Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 00:04:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 14-та част  (Прочетена 141793 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #435 -: април 22, 2014, 17:42:50 »

Aaaaaaaa yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo  днес си взех мострата от поканите... много съм доволна!

bamce още веднъж ти благодаря много - ще ми струва 0,60лв за 1 бр. smile give_rose

Ето и снимчици smile само остава да сложим восъчен печат и това е smile

П.С. Попринцип са малко по- екрю цвят, на снимката не си личи много


* Pokana 1.jpg (67.62 KB, 600x338 - видяно 385 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #436 -: април 22, 2014, 17:43:42 »

и ето тук ще е печата


* Pokana 2.jpg (63.72 KB, 600x338 - видяно 372 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #437 -: април 22, 2014, 17:46:30 »

ето го и примерния текст - разбира се ще го коригираме , както го обсъждахме с вас.. това е само мостра


* pokana 3.jpg (34.75 KB, 231x411 - видяно 2633 пъти.)
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: април 22, 2014, 19:10:55 »

Миленка, много са хубави! Браво и на bamce, която винаги дава най-ценните и най на място съвети! Аз на твое място бих сложила някакъв цвят още smile Вероятно ще дойде от восъка и от екрюто (наистина не си личи)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #439 -: април 22, 2014, 20:37:59 »

 Нали нали  danceg danceg danceg danceg danceg danceg

Цвета ще дойде от восъка- червен ще е  smile но още не сме го купили , ще кача снимка веднага щом мога
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #440 -: април 22, 2014, 22:04:11 »

Дамиии, дайте ми идея от къде да поръчам восъчен печат. Пробвах на няколко места - аз ли не знам как да обяснявам или те не ме разбират не знам.

Трябва ми печат, с които да запечатаме поканите. Чисто и просто две метални букви в кръгче, и пръчка восък.

На половината места не ме разбират въобще за какво говоря и ми пращат цени за обикновени печати, а на другите ми обявяват баснословни цени за изготвянето.

В ей този сайт, за ей тоз печат http://www.bggift.com/2946_Комплект-печат-C.html искат 16 лв.

За същия с две букви не с една искат 95лв???? Аз ли съм идиот или това не е много нормално?

Моля ви се кажете от къде да го поръчам , и ако имате инфо какви пари е нормано да струва? До колкото разбрах, трябва просто да е метален. Не ми трябват никакви орнаменти които усложняват... това са две букви... кое му е толкова сложното...
 cray cray cray cray cray

Помагайте, че почвам да откачам sad


Силно се надявам да не съм закъсняла и да бъда полезна относно восъчния печат, момичето, което ни изработи поканите ни направи дизайн и за восъчен печат, като го осъществи чрез подизпълнители. Чрез този сайт http://armstrongshop.com/, се осъществи мечта за восъчния печат, тъй като сама си изработих пликовете за поканите, понеже държах на всеки плик да бъде изписано името на човека, за когото е предназначена, а и 2,00 лева за плик честно казано ми се видя скъпо. Печата беше доста скъп, но в крайна сметка си остава във времето и винаги може да се ползва за годишнина и друг общ празник. В сайта предлагат и стандартни печати на доооста по-ниски цени с разни сърчица или гълъби, които са подходящи за повода.
Ако някой има интерес мога да му изпратя снимка, за да види ефекта - наистина е много красиво и всички гости бяха много очаровани от поканата.
Надявам се съм била полезна!
Активен
kareliaa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #441 -: април 22, 2014, 22:09:32 »

Нали нали  danceg danceg danceg danceg danceg danceg

Цвета ще дойде от восъка- червен ще е  smile но още не сме го купили , ще кача снимка веднага щом мога

Съжалявам за повторението, виждам че съм закъсняла с предния ми пост.
Ако все още не си взела восък горещо ти препоръчвам восък за пистолет за горещ силикон в сайта, който споменах по-горе има струва 12,00 лв. + един комплект пръчки восък за пистолет общо се връзва към 25,00 лв., но наистина си заслужава. аз първо опитах с обикновения червен восък, но не се топи равномерно и става просто грозно.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: април 23, 2014, 05:57:54 »

Пост с информация може да е закъснял, но никога не е излишен smile

Миленка, давай сега другите дребосъци biggrin
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: април 23, 2014, 07:25:26 »

Нова тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36416.0.html
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines