Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 18:32:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на krasunkata - 9.08.08  (Прочетена 105564 пъти)
 
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юли 23, 2008, 23:57:05 »

Страхотна слънчогледова сладурана си  kiss2 Остани винаги такава , и в трудни моменти се сещай винаги за.... СЛЪНЧОГЛЕДА  girl_wink
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юли 24, 2008, 00:05:01 »

Ужасно мили думи Teddy_     heart  give_rose give_rose give_rose

А всичко което съм, го дължа на хората покрай мен
« Последна редакция: юли 24, 2008, 00:29:00 от krasunkata » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юли 24, 2008, 08:38:38 »

И на мен ми харесва повече втората торта, няма значение дали ще е с човечетата или без. Дано да успеят да ти я направят същата. А слънчогледите наистина са много красиви в момента както са цъфнали навсякъде.  butterfly Браво на свекъра ти, че се е сетил за букета. Много мило!
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юли 24, 2008, 08:40:05 »

Krasunkata, много мил жест ....и хубав букет  Bravo

И аз съм за втората торта, но съм пристрастна, защото и ние сме си харесали нея  pleasantry .... само фигурката ще е от тези забавните, а не такава  good

Ние също ще имаме малки тортички и много ми се иска да са подобни на голямата торта , но чакаме да ни кажат от сладкарницата какви са вариантите  smile

Нямам търпение вече да видя вашата сватба  give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: юли 24, 2008, 08:54:01 »

Светли и Гери и ние май клониме към втората. Сега чакам отговор от сладкаря- дано да стане. Иначе за човечетата по принцип ми харесват, ама дефакто не знам дали искам да ги има, нещо ми липсва у тях (пък и май главите са им малко големи а?  biggrin ).
 Гери вие избрали ли сте си фигурки вече? Може ли да споделиш малко повече инфо за тях и за сладкарницата дето чакате отговор- в случай че с нашия човек не се получат нещата, да имам резервен вариант. Пък и ориентировъчни цени ако ми напишеш цена няма да имаш  girl_wink  Сега се замислих колко хубаво е ако имаме еднакви торти- поне ще може да видиш как изглежда изработена тук преди сватбата ви  Wink
« Последна редакция: юли 24, 2008, 09:00:15 от krasunkata » Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юли 24, 2008, 09:17:36 »

Ами, още не сме избрали конкретни фигурки, защото не съм говорила с фирмата и не знам какви имат. Преди няколко седмици вуйна ми беше на сватба и на тортата е имало то този тип фигурки и чакам да й кажат от къде са я взели.

Иначе за тортата съм питала в Гаврош и в Лагуна ...за малките тортички /кръгличка тортичка с цветенце/  цената е 3,50 и 3 лв., само за голямата чакам дами кажат цени за вариант с два етажа и с три, и да кажат дали слънчогледите ще направят .... pardon

Надявам се до няколко дни да знам  Wink

Ще те държа в течение  blum
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юли 24, 2008, 09:20:13 »

Гери мерси много за експресното инфо   give_rose
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юли 24, 2008, 13:38:16 »

Бързам да ви се похваля- току що си намерих гримьорка, благодарение на този форум  smile Запазих си час за пробен грим на 3.08 (когато имам и пробна прическа). Преди минути говорих с гримьорката и съм повече от очарована от държанието й по телефона. Ето й координатите в случай че някой се интересува  http://pepastoyanova.com/

А сега видях че съм забравила да пусна снимка и на кумската торта (ние ще имаме обичая на сватбата дето кума и кумата играят за пиле и торта, ама понеже младоженеца е вегетарианец , а и на кумата не й понася да гледа душени пилета, накичени- решихме пилето да го сменим с питка). Та ето я и нея
« Последна редакция: юли 24, 2008, 13:46:26 от krasunkata » Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юли 24, 2008, 13:41:05 »

 :bravo:Тортата е страхотна! Bravo Така, като опакован подарък е много оригинална!
От къде я поръчахте?
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юли 24, 2008, 13:45:27 »

Ели, още не сме я поръчали. Вчера писах на един наш познат сладкар дали ще успее да се справи с нея, със сватбената и със пастите и сега чакам отговор. Като имам резултат ще пиша. Иначе сладкаря е от Враца, ама мисля че доставят и до София... crazy ама не съм много сигурна
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юли 24, 2008, 13:45:43 »

Тортата е феноменална! От къде е???

ПС Много бързо пишете, не мога да смогвам да чета. Успех с тортата!
« Последна редакция: юли 24, 2008, 13:49:22 от snezhito » Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юли 24, 2008, 13:50:04 »

Забравих да кажа, че и аз съм за второто предложение за сватбена торта!  *THUMBS*Много е оригинална! Стискам палци да се съгласат да я направат!
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юли 24, 2008, 14:15:55 »

Здравей krasunkata ! Честита темичка и сори че чак сега! Може ли да те питам за гримьорката ти пожеже и аз съм се насочила към нея, питах я по мейла за цената на грима , обаче не разбрах дали идва на място и колко струва пробния грим, ако не е много нахално може ли да ми кажеш на теб колко ще ти вземе?
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юли 24, 2008, 14:43:59 »

Ели и Снежи дано да мога да ви се похваля с тортите и като са готови.

kaktuska   хич даже не е нахално- пробния е 70 лв а за самото тържество е пак толкова. На мен ми каза че трявба да ида в салона и за пробен и за другия че имала много часове и няма как да пътува между адресите, ама ако уцелиш по свободен ден предполагам че може и на място да дойде. Най добре и звънни един телефон. Цените на мен ми се видяха малко скъпи (на фона на предишните 20 за пробен и 40 за вечерта), ама аз си имам приоритети- решила съм ако се дават повече пари за нещо то това да са Фотограф (трябва да останат хубави спомени), диджей (човека който прави настроението) и гримьор(добрия грим може да изпъкне и на семпла прическа и да направи чудеса с лицето ти).

 Сподели твоето мнение за цената че аз нямам много база за сравнение.
Активен
kaktuska
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 26



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юли 24, 2008, 14:50:04 »

И на мен ми писа че е толкова, ама 70 пробен нещо ми се струват повече, иначе наистиан нримира супер или поне така изглежда на  снимките момичетата които е гримирала. А някъде другаде проверява ли си ? Щото при мен е малко сложно една приятелка на майка ми гримира ама на мен въобще не ми харесва, нримира ме за бала ми и изглеждах като някоя лелека от едно време
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines