Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 23:39:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 127016 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: декември 31, 2009, 00:18:54 »

За трахизана,на мен ми казаха не за бременни.Имало антибиотик и май лидокаин.Аз не съм лекар,но лекар не ми даде да го смуча.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: декември 31, 2009, 10:53:15 »

С мед и лимон оправих положението и сега съм Ок, не беше нещо много сериозно, просто имах сухотна на гърлото и исках навреме да се справя с проблема. Днес се качих на кантара на свекито , не съм се теглила от началото на декември и да ви кажа втрещих се  Oh my ... Дано да не е вярно тва че... очаквам да съм каила бая килца ама много ми се видяха, ми то с тез мазни манджи и теста нямаше начин, яко ми дупе , направо съм си дебеланка -цуцоланка -хахаха.
Е кво да се прави, като ям всичко резултата ще е такъв, лошото е че после  ще ме налегне депресията, а докато ги сваля ще мине бая време  pardon пуууу добре че се връщам в Албанията където си ям месо и зеленчуци , без разни екстри.
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: декември 31, 2009, 11:02:07 »

За трахизана,на мен ми казаха не за бременни.Имало антибиотик и май лидокаин.Аз не съм лекар,но лекар не ми даде да го смуча.
трахизана може да се приема ...локалния лидокаин дейстжа чудено на болното гърло моя аг специалист каза да на трахизана а и аз така знам ...но всеки си има различни мнения и схващания което е нормално
Верка, ще ги смъкваме после заедно тези кг, аз също се чудя между Бързашки и Стойков/или Стойчев така и не го запомних/ И  за двамата има страхотни отзиви
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: декември 31, 2009, 11:07:50 »

 Бременност и кърмене
Досега няма съобщения за вредни ефекти на Трахизан при използване по време на
бременност и кърмене. Поради липсата на данни, по време на бременност и
кърмене продуктът може да се употребява само след консултация с лекар

Надявам се това да помогне  give_rose
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: декември 31, 2009, 11:10:59 »

Да,на листовката пише така,но все си мисля че когато се приема лекарство по време на бременност освен с листовката се консултираме и с лекар.Ако той разреши ок,при мен не дава.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: декември 31, 2009, 11:15:10 »

За трахизама не съм запозната. Лива, ще смъкваме яко ама доста ми се събраха на мен -а не искам да ставам дебеланка -хиххи, ама като слушам майка и леля и те не са качвали по-малко а сега са си ОК.
Важното е беба да е добре и да се родим леко пък другото , което зависи от нас ще го направим.За д-р Бързашки - невероятен еее, просто е страхотен човек, много разбран и много готин, Авис медиката много ми хареса, постояхме там докато го чакахме да излезе от секцио и през това време, приеха една бременна, друго роди и се чу плача на две бебета -незнам дали роди близнаци или две мами родиха, но идваха от опреационните. После като ги качиха ги видяхме, после качиха и мамата и близките и влязаха с нея в стаята и, а тя токущо опрерирана. Всички са много мили и направо супер, Има си всичко в болницата и така.Ако решиш имам му телефона  smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: декември 31, 2009, 13:29:14 »

благодаря ти аз наистина вече все повече се замислям за тази клиника...но има още време да си решим , а и ти да кажеш как е било girl_wink знаеш ли колко е секцито там, защото във втора клинична база е 450лв май..
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: декември 31, 2009, 17:35:42 »

Честно казано за цени на този етапм не сме говорили  nea като си дойда ще разпитам, но колкото-толкова. Важното е да съм спокойна и да имам доверие на док. Аз съм За нормалното раждане и смятам така да раждам, ако нещо друго не наложи секцио.Но наистина съм повече от доволна, а док е супер пич просто  smile
Активен
Мама на Ангел
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #383 -: януари 01, 2010, 13:32:34 »

ЧЕСТИТА НОВА 2010 ГОДИНА! ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЩАСТИЕ ДА Я ИЗПЪЛВАТ ВИ ОРИСВАМ!

ОТ ВЕСЕЛАТА НОВОГОДИШНА ФЕЯ
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #384 -: януари 01, 2010, 14:48:52 »

Честита Нова Година и от нас с бебчо smile
Желая ви много красиви, щастливи и изпълнени с положителни емоции моменти! Радвайте се на семействата си и на бебчовците си! Безпроблемно раждане на всички, които очакват малкото съкровище! Всичко най най хубаво! kiss
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: януари 02, 2010, 15:25:50 »

Честита Нова Година на бъдещите мамчета  yahoo
Леко дооставащо бременеене и неусетно и безпроблемно раждане . Всички чакаме малките човеци  Baby Пожелавам ви оставащото време да мине много бързо
Целувки на всички  gu6
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #386 -: януари 03, 2010, 21:29:52 »

Момичета, искам да се похваля, че днес привечер усетих такива ритници, че чак корема ми изпъкна, стана ми толкова мило и приятно, нямаше начин как да не споделя, на седмото небе съм от щастие, направо ми "никнат крилца"  yahoo  danceg tease
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: януари 03, 2010, 21:46:02 »

flower84, браво за ритничетата  danceg И аз тръпна в очакване да усетя това чувство, ама още ми е малко раничко, само си мимкъркори ли къркори коремът.
На всички момичета пожелавам много здраве, късмет и благополучие през Новата година и най-вече много щастие, защото тя ще е по-специална за всички нас, които очакваме съкровищата си с нетърпение.  beddybye
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: януари 04, 2010, 09:47:55 »

Ехей, миличка, честити ритничета!
Аз да дам малко отчет - утре отиваме да правим БХС в Майчин дом, ще мина там и на ехограф, че мойта лекарка няма как да я видя преди изследването. С нея обаче ще се видим в сряда.Нямам търпение, стискайте палци всичко да ни е наред  give_rose
Иначе за 28-ми си записах час за първата ФМ и съм в такава тръпка.....Някой да има впечатления от доц.Томова?
Целувки на всички!
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: януари 04, 2010, 09:57:17 »

ЧНГ мили бъдещи мами!!! Тази година се очертава да е много важна и незабравима за нас и нашите семейства! Пожелавам на всички здраве, много усмивки и здрави бебчета!
flower84 Честити ритничета мила!!!
Мойта беба в Шумен и беше май най-хубаво, много риташе и се въртеше там, после се кротна, че и до сега, шава си ама не е толкова активна колкото там  tease
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines