Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 13:29:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема март - бяло и червено!  (Прочетена 179222 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: март 30, 2016, 09:55:57 »

Добър ден smile

Аз снощи гледах половин емисия новини. То да ти се прииска да отидеш на Марс  huhhuh.gif Добре, че една репортерка направи лапсус, да стане по интересно.

Фани, много са ми интересни китайските истории smile

Мари, аз очаквам единствено, заради здравословните ми проблеми и то от най-близките ми. Много ми става неприятно, когато близки хора се държат все едно си ги измислям. Аз не очаквам свекърва ми да помни дали обичам бял или черен шоколад, а нещата, които не трябва да ям, за да не се докарам до състоянието от преди две години. А тя се сърди, че отказвам да ям такива неща. Имам и приятелки, които се сърдят, че на рожденни дни не си пийвам за тяхно здраве. Еми, моето здраве си ми е по-важно Wink

Голямо мрънкало съм тия дни, нещо ме е хванала нервата. Вчера и на работа децата ми бяха много дразнещи. Още три дни lol
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: март 30, 2016, 10:09:11 »

Да, Панде, аз знам, че са свързани със здравето ти твоите изисквания за храна и питиета, но хората са различни и са просто такива, каквито са и понякога се налага да се приспособяваме както можем.....

Исках да кажа, че аз бих се радвала на това, ако имат желание да знаят и помнят, но не бих се ядосвала/или поне не винаги/, ако не го правят, просто няма смисъл да си причиняваме негативни емоции. Това едва ли ще промени хората.....

Да, наистина/за нервата/, "познавам те" като по-голям непукист blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #587 -: март 30, 2016, 10:14:24 »

Нали Wink И аз се чудя какво им се връзвам на всички  tease  Днес ще гледам да съм по дзен  girl_wink
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #588 -: март 30, 2016, 10:35:07 »

Добро утро!
  Аз вчера също бях яко нерви,наплаках се и май ми мина,макар че едва ли,но поне да се залъжа. Снощи си написахме историите и вече официално имаме сватбен сайт.Нищо,че вече почти са раздадени поканите и който е видял адреса на тях е посетил сайта без да е напълно довършен. Пратих го на най-добрата ми приятелка първо,че тя е в Лондон и от там като почнахме едни спомени за наши си случки,едва се разделихме. Много ми стана мъчно,че тия дни са ни отминали,ама такъв е животът.
 Днес сме на кино на "Прокурорът,защитникът,бащата и неговият син" ( и последният да затвори вратата) да сме малко културни. Много говориха по БНТ за този филм и успяха да ме заинтригуват,а и е с българско участие,та ще го подкрепим.
Покрай наближаването на Великден вчера една приятелка прати сайт с идеи за декорация от кутиите за яйца.Много са красиви,споделям ги да ви вдъхновя:http://feelitcool.com/20-diy-egg-carton-crafts-that-will-leave-you-speechless/

И една картинка мента и жълто-оранжево за добро настроение на всички и най-вече на Свекърва,че тя ни е светлината тук blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #589 -: март 30, 2016, 10:37:01 »

Панде, викат му се хормони  blum Още малко и други емоции ще те затресат  heart

Снощи и ние имахме малко стрес с халката на ММ - по едно време му гледам ръката, няма я  huhhuh.gif Къде е, не знам бе тук беше, да не е паднала в мивката като мих чинии...е тя е голяма няма как да мине, ударихме ѝ едно търсене и се оказа, че си я е сложил в джоба на якето, понеже като се прибра слиза до мазето да ръчка разни работи и я е свалил да не ѝ се случи нещо  crazy

Аз бях запленена от китайската култура като ученичка когато бяха нашумели книгите за гейши, после и филм направиха...ама бързо загубих интерес след това  Wink Днес съвсем в тематиката ми попадна статия за Китай: http://profit.bg/news/Sedem-neshta,-koito-nyama-da-vidite-v-Kitaj/nid-132459.html, повечето неща не ги знаех  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: март 30, 2016, 10:42:39 »

Вероника, сайта с украсите е супер идеен, благодаря за споделянето! good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #591 -: март 30, 2016, 12:18:48 »

И на мен ми се клати корнизът, да видим кога ще пада това перде. Шефът ми чопли нервичките. Не се ядосвам, а се сдържам да му обясня нещата от моята гледна точка.
Да си кажа- аз съм егати капризът на тема ядене. Лук, чесън, праз не ям под никаква форма. Ям разделно. Не карам никого да се съобразява с мен. Отиваме на гости, сервират ни и вече си е моя работа дали ще ям, какво ще чопля... Не е от неуважение към домакините. Просто съм си злояда. Даже мога и изобщо да не ям на гостито. Няма да кажа, че са лоши домакини, защото видиш ли не съм се пръснала от ядене.
Отиваме на гости у етървата. Аз, бременна, в разгара на повръщането. И познайте! Етърва ми прави няква манджа с 1000 скилидки чесън! Просто всичко ми се вдигна в гърлото. Тя много добре знаеше, че тази миризма хич не ми понася. Ок, не се съобразила!
Идва Бъдни вечер. Етърва ми се наема да правела тя вечерята. Готви, струва... Единственото, което можех да ям, бяха пълнени чушки. Да, ама ги натъпкала с лук! Аз кърмех по това време. Тя, една година по-рано, даваше кърма за банка и много добре знае, че дори и да ядеш лук, то не се препоръчва за първите седмици от кърменето. Аз се съобразявах какво ям, за да не докарвам колики на малката. Тъпо ми стана! Не ми беше проблем да изкарам на мандарини цяла вечер. Свекърва ми много лично го прие тогава.
Ох, отивам да гледам красоти. Имам нужда!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: март 30, 2016, 13:54:52 »

Здравейте от мен, всичко ми е наопаки и у дома, и в душата. Толкова чаках вчерашния ден, да ми свърши дежурството и да си видя милото, да се разходим, да разгледаме рокли... ама всичко беше криво! И сега още съм в това настроение  NO

Поизчетох ви, ама хич не ми се пише сега.

Напук на хубавото време, аз ще си се мръщя  hysteric
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #593 -: март 30, 2016, 16:03:25 »

Мислех да пиша, но и моят пост щеше да е по скоро негативен, затова......отивам на разходка да ми се проветри главата.

Пожелавам на всички бързо да изчезва лошото настроение и да се оправят нещата.

Фани, дано да се покаже халката от някъде.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #594 -: март 31, 2016, 07:42:59 »

Хайде, да ни е добро утрото, слънчев денят и прекрасна вечерта през днешния ден. Трудно ми е още с новото време. Успокоявам се, че утре последно ще ставам под час. Имам планове за почивните дни. То не е кой знае какво, ама ми е различно от блъскането работа-вкъщи.
Да подхвана за книжките. Знам, че има за възрастни. Даже в Лидл гледах последно такива. Имаше с флорални мотиви, с геометрични форми и тн. Спестих си го като разход, защото се очертаваше кофти месец. Финансите са насочени в други посоки. Иначе обичам и типично детски книжки за оцветяване- с меки форми и детайли.
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #595 -: март 31, 2016, 07:56:50 »

Добро утро и от мен  girl_wink Аз се чувствам доста по-нормално, откакто се смени времето. Приспива ми се по-рано и съответно се будя сама по-рано, в което няма никаква логика, знам  tease Може да е пролетна умора или пък от това, че времето се постопли  blush Сутринта се събудих в 8 без аларма, без нищо, снощи пък ми се доспа в 23... шантава работа. А би трябвало по пътя на логиката да е точно обратното  tease А по принцип не ми се налага да ставам с аларма, такава ми е работата, че мога да си позволя да поспивам повече  blush
И аз имам книжка за оцветяване за възрастни, май са доста популярни напоследък, на мен ми я подари една приятелка за рождения ден. Не съм оцветявала много, но наистина е доста приятно и успокояващо, и се получава много красиво.  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #596 -: март 31, 2016, 08:06:15 »

Добро утро! Ние сме с фарингит, та се мъчим с черни капки. Ще си ходим на село утре вечер. Тая вечер съм на родителска на гимнастиката. Разделили децата по заложби и им направили съчетания, тия с повече заложби щели да играят в повече състезания, което разбира се породило вълна от недоволство, даже и има отказали се деца. Та предполагам, че затова ще ни събират. Много се забавлявам на такива събирания. Всеки един през друг говори, дълбокообидени свръхамбициозни родители, ревящи дечурлига... Кво да правиш спорта иска жертви  pardon
За смяната на времето както реши Кик така правим - когато каже спим, даже ей сегичка пак си лягаме. Хубавичко ще си дремна 2 часа. Ще ходя за пердета през другата седмица за селската стая. Та такива ми ти работи...
Хубав ден ви желая!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #597 -: март 31, 2016, 08:24:31 »

Добро утро  heart Вече съм пролетна, след като вчера се варих със зимното яке, днес с шлифер...е малко трудно го закопчавам, ама ще си го нося разкопчан   pardon

За пръв път чувам за книжки за оцветяване за възрастни...ами не ме влекат, струват ми се излишен разход и ще чакам поколението живот и здраве да започне да оцветява, за да видя дали ще се заинтригувам повече  Wink

Бързо оздравяване на Кик  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #598 -: март 31, 2016, 08:41:42 »

Здравейте smile

Фани, аз не разбрах кой е болен, ама бързо да оздравява!

Аз понеже не мога да рисувам и затова обичам да оцветявам. От много време се каня да си купя такава, може сега да зи взема, за да съм по дзен. Може да си изпрося цветни моливи от работя, че там имат с торби.

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #599 -: март 31, 2016, 08:48:12 »

Ами значи 1-во аз бях болна- оздравях, сега Кикчо е неразположен, ама това хич не му пречи да си прави белички.
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines