Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 21:04:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 274944 пъти)
 
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #45 -: април 24, 2006, 02:06:30 »

2 седмици прекарах в планиране

Ще ходим за 11 дни (от 20 авг до 30 авг) за 4 дни във Дубай www.burj-al-arab.com и 7 във Малдините www.baros.com. Ще кача снимки като се върнем. Нямам търпение!!!
Надявам се да посъберем някой лев от сватбата, че да си помогнем със разходите по медения месец!!!
« Последна редакция: април 25, 2006, 10:53:00 от Teo » Активен
Ивета
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105



« Отговор #46 -: април 25, 2006, 12:31:56 »

2 седмици прекарах в планиране

Ще ходим за 11 дни (от 20 авг до 30 авг) за 4 дни във Дубай www.burj-al-arab.com и 7 във Малдините www.baros.com. Ще кача снимки като се върнем. Нямам търпение!!!
Надявам се да посъберем някой лев от сватбата, че да си помогнем със разходите по медения месец!!!



Добра дистинация. Звучи много интересно.
Активен
afrodita
Ентусиаст
**
Публикации: 104



« Отговор #47 -: април 25, 2006, 13:58:58 »

silverarrow малко дълго пътуване ми се струва,но дано си изкарате невероятно.
Чакаме снимки.
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 11, 2006, 17:21:56 »

нашият ще е на круиз по Нил в Египет yahoo
Надяваме се да е незабравимо.Ще ви разкажа след това secret
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #49 -: юли 12, 2006, 10:02:14 »

Хайде... ще отворим една тема за медения месец;)
Но вече запечатан със снимки  biggrin
Аз ще се отчета към края на годината.... надявам се  biggrin
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #50 -: юли 12, 2006, 11:09:07 »

2 седмици прекарах в планиране

Ще ходим за 11 дни (от 20 авг до 30 авг) за 4 дни във Дубай www.burj-al-arab.com и 7 във Малдините www.baros.com. Ще кача снимки като се върнем. Нямам търпение!!!
Надявам се да посъберем някой лев от сватбата, че да си помогнем със разходите по медения месец!!!

  Здравей мила, добър избор за меден месец! Но се притеснявам, че август в Дубай, ще е жега и то голяма. Била съм там декември- януари при температура на въздуха 30 градуса. Иначе си избрала най-скъпия хотел, който е само за релакс. ,,Надявам се да посъберем някой лев от сватбата, че да си помогнем със разходите по медения месец!!!,, Пък и по това време на годината няма толкова много туристи така, че със сигурност цените ще са по ниски  ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ малко щом си избрала 7* хотел.
И да не забравиш, да се съобразите с облеклото за Бурж Ал Араб , там не може да се ходи с къси панталони и да сте разголени. Пригответе си официални дрехи дори и за през деня, вечерните тоалети и  прически са задължителни.

Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #51 -: юли 12, 2006, 11:17:37 »

Аз много искам на Халкидики,но още няма оферти.
Ако някоя от вас попадне на някакво инфо.за там-казвайте hiphip blum

 Аз съм била на Халкидики, на почивка и много ми хареса. Бях на първия ръкав селището се казва Калифея. Миналата година бях на Корфу прекарахме чудесно
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #52 -: юли 12, 2006, 11:26:57 »

Хайде отварям аз тук тази тема за всички който, вече са прекарали медения си месец  kiss    , но нека има и снимки Wink
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #53 -: юли 12, 2006, 12:13:07 »

Аз ще бъда първа и ще ви кажа, че ние бяхме на Пампорово в хотел Перелик. Бяхме за три дни посетихме Ягодинската пеща и Дяволското гърло за които все не оставаше време да ги разгледаме. Насладихме се на масажите с вулканични камъни, с мед , с шоколад в спа центъра на хотела. Подейства ни много добре след сватбената еуфория. Снимките можете да видите тук                                  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=48638
Активен
purity
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 16, 2006, 18:37:41 »

Олии... и ние много искаме на някой остров в Гърция, Но още събирам информация за климата през октомври...  pardon
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #55 -: юли 19, 2006, 07:10:17 »

Олии... и ние много искаме на някой остров в Гърция, Но още събирам информация за климата през октомври...  pardon

Според мен не рискувай през октомври на остров в Гърция. Този месец е по подходящ за Мароко и Испания, Тунис не ти го препорачвам под никакав предлог. Турция е добре по това време в Анталия има страхотни хотели. Перз октомври започват и круизите по Нил в Египет или почивка на Червено море в някои от курортите им Хургада например. Дубай също. За повече инфо можеш да погледнеш на www.astralholidays.bg  ползвала съм услугите им и съм доволна. good
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 25, 2006, 12:19:27 »

Аз също препоръчвам да не е в Гърция след август започват екзотичните екскурзий  понеже сега там е много горещо.Имам в предвид че ние ще сме края на септември на круиз по Нил  където освен разглеждането на пирамидите има на кораба допълнителни екскурзий една от които е до червено море където те спускат под водата и разглеждаш расотите. Всички ходили на круиз по Нил са останалаи много доволни , аз мисля че за светбено пътешествие би трябвало да е на екзотично място което не мое да посетиш всеки ден.Гърция си я оставете за лятото.Това е моето мнение вие си решавате blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 03, 2006, 14:23:22 »

Еееех, да на екзотично място би било чудесно!  LOVING
И аз се размечтах!!!  LOVING kiss2

Ние за сега не сме планирали къде точно ще отидем, за сега ще ходим на предсватбено море  LOVING heart Wink за около 10 дни.

После ще видим, може и до Гърция да отскочим...
Мног ни се иска и до Израел да отидем, но сега с тези размирици там не е за помисляне дори!!!

Но пък и тук в България си е много хубаво, ние на последък ходим на екскурзии из страната за 1 или 2 дни (събот и/или неделя) и е много красиво...
Активен
Luthien
Новак
*
Публикации: 16



« Отговор #58 -: август 09, 2006, 10:53:24 »

ние ще сме на Корфу от 02 до 08.Септември. във вълшебен хотел..smile
стискайте палци времето да е хубаво, ще разказвам после...
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #59 -: август 09, 2006, 21:27:44 »

tsveteli снимките са страхотни.Като ги разглеждам ми се иска да съм там сега. Много се радвам ,че сте прекарали добре и това ви е подействало отпускащо (затова се казва меден месец Wink).Дано меденият  ви месец  никога да не свършва! Dance
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines