Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 20:01:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Как е правилно според вас?
приятелките - 51 (47.7%)
момиченцата - 56 (52.3%)
Общ брой гласове: 107

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шаферката - втора булка  (Прочетена 195360 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 16, 2007, 12:11:32 »

да разбира се,още от сега съм им разпределила задълженията Curtsey
за всеки ще има "работа" ако може така да се каже girl_wink
Браво на теб! *THUMBS*Шаферските задължения са си направо "работа" girl_wink girl_wink girl_wink

И още как!!! Bravo

При нас също имаше 3  броя, шефери, една шаферка на 10 г. и двама баткожци, братя ни, получи се много хубаво, някъде по-надолу има снимка!!! Dance girl_wink
Активен
mari_i_i
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


Щастлива мама на Даниел!


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 18, 2007, 17:00:29 »

При нас се очертават доста шаферки. На кумците малката е тогаве ще бъде на 1г, на братовчедка ми малката ще е на 2г, а най-малката ми братовчедка е на 5г. Много искам да имам и големи шаферки. Имам идея за бившите ми колежки, те ще бъдат в стаята при мен, когато дойде младоженеца, за тях мисля, като отличителен белег (тъй като не мога да ги ангажирам за облеклото) да имат китки на ръцете си вместо бутониери. Като това на снимката. Какво ще кажете?


* ukrasa.jpg (55.53 KB, 471x600 - видяно 290 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 18, 2007, 17:02:56 »

да и аз си ги имам тези свалени но при нас ще ги носят крустницата и приятелката на брат ми
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 18, 2007, 17:28:38 »

И аз съм взела такива ленти за моите три големи шаферки Curtsey
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 18, 2007, 18:26:37 »

А пък ние ще си имаме две маааалки щаферчета.  Дъщеричката ни - на 1г.10м. и един малък шаферчо за кавалер /дребосъка на моята бивша съквартирантка/. Той тогава ще е на 2г.5м. Представям си ги само каква картинка ще са  girl_in_love ... и двамата са такива диванета, че ... кой знае какви изпълнения ще има  Blush . Но рокля още не съм и харесала - чак след като избера моята...
Иначе големи шафери няма да имаме ... поне за сега girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #155 -: февруари 18, 2007, 19:27:57 »

На мен пък не ми харесват тези "corsages" на ръцете- това са тип абитуриентски бал в САЩ. Големите шаферки обикновено си имат букети, които са по-малка версия от букета на булката. Ние също сме предвидили и малки букетчета за майките на булката и младоженеца, защото те са също една много важна част от сватбата.
А и тези цветчета на ръцете са толкова наудобни- аз трябваше да ги нося веднъж и направо едва ги изтърпях на китката ми.
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 23, 2007, 05:03:33 »

Ооо,това ще бъде най-хубавото в нашата сватба girl_wink Главна шаферка ще е дъщеричката ни,която тогава,живи и здрави,ще бъде на годинка и половина.Ще бъде една малка принцеска!!!Нямам търпение да я видя в шаферската й рокличка,само се чудя дали да правим копие на моята,или да си бъде с различна-по бебешки сладурска?!?Вие какво ще кажете?
Не мога да им се нагледам на тези снимки,да ги споделя и с вас Wink :
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 23, 2007, 11:14:23 »

Ооо,това ще бъде най-хубавото в нашата сватба girl_wink Главна шаферка ще е дъщеричката ни,която тогава,живи и здрави,ще бъде на годинка и половина.Ще бъде една малка принцеска!!!Нямам търпение да я видя в шаферската й рокличка,само се чудя дали да правим копие на моята,или да си бъде с различна-по бебешки сладурска?!?Вие какво ще кажете?
Не мога да им се нагледам на тези снимки,да ги споделя и с вас Wink
А нашата принцеса ще е на годинка и 10 месеца... много са сладки нали  girl_in_love ? А купихте ли и вече рокля?
Аз преди време бях пуснала една темичка, но Bulechka_TS ги е сляла, защото са близки с тази и сега се намира ето тук . Може и да си видяла-има много сладки моделчета... А ти как се справяш с подготовката с бебче наоклоло?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: февруари 23, 2007, 12:32:10 »

Ооо,това ще бъде най-хубавото в нашата сватба girl_wink Главна шаферка ще е дъщеричката ни,която тогава,живи и здрави,ще бъде на годинка и половина.Ще бъде една малка принцеска!!!Нямам търпение да я видя в шаферската й рокличка,само се чудя дали да правим копие на моята,или да си бъде с различна-по бебешки сладурска?!?Вие какво ще кажете?
Не мога да им се нагледам на тези снимки,да ги споделя и с вас Wink :


Оооо, тези снимки са наистина страхотни!! girl_in_love Лично мое мнение е, че с "по бебешки сладурска" малката шаферка ще е още по-сладка!!! girl_in_love
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 23, 2007, 16:53:55 »

Ето и обувчици за малките принцески ...
И за тези, които имат шаферки от всички възрасти  pardon


* shoes_2.jpg (54.7 KB, 450x450 - видяно 285 пъти.)

* P_25890660_1564138.jpg (70.01 KB, 432x576 - видяно 278 пъти.)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: февруари 23, 2007, 16:56:24 »

Ето и обувчици за малките принцески ...
И за тези, които имат шаферки от всички възрасти  pardon

Аууу, много са слдурки, Сени!! girl_in_love Bravo
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #161 -: февруари 23, 2007, 21:20:09 »

Ето няколко предложения и от мен:


* flower girl pink.jpg (7.74 KB, 200x300 - видяно 273 пъти.)

* flower gril 2.jpg (9.1 KB, 200x307 - видяно 270 пъти.)

* flower girl 3.jpg (13.84 KB, 200x267 - видяно 276 пъти.)
« Последна редакция: февруари 23, 2007, 21:23:10 от didibaby » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 24, 2007, 12:11:34 »

Диди, страхотни са тези предложения!!! Bravo girl_in_love Dance
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: февруари 24, 2007, 15:27:42 »

Еее,seny-твоята прицеса скоро е имала рожден ден!Честито,с малко закъснение!
Благодаря ти за линка,ще разгледам с удоволствие!Нали съм нова тук(за съжаление не видях темичка за представяне на новодошлите bye ) и още се ориентирам в обстановката.
Относно сватбата,все още само разглеждам сайтове,списания,събирам информация и идеи,тук се порових малко-изключително полезни теми има,всички сте супер мили и продуктивни girl_in_love ,обещавам да се включвам с коментари и идеи!Рокличка за шаферката още не сме избрали,но има време-гледам и разглеждам,чуднички ги има!Тъй че-подготовката все още върви само от вкъщи,та ние едва вчера запазихме дата за сватбата-18 август,вечерна,тепърва предстоят толкова вълнения,емоции и работа...Предимно самички си гледаме малката,тя е едно живо,любознателно,игриво и добричко детенце Girl_hide ,мисля,че няма да има проблем,наистина времето с дете е по-ограничено,ангажиментите са повечко,но ще се справим,надявам се-перфектно!Ще се радвам да обменяме опит в това как да съвместяваме подготовката за сватбата с гледането на бебчетата!seny,а вие избрали ли сте рокличка за бебка?
Ние ще имаме и други шафери-племенницата ми(на 3 год)  и тримата ми племенника(1,7 и 9г.),а също и близнаците на кумувете-момиче и момче на по 2 годинки-обезателно всички в шаферски роклички и костюмчета,отсега са се размечтали родителите им как ще ги нагласят!
« Последна редакция: февруари 24, 2007, 15:39:44 от Rossistela » Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 24, 2007, 15:43:19 »

seny,сайта на http://www.onesmallchild.com/ за шаферските роклички е просто страхотен!Благодаря ти!
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines