Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 01:28:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Покупки за бебето и детето - 8 част  (Прочетена 151720 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: октомври 29, 2009, 18:04:07 »

" Покупки за бебето и детето - 7 част "

Нека тук всички бъдещи и настоящи мами показват покупките за малките съкровища smile
« Последна редакция: октомври 29, 2009, 18:05:58 от Данитка » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 29, 2009, 23:44:24 »

 Offtopic Данитка, мила, може би ще е добре да сложиш линк към тази темичка в предишната. Само предложение.

Кали, благодаря за инфото. На мен също ми изглежда практична, но да питам мамите   Wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 30, 2009, 08:59:11 »

Ние още не сме ползвали кошарата, тъй като  бебка е малка за нея, но мисля, че много би ни била от полза в периода на пълзене.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 30, 2009, 14:06:20 »

И аз много се замислям за такава кошара. Иначе ще падне гонитба у нас blum Но все си мисля за една кошарща която Ина купи това лято за около 60 лв (ако не се лъжа), която да е удобна и за спане като пътуваме. В Хипо има подобни, но са над 100 лв., а пък то тук сто, там сто...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 30, 2009, 14:18:55 »

Дарлинг, виж тук. Има и под 100лв.

Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 30, 2009, 17:28:16 »

За кошарките,казват,че ако ги сложиш вътре късно няма да исата да стоят.Аз за това я слагах от рано 5-ти месец да свиква с нея за по 10 минути от вереме на време.Не знам дали от това,но те седеше с удоволствие в нея и си играеше кротко.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 31, 2009, 16:52:27 »

Я да се разпиша и тук с първата покупка за беба, едни малки, сладки буйки  heart.


* Picture 393 (512 x 384).jpg (49.72 KB, 512x384 - видяно 352 пъти.)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 31, 2009, 17:17:17 »

Оле кви сладурски буйки и кви са малки -Чеситита 1-ва покупка Плами, да им се радваш сега, а след време беба да мята крачета във тях  smile
Аз пък съм решила в 20г.с . да си купя една залъглака  -ей така за мой кефффффф  yahoo, по случай средата на бременността, ама има време де  blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 31, 2009, 17:43:42 »

Вяра, и аз по-скоро за собствено удоволствие ги купих. Иначе таткото беше готов цял комплект за изписване да купуваме.  laugh Като ги гледам тези малки дрешки и ме е страх дали ще нацеля размер, дали ще станат на бебка и такива глупости ми се вартят в главата. Иначе гледахме и за количка, ама нещо моята не ме удари по главата.  sad
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 31, 2009, 17:45:15 »

Плами честита първа покупка!Днес Петър беше с такива терлички,много са удобни и ползваме такива вместо чорапки в/у ританките,че да не му се набират girl_wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 31, 2009, 18:00:31 »

За количка окончателно съм спряла на това       , само да дойде време да я вземем иначе повече нито ще гледам нито ще се ровя за колички
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 31, 2009, 18:01:21 »

Плами честита първа покупка  give_rose

Ние вече имаме кенгуру, помпа за кърма, няколко стъклени шишенца на Нук, други дреболий и много дрехи  pleasantry Ама все подаръци, аз не съм си купила и едни чорапки, ама ще му дойде времето  Wink

Нещо за тая количка няма консенсус, с мъжа ми нещо хич не можем да се разберем. Той все харесва едни големи, аз пък повече ми харесват по прибраните...  pardon Не го обясних много добре, ама важното е че не може да се разберем и това е  girl_impossible

Вер не ми отваря количката дето се опита да покажеш  crazy
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 31, 2009, 18:03:02 »

Ами щото не ме бива да ги правя така линковете значи  diablo
Ето я : http://www.berezka.com/shoppingImages/5068.jpg
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 31, 2009, 18:09:23 »

Плами,честита покупка-много са сладурски.
И на мен ми се иска да купувам,но нещо ме спира-страх ме е.На сто места питах за стойка за бълдахин за кошче  и никъде няма.В един магазин намерих и не я купих-сега пък ме яде дали ще има когато ми трябва.А искам такава защото съм си харесала един комплект чаршахи,обиколник и бълдахинче за кошчи и много ми се иска да си го купя.Решила съм обаче декември смело да купувам.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 31, 2009, 18:14:50 »

Верче това е Чикото нали? Хубава е, но ни се иска да се вместим в по-малко парички за количка  blush
Кали а защо си решила да има балдахин? Не искам да те засягам, но няма по голяма прахосъбирачка от това чудо, вярно че е хубаво и нежно.... но аз лично не бих се чувствала никак спокойна за чистота  crazy Поне така си мисля де, може и да не съм права  blush Ама като гледам как по мебелите бърша прах през ден, то и това ще трябва да го пера през ден за да съм сигурна че бебето ми не диша прахоляк  pleasantry
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines