Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 03:59:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 45   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майски празници и делници :)  (Прочетена 170118 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: май 26, 2017, 10:30:00 »

Браво, Маги! Хайде и другите да вземеш с лекота, не се съмнявам, ама хич  good

На мен нашата ми харесва, Мелания до сега, на които и снимки да съм я видяла ми харесва облеклото й. НОт снимката най-впечатляваща ми е жената в розово, не я знам, чия жена е  nea Има мила усмивка, изглежда ми добродушна  Girl_hide Френската първа дама, не ми харесва. Винаги носи рокли, които правят кльощавите й крака да изглеждат още по-клечести  nea Да не говорим, че облеклото й въобще не е добре подбрано за годините и случая.  pardon

Свекс, видели са се, даже получих специална порция от снимки, толкова са сладки Томи и Алекс  heart heart heart heart heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: май 26, 2017, 10:36:32 »

Свекс, партньор може би е по официалному. В такава среда се движа, с хора с тази ориентация и те си говорят на мъжки и женски пол, и има активни и пасивни. пасивните са "жените".

A лятото дано наистина е топло, защото само дето се напълних с бебешки летни дрешки без повод. nea

Мелания беше пародия с онзи черен воал-забрадка на главата при папата. biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: май 26, 2017, 10:41:46 »

Да, забравих този момент.. Тя реши да спази етикета и да ходи с воала този път, нали я осъдиха, как в Саудитска Арабия е била без нищо на главата smile


Наистина не бях забелязала мъжа отзад  shok Но Еми ме уби.. Жената на еди-кой си  funnytooth lol
Американски хорър  tease

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #543 -: май 26, 2017, 10:42:17 »

Ооо Маги браво! Тоя пангър е най-ужасния, но после си свободен човек който се придвижва където си иска сам! и аз на дърти години карах курсове, яд ме е че като бях без акъл че не го изкарах, ама на...

По-голяма глупост да хвалиш чуждите ин витро клиники не съм чувала. Моя колежка се вдигна до Франция да се консултира, там и каза уау, ние не бихме направили и 1/3 от изследванията които са ви правени в България.Единствено Турция е по-напред, но и там е до късмет. Мама нинджа е позната на моя приятелка, тя си е куку, но е доста разумна

За президентшите не знам... българската не е толкова зле този път, предния път на инагурацията беше с доста неподходящо облекло. Мелания и Тръмп са някакво голямо недоразумение като двойка, имам чувство че тая жена не го понася... виж Мишел и Обама бяха с такава химия и любов...

Честит рожден ден на Кивито и Стефиии! Да сте живи и здравиии и много щастлииви!

Моето звярче се оказа без полипи вече, олекна ми  blush

Цитат
Мелания беше пародия с онзи черен воал-забрадка на главата при папата. biggrin

Иванка беше по-голяма пародия с тоя воал ако питаш мен


« Последна редакция: май 26, 2017, 10:43:51 от bulche91 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: май 26, 2017, 10:48:45 »

Бе и двете са оле затвори очички, още повече папата нещо не е много доволен. хаха

А за мен тия отношения Люксембургски са абсолютно нормални, доста по- приемливи от дължината на полата на Френската Дама. Имам един познат театрал, прекрасен човек. Той казваше че е над половете и че щом човекът го привлича, всичко е наред.  Може би е и въпрос на свикване. Не знам.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: май 26, 2017, 11:02:02 »

Мен не ме бърка кой какъв е.Отдавна съм го надживяла.Само да не ми навират в очите всичко тяхно.

Булче, радвам се много!

А Иванка беше и тя зле. Абе имаше един колаж със семейство Тръмп и сложена Смърт и едни деца от психоо филм.Беше много добър
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: май 26, 2017, 11:02:41 »

И аз не съм против еднополовите връзки. Искам, обаче когато имаш привличане към собствения пол, да го заявяваш с гордост и да си отстояваш връзката. Имам приятелка от ученическите години, с които вече не се виждаме често, но знам, че винаги мога да разчитам на нея.. Та, тя в продължение на 10тина години, постоянно е в търсене на правилния мъж, все не го намира, все нещо не й харесва и освен ученическата й любов, с която бяха 4 години заедно.. Другите са все преходни в търсене на правилния  pleasantry Аз съм убедена, че тя си пада по жени, обаче не смее да си признае, просто съм сигурна.. Кога ли ще й кажа да спре с търсенето и да си намери момиче  beating

Маги, нали него пуснах по-долу  tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: май 26, 2017, 11:08:13 »

Ми Тони, шматкава работа  give_rose Точно попадение, много се смях!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: май 26, 2017, 11:14:51 »

Привет! smile

Честит рожден ден на Стефи, да ти е жива и здрава, Руми и да има най-веселото и незабравимо детство! give_rose


Интересни неща си говорите tease

В случая, с това официално събитие, някак странно ми изглежда присъствието на разнополови половинки ... и аз не мога да си обясня защо. По принцип нямам нищо против еднополови двойки, но в случаят нещо ме смущава.
Иначе Тони, това си е много сложен процес на осъзнаване и вътрешна, и външна борба. На някой един живот не им стига, за да го осъзнаят, а дори да го направят, се борят срещу него поради различни причини.

Първите дами....на Франция е просто извън коментар, супер нелепо изглежда, а всички пишат колко стилна била(по принцип), за другите и аз много харесах дамата в розово. За българката.... трябва да се отчетат и бюджетите, определено нейният не може да се сравнява с този на Мелания.....
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #549 -: май 26, 2017, 11:30:24 »

Изписали сте света blum
Киви, честит рожден ден. Пожелавам ти да си все така свежа! Good luck
Събрах багажа на дребното, че ще ходи в баба си за почивните дни. Събрах и моя, че стоеше на едно място, но не беше старателно наблъскан в чанта. Малко трудно се справих сама. Друго си е да има кой да седне на чантата и аз да мога да закопчея ципа Wink
Леко яхнах метлата пак. Уж бяха казали, че вчера ще ми превеждат болничния (най-после). Сега каката от НОИ каза друг ден beating Подбрах и счетоводителката да проверява какво става. От НОИ уведомявали работодателя, а лицето - само ако имало отказ. Начиии - няма такава друга загубена институция! Ако социалните са туткави, все пак нещата там вървят. А в "модерното" НОИ всичко е спряло!
Мъжо и той ме ядоса, че беше пуснал колата ми за продажба. Луди хора има всякакви! Колата е обявена на една бясна цена, че с парите можем да си позволим нещо много по-така shok shok shok Интересът е изненадващ! Хич обаче не ми е момент за подобни врътки. Изядох си италианската салата без кеф nea
Да ви кажа - за тая среща не я знам колко е била официална. Обаче всяка "дама" е облечена, както й дойде. Поне по протокол да бяха задали изисквания.
Не го разбирам това, че отидеш ли някъде си и трябва да си туриш кърпа. Дамите им да не би да си махат бурките или забрадките, като идват в християнски държави! Хич не го намирам за неуважително поведението на Мелания, да ме прощават. pardon
По повод кой какъв е се сещам за наши семейни приятели. Израстнали сме заедно с децата им и няколко семейства се събирахме почти постоянно. Хората направиха бизнес и много пари (за времето си). В годините обаче се отдръпнаха от компанията. Тогава много хора коментираха как не искали да си мешат л*ната с простосмъртни. Обаче... Оказа се нещо съвсем различно! В ерата на ФБ изведнъж бяха публикувани снимки на едната им дъщеря. Сключи официален брак с жена. Всички бяха ей така в началото Oh my ... Имаше и коментари как да се държат към нея, когато си дойде в България. Е, как - като всеки, който живее в чужбина и се прибере за малко "Здрасти! Кога се прибра? Докога сте тук? О, браво! Повече време ще останете? Ще ходите ли на почивка?" и прочие. Въпросите са толкова по устав, че не виждам с нещо да се различават, ако се беше омъжила pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #550 -: май 26, 2017, 11:57:27 »

Благодаря за пожелнията!

На мен минхаресва намаханото лелче в черно на преден план, не е безкрайно красива, но излъчва стабилност и увереност. Мелания има вкус и бюджет,наш'та леля е симпатична също, а Макрон се е облякла като ученичка. Ако беше в тоалет като на Мелания ( тип ала кралското семейство) щеше да е много повече място.

Ама какво разбирам от мода, този сезон всичко се съобразява с функциите на млечния бар.
Всъщност използвах момента да изхвърля почти всичко старо и много ми допада концепцията за капсулен гардероб.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: май 26, 2017, 12:24:53 »

Аз сега попаднах на албум със снимки във фейсбук-страницата на София Бориса. Показва си тазгодишните абитуриентки.. Кога тази жена е започнала да прави такива грозни рокли  shok Мисля, че трябва да разграничи колекцията за бални рокли - завършващи момичета, от бални рокли - лелички  shok crazy

Ужасно тежки рокли, сигурно някои от тях подходящи за червения килим, ама за 18-годишни деца  nea
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: май 26, 2017, 12:26:17 »

Благодаря много за пожеланията. КИВИ честит рожден ден, стана ми ясно сега коя друга дама има рожден ден днес  give_rose
Май реших да взема Ники на рождения ден. Освен кашлица друго му няма. Малко егоистично от моя страна. Аз доскоро и на площадките не ги водих като са болни и винаги казвах. Но като гледам как навсякъде е пълно с болни деца и на никой не му пука се ядосвам и реших да дойде. На миналия рожден ден на Стефи, тя беше болна с 38 температура. Казах нс поканените и никой не дойде, съвсем естествено разбира се. Ще разказвам после.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #553 -: май 26, 2017, 12:41:38 »

Цитат
За българката.... трябва да се отчетат и бюджетите, определено нейният не може да се сравнява с този на Мелания.....

Ами виж как Кейт Мидълтън изглежда винаги безупречно с евтини и достъпни марки, не е до бюджета, до вкус и стил е  nea

Тони и аз същото си мислех за Борисова, много грозни рокли бре, едни отминали моди, нищо особено
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: май 26, 2017, 12:52:53 »

Ами виж как Кейт Мидълтън изглежда винаги безупречно с евтини и достъпни марки, не е до бюджета, до вкус и стил е  nea

Тони и аз същото си мислех за Борисова, много грозни рокли бре, едни отминали моди, нищо особено
Като каза Кейт, тази жена за първи път ме разочарова като тоалети, на сватбата на сестра си и на още едно събитие:



Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 45   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines