Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 01:27:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 14-та част  (Прочетена 141794 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 05, 2013, 16:47:00 »

И аз исках ама най близкото до това на нашия пазар го има само в разфасовка по 100 бр... а толкова много май на никого не трябват...освен ако не се разберете с някоя друга булка да си ги поделите
http://www.sintezcom.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=vmj_naru.tpl&product_id=140&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=12&lang=en

http://www.sintezcom.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=vmj_naru.tpl&product_id=98&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=12&lang=en

http://www.sintezcom.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=vmj_naru.tpl&product_id=133&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=12&lang=en

Между другото момичета на този сайт ми се видяха много хубави и различни поканите от тези, които се предлагат по масовите сайтове - май са внос от нейде...

Та аз затова си направих сама булка с младоженец за покана...
Активен
Lidsy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



« Отговор #31 -: юли 05, 2013, 17:35:36 »

Ето снимка на моите стъклени покани, но не съм ги украсила още smile Едната я украсих и я дадох на 1-то семейство, но забравих да я снимам smile ще ги снимам като направя и другата, заедно с поканите, които са за другите гости smile

 Bravo Много са красиви, винаги се радвам да видя красива и оригинална покана! goody
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 05, 2013, 18:21:56 »

Хей, момичетаа страхотни покани сте измайсторили, beberona поздравления, много оригинална идея със стъклени покани smile И аз да се похваля с крайния резултат, у нас казаха, че орхидеята би стояла по-добре в единия ъгъл и й смених мястото. Ето и крайния резултат smile
Вий ли си ги правихте?
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 05, 2013, 20:05:02 »

Поканите ни са от този сайт :  http://svatbenipokani.eu/
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 08, 2013, 11:55:25 »

Много хубави покани момичета,страхотни са. И моите за шаферките, кумове и родители са готови че и раздадени. Като се прибера ще кача снимките, че от телефона не става.
Butterfly, можеш ли да кажеш  откъде намери орхидеите, аз откога търся такива ?
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 08, 2013, 12:35:12 »

Вий ли си ги правихте?

Здравей smile Да, сами си ги правихме. Мъжо пъха сатенените лентички- другото аз smile

megyto, ето линк на орхидеите (големината им е като на нормална орхидея -7 см. диаметър), пристигнаха за 2 седмици, много съм доволна от качеството им, наистина са като истински, дори баба ми се наведе да ги помирише дали не са истински danceg  pardon smile
http://www.aliexpress.com/item/60pcs-Artificial-Moth-Orchid-Flower-Head-Girls-Hair-Accessory-Apparel-Accessories-Hair-Flower-Head-6-Colors/917551196.html
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 08, 2013, 16:17:49 »

Butterfly1987 страшно красиви покани браво!  give_rose
Lidsy благодаря ти миличка. И аз супер много им се радвам. Вече има ги раздадохме, но забравих да ги снимам sad супер много бързах. Но като се преберем ще си ги снимам.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 08, 2013, 16:43:12 »

Благодаря Butterfly, толкова добре са станали, като поръчкови. А за орхидеите хубаво е че има и други цветове. И наистина ли са 60 бр. вътре, на мен от ebay, 30бр. ми излязоха 20€ Oh my ...
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 08, 2013, 18:19:17 »

Благодаря Butterfly, толкова добре са станали, като поръчкови. А за орхидеите хубаво е че има и други цветове. И наистина ли са 60 бр. вътре, на мен от ebay, 30бр. ми излязоха 20€ Oh my ...
Моля smile доста време ги търсих в интерес на истината. Всички други ми изглеждаха оръфани и не толкова красиви...  И да,наистина са 60 броя. Между другото доста неща съм виждала в алиекспрес, които са по-евтини отколкото в ebay. Не знам защо има разлика в цените, след като очевадно са едни и същи продавачите... може би имат различни такси, за да продават,не съм наясно, но лично аз вече предпочитам алиекспрес, преди масово пазарувах от ebay(но сега дори забелязвам, че нещата идват много по-бързо отколкото от ebay)... та честно казано от известно време съм фен на алиекспрес.
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 08, 2013, 20:30:50 »

Мерси за ценното инфо Butterfly  good. Надявам се скоро и аз да мога да ви покажа и моите покани.
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 09, 2013, 08:15:12 »

Моля, радвам се, че мога да помогна с нещо smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #41 -: юли 10, 2013, 17:29:46 »

Ето ги най-накрая и нашите покани - отнеха ни много време, но си заслужаваше всяка минута. Станаха точно такива, каквито си ги представях, щастлива съм, че и гостите ги харесват. Не можахме да решим кой от двата варианта за плик ни харесва повече, затова половината от пликовете са с единия дизайн, а другата половина - с другия smile
Активен
Antonia87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 10, 2013, 19:07:26 »

Супер са ,много са красиви и оригинални Evyevy
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 10, 2013, 20:18:22 »

Разкошни са, много ми харесват, бравооо  Bravo Girl_hide
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #44 -: юли 10, 2013, 20:37:43 »

Благодаря ви, и аз много си ги харесвам.
Антония, писах на N boutique дали ще ми заменят розите с калии, чакам да ми отговорят и ако се съгласят ще поръчам луксозни покани за родителите и кумувете, че твоите много ми харесаха как са се получили smile
Пеперудке, на теб на ЛС мисля, че ти писах, но ако не съм - поздравления, и вашите са станали страхотни. А орхидеите са в пъти по-сполучливи от моите кали (калии), все още не ми е ясно кое е правилно smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines