Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 20:46:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на marchela - 19.07.2008  (Прочетена 27633 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« -: юни 20, 2008, 16:12:54 »

Мила marchela ето че и твоят голям ден наближава Bravo
Хайде разказвай до къде си с приготовленията и как са вълнението smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 20, 2008, 17:30:57 »

marchela, честита тема!
казвай докъде си стигнала, тресе ли те вече!
Успех с подготовката!  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #2 -: юни 20, 2008, 21:31:56 »

Честита тема Марчела !
Докладвай !!  blum  girl_wink
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 20, 2008, 21:47:13 »

Момичета, страхотни сте!! Голяма изненада за мен, разглеждам си аз както винаги и гледам я - имам си и аз темичка!!! yahoo

Благодаря ви!!  Bravo
Много се кефя !   yahoo

Всичко върви по план и вече почти с всичко сме готови, да ви кажа много съм спокойна и аз се чудя защо...по-добре де..само дето имам изпит на 30ти и дотогава няма да уреждам нищо че да се концентрирам на ученето и след това ....супер ...само ще подготвям и мечтая...
Още на 1.юли имам час за прическа и грим, още незнам каква ще е точно ама дано с фризьорката измислим нещо...
ще се пробвам да намаля снимките на украсите и другите дреболии за да ви ги покажа...само роклята е при кумата и няма да може  pardon
Иначе и моето момче си има вече костюм и жилетка с фишу - червени  tease yahoo Супер е сладък и много му отиват...успях да го убедя и съм много доволна!!!!
Вече ми се иска денят да идва, нямам търпение и много се вълнувам....
ще ви държа в течение милички , толкова сте готини... give_rose


Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 22, 2008, 12:44:22 »

Ето някои от нещата които вечи са готови за украсата...
това са тейбълкартичките, сама имената ми остава да залепя...


* IMGP9861 [320x200].JPG (23.13 KB, 267x200 - видяно 2708 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 22, 2008, 12:45:53 »

менюто ...само панделките ще са червени  girl_wink


* IMGP9640 [320x200].JPG (13.35 KB, 150x200 - видяно 2708 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 22, 2008, 12:46:57 »

при нас на масата  ще има нещо такова - ще е като буквата  П, а по дължината ще има бръшлян и листа от рози...другата седмица ще ги поръчваме цветята ...


* Hochzeit.jpg (68.5 KB, 800x600 - видяно 285 пъти.)
« Последна редакция: юни 22, 2008, 12:50:37 от marchela » Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 22, 2008, 12:52:46 »

ето и свещичките...


* IMGP9645 [320x200].JPG (16.43 KB, 267x200 - видяно 2703 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 22, 2008, 12:55:49 »

това ни е подноса за халките....
maj4eto , познат ти е нали  Bravo  Още веднъж мерси give_rose


* 73fe_1.JPG (18.76 KB, 400x256 - видяно 2705 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 22, 2008, 12:57:09 »

и ни се връзва страхотно със свещта   yahoo danceg


* 5cd5212e41a6b8a1ede436aaecc0a14f [320x200].jpg (23.3 KB, 179x200 - видяно 2698 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 22, 2008, 13:00:13 »

Това е за сега...остава да вземем халките и обувките си да снимам...
аааа...да..и кошничките са готови , само по една две  червени розички още ще им сложа че съвсем да са в цветовете ни..


* korb [320x200].JPG (37.09 KB, 267x200 - видяно 2667 пъти.)
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 22, 2008, 19:15:18 »

marchela честита темичка. Страхотни нещица си измайсторила, много са романтични. give_rose
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 23, 2008, 08:24:29 »

браво мила справяш се чудесно успех със всичко остава още малко Girl_hide
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 23, 2008, 10:10:12 »

Мила честито темичка give_rose ние сме на една дата гледам и ти си напреднала в организацията браво на теб  good Bravo всичко е страхотно,а и ще стискаме палци за испита ама ти ще го вземеш :girl_wink:ииии чакаме още снимки tease
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 24, 2008, 18:22:26 »

marchela, честита темичка, много добре се справяш с подготовката, предчувствам много интересна сватба, всичко си измислила умело да се съчетава. Браво и успех!  give_rose
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #15 -: юни 24, 2008, 21:41:40 »

Марчела тези красоти за Австрия ли ги готвиш или за България ?? Че нашата с тебе е сложна и не се разбира от пръв поглед...  pleasantry

Разказвай де, какви са ти плановете ? Каква ви е програмата ? И на мен ми е любопитно  blush
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 25, 2008, 15:09:13 »

Честита темичка мила, Мarchela!

Браво, напреднала си доста с организацията! Май направо си готова за ГОЛЕМИЯ ДЕН!
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #17 -: юни 25, 2008, 17:43:16 »

Още на 1.юли имам час за прическа и грим, още незнам каква ще е точно ама дано с фризьорката измислим нещо...

marchela, непремено занеси поне 1-2 снимки иначе се губи много време в налучкване. Фризъорките са много креативни само когато им дадеш насока  smile

Иначе ти превръщат главата в опитно поле  girl_impossible
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 25, 2008, 23:28:40 »

Regina ,  thank you за съвета, аз нямям честно казано много опит с прически и не знам какво би ми стояло а още повече и с воала, много държа на него защото ми хареса булката да е с воал и завършва някакси тоалета...за него имам и едно нещо на кето му казват завършек за воал, друго няма да имам на главата, тиарите нещо не ме стоят..а и някаква завързана прическа не искам, просто няма да съм аз  pardon
имам два фаварита за сега и щом казваш ще ги знеса на фризьорката да и покажа горе долу...
 


* PICT7188.JPG (23.93 KB, 315x420 - видяно 2192 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 25, 2008, 23:33:32 »

ето и дтората...вие момичета какво ще кажете...май тазе дори е по подходящя за мен,косата ми е не много гъста и права , горе долу 10 см под раменете pardon


* pri4eska.jpg (11.66 KB, 568x348 - видяно 310 пъти.)
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 25, 2008, 23:41:55 »

marchela, на мен второто повече ми харесва. Но зависи и от формата на главата ти също.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #21 -: юни 25, 2008, 23:48:57 »

Втората
Но пробвай! Аз пробвах 3 и се харесах с най/семплата
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 26, 2008, 08:07:25 »

Защо не пробваш и двете на пробна прическа? Защото много зависи от теб самата как ще ти стоят. Може да се окаже, че тази, която по-малко си харесала ще ти отива най-много  girl_wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 26, 2008, 10:35:47 »

И на мен втората прическа по ми харесва! good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #24 -: юни 26, 2008, 10:58:05 »

Аз пък съм за първата. На втората, този обем който има в задната част не ми допада.

Кога си на пробна ??
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 26, 2008, 20:46:21 »

Момичета , мерси за мненията , на пробна прическа съм на 1 юли и непременно ще правя снимки и ще покажа че както понякога съм бая нерешителна , дано се харесам и реша  pardon
хубавото ще е че фризьорката е в стайлинг хауз и ще си правя и пробен грим там след прическата че точно да се видя в завършен вид laugh

а днес съм много щастлива, взехме си халките...супер са ни станали,само дето не са надписани защото  златаря се оказа някакъв много суеверен и не искал преди това  crazy а сега не ми се търси друг  beating та след това ще му ги дам пак, било за 10 мин  crazy
ето и снимчица, дано се вижда нещо че доста са лъскави и не станаха хубави снимките...


* IMGP9882 [320x200].JPG (19.98 KB, 267x200 - видяно 2177 пъти.)
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 26, 2008, 20:51:53 »

Ауу marchela, страхотни са ви халките. Поздравления! Да си ги носите с много любов до дълбоки старини любов заедно
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 26, 2008, 20:59:46 »

marchela, много са красиви халките!!!  Bravo
За прическата не се притеснявай, ще стане - ти направи пробната, за да се ориентираш какво искаш и какво ти отива и ще видиш, че ще се харесаш. Пък и ние ще помагаме.   give_rose
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 27, 2008, 07:38:41 »

Марчела миличка халките са страхотни честито give_rose а за прическата и аз съм за втората ама ти си знаеш най добре girl_wink
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 27, 2008, 12:03:22 »

Мила супер са ти нещата good
И халките са страхотни и аз си падам по по-масивните smile Да си тежат на мястото и да не се забравя защо са там girl_wink
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 28, 2008, 00:16:31 »

marchela, честита темичка!
Страхотни са ти нещата,халките също.Ще чакам снимки и от прическата:)
Пожелавам ти всичко да мине по мед и масло! give_rose
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #31 -: юни 28, 2008, 10:37:27 »

И аз да се вклуча в дускусията за прическите.
Аз отидох при фризьорката с 19 снимки и се почнаха едни проби...
Обезателно занеси снимки и пробвай различни варианти. Може да вземеш "предната" част от една прическа, "задната" от друга и така. Дори и да не ти завърши съвсем докрай прическата, поне ще придобиеш представа как ти стой на главата и кое ти утива най-много.
На снимките, които си показала например, бритона е оформен по различен начин. Трябва да пробваш, за да видиш с кой вариант се харесваш повече. Може и самата фризьорка да ти предложи нещо.
« Последна редакция: юни 28, 2008, 10:39:57 от KlaraFina » Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 01, 2008, 08:31:56 »

Мила как си ,как върви подготовкаталнещо ново имо ли покрай теб,как е настроението smile
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #33 -: юли 01, 2008, 22:54:38 »

marchela, я разкажи за валса, че ми стана интересно в другата тема. На уроци по валс ходили ли сте и как си представяш целия танц. На нас учителите ни дадоха леки насоки как и кога да излезем на дансинга, как се започва и т.н. Сподели, моля те, как ще бъде при вас.
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 01, 2008, 23:01:39 »

Момичета, да ве се оплача....бях днес на пробно прическа и вообще не се харесах  cray  носих си и няколко снимки ама тая жена имам чуството че си правеше каквото тя си иска Плачещо момиче исках малко накъдрено , по скоро подчупена, а тя като ме нави и станах като овца  hysteric не бях аз!!! толкова не се харесах че от яд не се снимах!!!!
Помощ...да търся ли друга сега или пак да ходя да ме мъчи...добре че поне сега отидох а не 3 дни преди това както тя искаше да ме убеди... crazy
Настроението ми иначе е супер и още не ми е притеснено, имам да майсторя още няколко неща ама нещо настинах и точно сте си стоя в къщи и сте си ги правя... yahoo и ще се чудя какво да правя с косата...моичкия ми вика - измий си я само и сложи булото....хаха е чак като всеки ден не ми си иска да съм....не съм си мислила че това ще е проблем ама се надявам скоро да го реша
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 01, 2008, 23:03:15 »

марчела  Bravo хайде не остана и при теб!

халките са прекрасни, масивни са като нашите и аз съм голям фен на този вид халки! да си ги носите с много любов винаги! и дреболийките за сватбата, които си приготвила също са много красиви  give_rose

на мен повече ми харесва втората прическа, защото доста наподобява моята та за това съм и леко пристрастна  blush но ако покажеш снимки от пробите ще добием представа какво ти отива и какво не  blush

сега видях какво е станало на пробата, според мен иди при друг  nea тази явно е свикнала да работи по един начин и прави всички булки на конвеир  beating
« Последна редакция: юли 01, 2008, 23:05:03 от Wienerin » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 01, 2008, 23:08:54 »

marchela, представям си как си се ядосала, защото на мен косата ако не ми е наред и ставам  diablo, в състояние съм да разваля и настроението на околните  crazy
Ами отивай при друга и няма какво да се занимаваш с нея. Това фризьорката, при която постоянно си ходиш ли беше?
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 01, 2008, 23:21:23 »

Ами за валса...нашият ще е виенски валс, по-бързия...аз чух твоя и мисля че е той е бавния валс, май му викат английски валс...но както и да е, пак е супер...ние си ходим но училище по танци от 3 години защото тука много се танцуват такива стандартни и латино танци по баловете и хич не е забавно ако не можеш.. pardon
Ние сме решили така - да започнем с излизане и поклон (сигугно и вие ) след това почваме валса (Roses from the south ,май писах в другата тема) и правим няколко кръгчета, дансинга при нас не е много дълъг и се надявам все пак да е ок, и после се сненя малко музиката и се пускаме от едната страна и пак се събираме -странично, дано разбераш какво имам пред вид...след това той ме върти на място докато дойде пак началния такт и пак валс и после същото ама един срещу друг...лесно е и атрактивно за гледане, пък и е супер че не е цялото време въртене защото на мене след максимум една минута ми се вие ужасно свят... Dance сега съм пак по добре от началото ама не твърде добре...пък и ще танцуваме само десен валс защото както казах дансинга е малък а за левия трябва място за завоите... Girl_hide
KlaraFina, погледни тук
http://www.youtube.com/watch?v=M6F2TywnQW8
те сега ги намерих за да видиш точно....ама разбира се без вдиганията...  дори и музиката е нашия валс yahoo

кажи после как намираш идеята ми? give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #38 -: юли 01, 2008, 23:23:36 »

Марчела, разбирам те, и аз побеснявам, ако косата не е както я искам  diablo Няма смисъл да отиваш при същата фризьорка, явно тя си прави само това, което си знае. Огледай се за друг фризьор, мисля, че имаш достатъчно време! И аз съм малко в паника за моята прическа, защото имам почти къса коса и започвам да си мисля за перука (не искам на сватбата да съм с къса коса, а нямах достатъчно време да я пусна дълга). Но моят е категорично против перуките, каза че дори съм нямала нужда от фризьор, само да си закача булото и съм била готова  crazy Друга негова гениална идея е да си бодна едно цвете зад ухото и даже без було да карам  laugh Моята пробна прическа е седмица преди сватбата, така че каквото и да стане ... няма да правя драстична промяна. Стискам ти палци да попаднеш на по-добра фризьорка следващия път. Аз имам един салон в "Красна поляна" в София, където ходих редовно да ме постригват и двете фризьорки бяха много внимателни и изслушващи. Ако толкова закъсаш за фризьори и си от София, ще ти пратя адреса им.
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 01, 2008, 23:33:36 »

ellie_bellie, аз май също успях да разваля настроението на няколко човека  diablo, милото горкия а и на майка ми  pardon
точно тово ми е проблема че фризьорката, при която постоянно си ходя е в отпуска точно тогава и няма смисъл при нея пробна че после ако не стане същата, ще ме е адски яд....
Wienerin, права си, тази сигурно прави всички булки на конвеир и си знае само ролки и тупиране... crazy а уж я избрах че по млада  beating
Утре ще търся решение...ама друга ще е  pardon
kopche мъжете не са ли сладки със своите предложения, много се забавлявам като измислят простички решения!!!Аз съм във Виена но и в София ще правим прием само, а за там вобще не съм мислила,така че адреса на добри фризьори няма да ми е излишен, прати ми го на лични ако искаш..

Мерси за подкрепата милички!!!! give_rose Bravo
Ще докладвам какво съм измъдрила...



Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #40 -: юли 01, 2008, 23:34:44 »

 Bravo  Bravo  Bravo за валса! Ще оберете овацийте на публиката с такъв танц. Страхотно сте го замислили, така ми се иска да ви видя...
Ние още се учим да не се настъпваме, но аз мисля, че ще сме забавни както и да танцуваме. То нашето ще си е направо пародия на валс пред това, което вие ще танцувате.

А фризьорката и аз мисля, че трябва да я смениш.

Може и да си писала някъде, но къде ще ти бъде сватбата и бъдещия ти съпруг българин ли е или чужденец?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #41 -: юли 01, 2008, 23:41:36 »

Марчела, пратих ти бележка  Wink КлараФина, аз макар че съм със самочувствието, че мога да танцувам валс ... понякога го настъпвам милия. Но както и да танцуваме, всички гости много ще ни се радват! Тайната на валса е да има един "водач", а другия да го следва (лесно е да се каже, знам) ...
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 01, 2008, 23:47:23 »

KlaraFina мерси  give_rose дано се получи така както си мисля ама най - важното е да е с чувство и настроение..., така че съм сигугна че и вие ще сте страхотни!!!пък и едно две настъпвания, не е нищо, нашия учител по танци все казва че настъпания е виновен че не е бил достатъчно бърз да си мръдне крака  funnytooth
Сватбата сега ще е във Виена и бъдещият ме съпруг е австриец ,а в България ще имаме още една на 30ти Август, по-скоро прием и церемония "по мярка" както казва inaxastra защото не можеше църковен брак, ние с нея сме доста еднакви случаи и кой като нас с две сватби  girl_wink Party time
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 01, 2008, 23:54:16 »

марчела, като чета виена  (там ми мина младостта)  tease и се сещам, че имаше един българин фризьор, от който бяха мн. доволни две мои приятелки, ако искаш да завъртя някое телефонче да му открия координатите и да видим дали няма да може да те направи за ГОЛЕМИЯ ден?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #44 -: юли 01, 2008, 23:57:35 »

Виенерин, давай, колкото повече опции има, толкова по-добре smile Марчела, значи и ти с две сватби, а? Не сте само вие с inaxastra, и аз съм с две сватби  laugh Но моята ще е в Осло. Българската някъде през септември, ама кога точно не знаем още. Там е лесно, само ресторант, меню и музика - ще ползваме същите игри като от първата сватба  Wink
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 02, 2008, 00:07:03 »

Ау, Wienerin , би било страхотно, сега като казваш, май съм чувала за него ама беше доста отдавна , той дали е още тука?
ако не ти е проблем, ще е супер ...благодарна съм на всякакви предложения  give_rose още повече толкова конкретни  girl_wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 02, 2008, 00:15:17 »

добре Марчела, утре ще се обадя да питам  и веднага ще ти оставя бележка на лични, ако съм успяла да намеря координатите му  good

стана ми интересно дали ще имате църковен брак и ако да в коя църква ще сте  blush просто ми е любопитно, нямам път към Виена скоро  tease
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 07, 2008, 07:48:40 »

Мацки, да докладвам какво преживях последните няколко дни.... tease *crazy*в петак поръчахме букета ми и разните украси от цветя и бях разбира се  yahoo много щастлива и след това имах час за козметик, беше много приятно и отпускащо, пилинг, масаж и маска...всичко беше ок и си казах, ей добре че реших да го направя, сега се чувствам супер...да ама не.. cray ката се прибирам в къщи видях че имам ужасен обрив по врата и малко по лицето, явно от всичките тия мазила...леле направо  beating diablo щях да полудея и незнам какво да правя... cray
Тогава милото, явно много  зле съм изглеждала и тъжна, ми вика, сядаме на колата и отиваме за събота и неделя малко на релакс, на един курорт с минерални бани и спа и аз... Oh my ... страшно се зарадвах и наистина страхотно ни се отрази 2 дни почивка....пълно отпускане...е , без мисли за сватбата не се мина де  girl_wink направихме грубо разпределението на гостите по масите ...така че днес пълна с енергия започвам новата седмица...
а да, и гримьорката ми отказа    Oh my ...  щяла да пътува!!! crazy е , добре че не ми го каза 1 ден преди това...та сега реших че сама ще си гримирам, по принцип хич не обичам да се оставям в ръцете на някой или да разчитам на някой,ама си викам айде за повод... и ето....нещо с тия фризьори и гримьори не ми върви....
Добре че благодарение на Wienerin (тук пак мерси миличка  give_rose) вече намерих друг фризьор,зает е на датата ама ще се видим и каза че ще ме вмъкне някаде  yahoo
Така че днес ще си търся гримове и жартиер.... goody и прибори за тортата...
Стискайте палци да имам повече успех  girl_wink
аааааа да и в ресторанта бяхме, по късно ще пусна снимчици...
лек ден!!!! give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 07, 2008, 08:21:02 »

Браво мила Bravo много хубаво сте направили че сте намерили в лудницата малко време за релакс smile
И аз като тебе ще се гримирам самичка че после да няма  Oh my ...
А за днес ти стискам палци да намериш ТВАИТЕ прибори и жартиер и изобщо вричко което си си наумила good и ще чакаме снимчици smile
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 08, 2008, 00:21:00 »

maj4e , мерси мила, твойто стискане на палци свърши работа...купих си жартиер, много си ми харесва , аз не търсех точно син ама този най-много ми харесва, много е нежничък....


приборите ги видях ама още не съм ги купила, но ще ги купя скоро....на WMF са

На пробния сватбен грим беше супер, намерих точно цветовете които исках и ми стоят страшно добре, а и до сега грима ми е в супер състояние  good много съм доволна, купих си няколко неща и от утре започвам упражнение...

много успешен ден ми беше и съм  goody yahoo tease danceg bouncinggirl
ето и грима ми как ще е


* balderhaeltlich [320x200].jpg (28.54 KB, 152x200 - видяно 2311 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #50 -: юли 08, 2008, 09:33:59 »

Купувай ги приборите да не се окаже после, че са свършили...  Wink

А гримът каква марка е ?

Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 08, 2008, 10:03:17 »

marchela много ти е сладък жартиера  Bravo
исдам и на теб още от сега да пожелая една незабравима и изпълнена с трепетни емо_ии сватба give_rose
Панеже няма да имам възможност да ти го пожелая по късно pardon
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #52 -: юли 08, 2008, 10:41:44 »

приборите ги видях ама още не съм ги купила, но ще ги купя скоро....на WMF са

Много добър избор!
 good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 11, 2008, 23:50:22 »

marchela, как си мила? Купи ли приборите? А какво стана със снимките от ресторанта? Я бързо да ни осведомяваш!
Оправи ли ти се обрива от това, с което те бяха мазали? Много хубаво, че сте отишли на релакс.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 15, 2008, 16:51:48 »

Как е настроението? Готвите ли се за големия ден!!! Само 4 дена ти остават да си госпожица!
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 15, 2008, 22:33:53 »

О, милички, много се вълнувам вече и май почна вече да ме тресе  tease и аз започнах да сънувам глупости че нещо се проваля но реших че и така да е, важното е всички ще се забавляват и това ще си е нашият ден  danceg
Толкова малко остана....направо не ми се вярва и съм много щастлива...всичко ни и готово , сега чакаме само големия ден  yahoo
Слава богу обрива ми мина,беше ужасно та чак ходих на кожен лекар ама сега ми мина окончателно ,но за жалост сега милота малко е болен , дори с темперетура ама дано му мине до събота pardon
ето и как изглежда ресторанта ни...ньшьта маса ще е във формата на "П" като на една от снимките...


* bootsh.2 [320x200].jpg (36.75 KB, 300x200 - видяно 2210 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 15, 2008, 22:34:58 »

така е отвътре


* bootsh.6 [320x200].jpg (39.28 KB, 305x200 - видяно 2224 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 15, 2008, 22:35:47 »

а това е гледката


* bootsh [320x200].jpg (38.55 KB, 299x200 - видяно 2234 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 15, 2008, 22:41:17 »

Преди май бях писала че искам да пускаме балони с хелий над дунава но бяха навсякаде ужасно скъпи и затова решихме да ги заменим с тези латерни, ще са 15 броя и мисля че пак ще стане красиво..по идея на inaxastra (мерси мила  give_rose) ще им закачим едни листчета с това че се женим и всеки който намери листчето да ни пожелае късмет и щастие, мисля че е забавна идея...
Ето как изглеждат


* kw26_do_25_d.jpg (32.09 KB, 569x280 - видяно 208 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 15, 2008, 22:43:45 »

Утре съм на прическа, стискайте палци този път да стане добре и както си я представям!!!!!
ще подреждаме и оглеждаме всички неща, ако съм пропуснала нещо, утре снимки... yahoo
 girl_wink goody bouncinggirl
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #60 -: юли 15, 2008, 22:50:47 »

marchela, ресторанта е супер. Ще го окрасявате ли по някакъв специален начин (извинявай, ако си го обяснявала вече)?
Остана ли нещо друго за правене освен прическата?
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 16, 2008, 07:43:49 »

Браво Марчелка, страшна си, невероятни идеи ви идват момичета! А за ресторанта, нямам думи просто!  Girl_sing Стискам здраво палци за прическата, и да пуснеш снимки  girl_wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 16, 2008, 08:02:15 »

Уау, ресторанта изглежда приказен!
Добре, че ти се е оправил обрива!
Ще стискаме палци за прическата, дано стане такава каквато я искаш и всичко да е наред! Ще чакаме снимки!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 16, 2008, 08:32:38 »

Ресторанта е супер, а гледката...нямам думи! Това с пускането на тези неща е страхотна! Ще чакам снимки о пробната прическа! Успех!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #64 -: юли 16, 2008, 18:25:22 »

За мен е удоволствие  Wink
А тези лантерни са сто пъти по-яки от някакви си балони с хелий  good good

Искам прическатааааа......
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 18, 2008, 02:13:58 »

Марчела, мястото е приказно! Ще бъде много красиво и романтично!
Още 1 ден и идва твоя ден!!! Желая ти супер сватба, много усмивки, слънце, приятни емоции и най-вече любов!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #66 -: юли 18, 2008, 02:19:13 »

Дано всичко мине добре днес, марчела! После да разкажеш!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 18, 2008, 08:46:55 »

Хайде сладуранке и за теб не остана. Само оше няколко часа..... Пожелавам ти от все сърце днес спокойствие, а утре да изживееш най-прекрасния изпълнн с положителни емоции сватбен ден!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #68 -: юли 18, 2008, 09:19:48 »

Ясно е, че днешния ден за теб ще се изпари просто светкавично.

За утре ти пожелавам никакъв дъжд (моята болна тема), само усмивки и безкрайно щастие !! Да ви върви по вода и ( както бях казала преди ) от време на време, и по мед, и масло !!

Да е както си го искала и по- !!

Всички мислим за теб  friends
 nazdrave nazdrave nazdrave
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #69 -: юли 18, 2008, 10:24:36 »

Марчела, всичко по сватбата ти е прекрасно и съм сигурна, че и утрешният ден ще бъде такъв. Стискам паци и ви желая приказен сватбен ден!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 18, 2008, 12:59:38 »

Искам и аз да ти пожелая невероятно изкарване!!! Много щастие и любов! Стахотна сватба и приказен ден утре!!
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 19, 2008, 00:46:55 »

marchela, искам да ти пожелая сланчев, невероятен и незабравим ден утре. Нека всичко протече по план и по-хубаво отколкото в твоите мечти. give_rose
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 19, 2008, 10:40:16 »

Милички, мерси
СЕГА СИ ИДВАМ ОТ ФРИЗЬОР И СТАНА ПО ДОБРЕ ОТКОЛКОТО ОЧАКВАХ!!!
Сега съм много ама много развълнувана, времето е страхотно и съм щастлиииииииииииива!!!!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #73 -: юли 19, 2008, 12:29:03 »

Браво, браааво  Bravo Bravo Bravo

Възползвай се с пълна сила !!!
Най-най-приятно !!!  nazdrave nazdrave nazdrave nazdrave nazdrave nazdrave
 weddingday
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 19, 2008, 13:05:06 »

Марчела пожелаваме ти един чудесен сватбен ден изпълнен с много емоции! Бъди най-красивата и най-щастлива булка!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #75 -: юли 20, 2008, 19:34:37 »

Честито на марчела! Както изглежда сме имали много форумски булки на тази дата, преброих 5 теми!
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 20, 2008, 20:42:00 »

честито! give_rose Пожелавам ви много лиюбов и щастливи мигове заедно!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #77 -: юли 20, 2008, 21:15:29 »

Честитo, marchela!
Бъдете много щастливи заедно!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 20, 2008, 21:54:52 »

Честито!
Много щастие и любов ви пожелавам!
И чакаме разкази и снимки!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 20, 2008, 22:24:27 »

Честито мило младо семейство! Пожелавам ви от все сърце дълги години щастлив семеен живот изпълнен с много любов!!!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 21, 2008, 09:02:34 »

Честита сватба, Мarchelа!
Нека този ден бъде един от многото незабравими дни в живота ви!
Бъдете много щастливи, обичайте се и се уважавайте!
Горчиво!!!!!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 21, 2008, 09:07:29 »

Честито! Много щастие и любов heart
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 21, 2008, 10:21:26 »

Честито, marchela  give_rose

Нека щастието и разбирателството ви съпътства винаги ....обичайте се както в този ден и бъдете все по - щастливи  twohearts
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 21, 2008, 12:46:40 »

Честито и от мен!!! Много любов и разбирателство!
Активен
miminka
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 22, 2008, 10:11:17 »

честито на младото семейство!пожелавам ви много любов и щастие!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 23, 2008, 18:42:49 »

Честито, Марчела! Пожелавам ви много да се обичате и да сте невероятно щастливи!  weddingday
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 07, 2008, 07:38:43 »

честито и дт мен малко на патерици-Здраве щастие и вечна лиубов
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 19, 2008, 15:19:47 »

Честита първа месечинка! CHEERS
Flower Flower Flower
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 19, 2009, 09:47:25 »

Честита Годишнина!!!

Нека най-добрите дни от вашето минало,
бъдат най-лошите от вашето бъдеще!


Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 20, 2009, 07:03:28 »

Stassi ,много ти благодарим миличка give_rose , изкарахме си страхотно!
 ето и една снимчица от нас от вчера


* IMGP9379 [320x200].JPG (30.76 KB, 267x200 - видяно 2116 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #90 -: август 12, 2009, 20:55:24 »

Марчелата, с огромно закъснение (за което надявам се ще ми простиш (бях ваканция и нямах нет)) ти пожелавам Честита Първа Годишнина !!!

И двамата греете. Нека винаги в очите ви да блести същата светлина и да празнувате още мнооого, много годишнини !!!  heart heart heart

Целувки  LOVING
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: август 13, 2009, 20:44:51 »

Ина, мерси много за пожеланията  Bravo, радвам се че си се сетила за мен (то и мен ме нямаше и нямах нет, така че още повече се зарадвах като видях ,че си писала) give_rose  heart
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines