седмици. Знам че ми се полага и цитонамазка и влагалищен секрет, а той нищо не спомена, а пък и аз забравих да питам. Следващият път. Другата седмица мисля да съобщя в работата, пък да видим.

Това за сега от мен, цунки!
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #40 -: май 02, 2011, 12:19:08 »

Здравейте мами! Присъединявам се с термин 8.12  give_rose Днес бях на дългоочакания преглед, слава богу всичко е наред, отговаря си плодът на седмиците. В шеста седмица бях за малко в болницата за прокървяване, оскъдно, но все пак влязох за по-сигурно. Сега съм в болничен и много си починах. Иначе ми изписа нош па за болките и се разбрахме за ранния скрининг, аз не мислех,че е задължителен, но докторът настоява; питах и за секса: може  pardon Само забравих да питам дали не ми става лошо от хормоналните лекарства, които пия отначалото.
Пишете и вие как напредвате   Girl_hide
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 02, 2011, 12:19:47 »

Здравей sEniOriTa ! Леко бременеене ти пожелавам!
За пола, чувавала съм, че по тоновете на сърчицето някои лекари познават дали ще е момиче или момче. Нищо чудно док. да е познал. При регистрация на бременността ти се полагат цитонамазка и микробиология, които се повтарят в 8-ми месец.
Да ви се отчета ние как сме - ами супер сме  danceg Не съм качила нито килограм, а бебето върви големичко. Много е активно, за сега му е широко и рита, и играе на воля. Аз бях болна около 2 седмици, но се разминах с антибиотиците и сега се чувствам много добре. Бебо се оказа срамежливо и на последната консултация си беше кръстосало краката, така че все още не знаем пола. Това е от мен за сега.
Росии, все още чакам...
Активен
sEniOriTa
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #42 -: май 03, 2011, 09:42:45 »

uliaulia Добре дошла и лека бременност!

mademoiselle радвам се, че при вас всичко е наред!

Аз вчера съобщих в работата, видимо всички се зарадваха. Камък ми падна от сърцето, корема ми се беше свил на топка, не знаех как ще реагират.

Нямам търпение да дойде 11, тогава съм на преглед, а на 12 в Майчин дом за БХС. Дано всичко е наред
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 03, 2011, 10:29:27 »

Здравейте и от мен дамиии!
За съжаление при мен няма нищо ново и в събота живот и здраве ще летя до бг и вече другата седмица се надявам да се видя с док и най-вече се моля за едни хубави резултати,че с тази кръв в урината направо все още съм в шок! cray cray cray cray cray Адски ме е страх момичета,много ме е страх дали ще бъдат добри изследванията и дали всичко е наред с моето бебче!Просто нямам сили вече,само надеждата и вярата ме крепи! cray cray cray cray cray Опитвам се да се разсейвам като гледам разни бебешорски нещица из нета! heart
sEniOriTa честити сини гащи! give_rose
uliaulia много се радвам да те видя сред нас! yahoo Леко и безпроблемно бременеене до края и н финала много здраво бебче! give_rose
mademoiselle много се радвам,че и при теб и бебчо всичко е наред.Чакам да видя това сладко пораснало пупи! pqz
Искам да ви попитам възможно ли е от началото на 11-тата седмица да усещаш пеперудките в стомаха.Имам едно странно усещане като бълбукане,пърхане...незнам и аз точно как да го обясня! pardon
« Последна редакция: май 03, 2011, 10:31:52 от rosit@ » Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 03, 2011, 11:12:02 »

rosit@ виждам,че си доста притеснена и бързам да те успокоя,че наличието на левкоцити в урината е по-скоро притеснително за теб и говори най-вероятно за някоя инфекция на пикочните пътища,отколкото да застрашава твоето бебче.Успокой се,всичко си му е наред на бебчето,то е на много защитено място,чак да се учудиш. Wink Плодът е най-защитен,въпреки,че на нас ни се струва обратното  good Излишно е да те съветвам да спреш да четеш за евентуални проблеми из нета,понеже и аз честичко го правя  blush ,но по-добре е да не се връзваш много и да мислиш позитивно.Не си споменала как са ти кръвните изследвания?Там нещо притесни ли те?С радост бих ти пояснила нещо,ако не го разбираш. give_rose
Ами колкото и да ти казват,че е невъзможно да имаш тези усещания,понеже си първескиня и плода е още малък,аз мисля,че може да усещаш подобни "пърхания".И на мен ми се случи някъде около 12-13 седмица-едно гъделичкане,което е много приятно.
Желая на всички в тази темичка много спокойствие и слънчеви дни  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines