Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 15:25:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: От кой сватбен салон е роклята ти - бял и черен списък н  (Прочетена 288808 пъти)
 
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: декември 19, 2008, 06:51:39 »

Suvsem v na4aloto, kogato zapo4nahme planiraneto na nashata svatba, az sushto iskah da si shiq roklq po moi model, no sled kato se poraztursih i razgledah rokli na marki kato Pronovias, Casablanca, Enzoani i dr. te prosto nadminavaha i nai-neveroqtnite idei na moeto vuobrajenie. Naistina, tsenite im sa dosta po-razni4ni ot tezi na roklite na Pirotska v Sf ili v Asenovgrad, no mi se struva 4e si zaslujava, vse pak bul4inskata roklq e edin ot tsentralnite elementi na svatbata. Az v kraina smetka se sprqh na model ot kolektsiq prolet 2008 na Casablanca, samo 4e trqbva da 4akam oshte 3 mesetsa, za da ushiqt model4eto po moite razmeri.
Ne znam to4no kak e v Bulgaria, no v drugi strani bulkite 4esto prodavat roklqta si sled svatbata ( za da moje eventualno i druga bulka da j se radva, e ve4e polzvana no puk estestveno profesionalno po4istena, i na mnogo po-niska tsena), ako nqkoi se interesuva, posetete tozi website http://www.preownedweddingdresses.com/

Модератор: Пишете САМО на кирилица!
« Последна редакция: януари 04, 2009, 00:35:58 от maria_lakova » Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: декември 21, 2008, 18:32:13 »

Bravo *THUMBS*В белия списък мога да сложа без колебание сватбен салон Cymbeline и във Варна обстановката е супер, обслужването също.Аксесоарите ги няма никъде другаде.Всичко е бутиково.Роклята ми също от там.Който се чуди къде да намери всичко необходимо да го посети. Bravo
Можете ли да ми дадете координати за този салон?

Иначе видях, че сте коментирали вече Проновиас. И моята рокля е тяхна от Bridal Fashion, които бих поставила в белия списък. Честно казано в други сватбени салони така и не стъпих, но от този не мога да се оплача от нищо.
Изненадва ме това, че се плащало за пробите, на мен никой нищо не ми е споменал. Но и аз отивах да си купя рокля и те бяха наясно с това.
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #227 -: декември 21, 2008, 23:11:21 »

Явно са те усетили, че си сериозна. Аз знаех, че се плаща, но 3 рокли ако пробваш е безплатно. Плаща се след третата рокля. Аз пробвах 5 рокли и не са ми искали пари за пробата. Но дори и да ми бяха поискали нали нищо не губим след като със сигурност роклята ми щеше да е оттам и тези 100 лева щяха да влязат в цената. Но наистина имат право - това ограничава безразборното пробване и отрязване на несериозните клиенти. А това е единствения магазин в България с най-много налични рокли. Ако всеки пробва по 10 - 15 рокли на какво ще заприличат? Нали това са нашите рокли...   
Активен
2802
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34


Красота ще спаси света!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: януари 28, 2009, 16:23:21 »

 give_rose +++++++++ за М. Tyler  Bravo super sa
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: май 13, 2009, 14:32:54 »

Принцес към белия списък - не само защото роклята се оказа страхотна, а и защото каквито и изисквания и забележки да имах ги приеха с голямо разбиране, за разлика от останалите места, които посетих, където постоянно ми даваха акъл как това, което искам, било абсурдно.
Активен
galina79
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #230 -: юни 13, 2009, 16:30:45 »

Принцес към белия списък - не само защото роклята се оказа страхотна, а и защото каквито и изисквания и забележки да имах ги приеха с голямо разбиране, за разлика от останалите места, които посетих, където постоянно ми даваха акъл как това, което искам, било абсурдно.
monikabiri,може ли да ми кажеш къде се намира модна къща Принцес?Ако става въпрос за тази в Пловдив де.Чувала съм,че имат хубави модели,но не знам къде е и как са цените там.
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юни 18, 2009, 10:08:50 »

Аз ходих в София, за Пловдив обаче знам, че цените са доста по-ниски в сравнение със София.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юни 18, 2009, 13:26:40 »

monikabiri,може ли да ми кажеш къде се намира модна къща Принцес?Ако става въпрос за тази в Пловдив де.Чувала съм,че имат хубави модели,но не знам къде е и как са цените там.

Принцес в Пловдив се намират в Капана,като застанеш на "широкото" там до Макалали,Бижуленда,значи с гръб към Макалали-улицата отсреща на около 50метра е,а за цените-моя приятелка си прави рокля там,преди 3години и излезна 600лв,сега незнам как са... give_rose
Активен
galina79
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #233 -: юни 19, 2009, 20:50:31 »

Принцес в Пловдив се намират в Капана,като застанеш на "широкото" там до Макалали,Бижуленда,значи с гръб към Макалали-улицата отсреща на около 50метра е,а за цените-моя приятелка си прави рокля там,преди 3години и излезна 600лв,сега незнам как са... give_rose
Благодаря ти preslava_82.Разбрах горе-долу къде се намира.Ще отида още утре да разгледам.И в Асеновград съм набелязала няколко и трябва вече да реша,коя от роклите ще поръчвам.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #234 -: юли 22, 2009, 13:20:05 »

Момичета, дайте мнение за сватбен салон Лита в София  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 22, 2009, 13:37:46 »

Тиама аз пак да кажа от там беше роклята на кумата за сватбата.Тя лично е много доволна и за прилични пари си взе хубава рокля.Ходи един път за мерки, един път за корекции и последния да и я мерят и преправят при нужда.Мисля че и направиха роклята за около 20-тина дни.
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #236 -: юли 22, 2009, 13:40:38 »

Благодаря, Магито! Аз още не съм се спряла на тях окончателно, но е хубаво да знам, че работят добре, защото много ми харесват моделите им  good
Активен
Anne
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73


Вече Боянови!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юли 22, 2009, 20:10:29 »

Момичета, дайте мнение за сватбен салон Лита в София  give_rose

За тях само хубаво съм чувала, а и две мои приателки от там си купиха роклите, на едната сватбата мина и всичко беше ОК chee, а на другата сега в събота сме на сватба и ще кажа....а доколкото чувам цените са им доста прилични....останах очарована и от останалите неща които са от тях-покани, късмети и т.н
Активен
m_eleva19
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 813


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 28, 2009, 09:19:33 »

Здравейте, аз искам да изкажа задоволсттвото си от бутик Сватба в гр. Хасково.Много по-хубави са от тези в Асеновград, да не кажа, че и от тези, които се предлагат в София. Аз съм от Стара Загора, но живеем с мъжът ми в София. Миналата година сестра ми се омъжи и предложи да ходим до Хасково?! за рокля, а аз бях изумена от избора и на дестинация. Когато отидохме, обаче, разбрах за(о така е решила...хареса си рокля (там има около 50 готови модела), но тази, която тя хареса все още я шиеха, та роклята с шал и излезе 200 лева, а цената на златото е 27-32 лева за грам, та като отидохме, за аксесоарите, роклята, халките, на младоженника костюма с ризата и едни обувки (евтини), дадохме 750 лева!!! За моята сватба по същият начин, отидох там веднага си харесах рокля, само че беше около баловете и модела беше от миналият сезон и ми направиха отстъпка и ми излезе 178 лева!!! В София ми предлагаха воал за 180 лева diablo За халките дадох 300 лева а аксесоарите бяха 50. Просто моят съвет е с 1000 лева и младоженника и пълно обзавеждане, че останалите глупости ми излезнаха повече от разходите ми за дрехи. Все още не са ми станали снимките от фотото, където ясно се вижда роклята, но като станат ще я прикача да я видите....(само да добавя, че това е удачен вариант за хора като мене със стандартна фигура и които не им се занимава със шиене...)
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 29, 2009, 23:44:24 »

Азз искам да сложа в белия списък сватбен салон Йоана - Асеновград  :girl_wink:Мацките са много или, внимателни и усмихнати и определено надминаха оакванията ми и направиха роклята и всички неща около нея (було, обувки....)по-хубсви тколкото смеех да си ги представя.Много съм им благодарна Bravo
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines