Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 07:37:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 127007 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: декември 17, 2009, 18:43:21 »

miq_svet, какво мога да кажа като думите няма да облекчат болката, мога само  да ти пожелая кураж! Знам какво преживяваш и.... пргръщам те силно!
Аз от 4ти декември не съм бременна! За съжаление трябваше да махнем бебето! Сега се моля единствено всичко да е наред и скоро да съм пак да ми се гади и да ме стягат дрехите .... Аз ще ви чета от време на време, защото много ми харесва темичката! Целувам ви и пожелавам пухкави бебоци напролет....
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: декември 17, 2009, 18:50:37 »

Мая, Ванеса е права каквото и да ти кажем няма да утолим болката , знаеш че всички сме с тебе стискаме ти палци да се възстановиш по бързо и в най скоро време пак да се запишеш в темичката.
Гледай напред, не се поддавай на болката, трудно ще ти е но незабавяй, че и по Коледа стават чудеса  air_kiss give_rose
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: декември 17, 2009, 19:31:31 »

Момичета, какво се случва с Liva82 , чак сега забелязвам, че отдавна не е писала! Дано всичко да е наред!
Активен
Nikosmammy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #303 -: декември 17, 2009, 19:57:11 »

miq_svet,vanessssa , ужасно съжалявам за това, което ви се е случило  cray. Кураж момичета, дано следващия път всичко бъде наред. Бъдете силни! give_rose

Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: декември 17, 2009, 20:43:08 »

Момичета, какво се случва с Liva82 , чак сега забелязвам, че отдавна не е писала! Дано всичко да е наред!
тук съм ..благодаря , че  попита , но покрай празниците в болницата е пълна лудница и само имам сила да ви прочета иначе за сега сме добре на 29 сме на преглед още малко остана....
Съжалявам много за Мая , толкова се потресох че ми се насълзиха очите и реших да ви драсна и аз някой ред
Ванесса миличка , чакам с нетърпение в началото на годината да се похвалиш с нова изненадка give_rose
Много ви гушкам всички пазете се и радвам се ,че ви има че така ми е по спокойно като прочета някой друг пост
Целувам ви!! air_kiss air_kiss
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: декември 18, 2009, 03:59:08 »

Мая и Ванеса, съжалявам много за това, което ви е сполетяло. Желая ви скоро да сте пак щастливи и бременни.  give_rose
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: декември 18, 2009, 07:40:25 »

Мая,много съжалявам за това което те е сполетяло.Със сигурност боли и никакви думи няма да облекчат болката,само времето ще помогне и със сигурност следваща бременност.Ще има такава,не се съм нявай в това.Успех миличка
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: декември 18, 2009, 09:08:41 »

Мая, Ванеса, приемете и моите искрени съжаления и съчувствие! Надявам се обаче скоро всичко да е наред при вас и чакаме с нетърпение да се похвалите с бременлинска линийка отново!
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: декември 18, 2009, 09:10:57 »

Ванеса,сега видях,че и ти си загубила бебето си-миличка много съжалявам.Горе главата,това което не ни убива ни рави по-силни.Ще видиш че ще имаш и твоето бебе.Кураж миличка.
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #309 -: декември 18, 2009, 11:30:04 »

Здравейте на всички,

maia_svet и vanessssa много съжалявам за случилото се... Не се отчайвайте... Бъдете силни... Следващият път всичко ще бъде наред... Прегръщам ви горещо и ви желая само усмивки занапред...  cray  Clover

a_iordanova честит ритник и честита ти девойка smile
beb4eto_na_me4o честито усещане, всяка мама усеща в различен период своето бебе, дано скоро дойде момента, в който ще усетиш така да се каже истинското ритниче Wink

В сряда бяхме на преглед, докторката каза, че ще си имаме момченце, каза че всичко му е наред, много съм щастлива.  Но има и нещо, което страшно ме натъжава... нашият татко го изпратихме тази сутрин, той е моряк и ще се върне чак след 7 месеца...  cray много ми е мъчно като си помисля, че ще го няма в такива важни моменти, опитвам се да събера всички сили и да се мобилизирам, за да не се разстройвам и да вредя на малкия бебок...
Желая на всички ви прекрасен ден!
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: декември 18, 2009, 17:52:01 »

Благодаря ви много на всички за милите думи !
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: декември 19, 2009, 10:33:14 »

Мая и Ванеса, искрено съжалявам за случилото се. Желая ви много сили и кураж, за да продължите напред и скоро да се радвате на една прекрасна и безпроблемна бременност, а след това и на вашите малки съкровища give_rose


flower84, честити сини гащи  smile Сигурно ще ти е много трудно без таткото в тези важни месеци, но мисли за другия най-важен мъж в живота ти - сега бебока има нужда да си спокойна.

Искам и аз да се похваля, че ще имам син smile smile Всички около мен, включително и таткото бяха сигурни, че ще е момиченце, но аз вътрешно си знаех, че е момче smile Много съм щастлива.
Доктора каза, че всичко с бебока е добре. Малко съм си объркала термина и се оказа, че сме по-мънички от колкото си мислех, но няма нищо притеснително.
 Също така искам да споделя, че съм очарована от професионализма и отношението на доктор Марков и ако на някой му предстои преглед ФМ, му го препоръчвам горещо good
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #312 -: декември 19, 2009, 11:32:44 »

vanyusha честито момченце, време беше да отбележим и някой друг момък в списъка  Bravo
и ние сме точно с една седмица по-малки, но ако съдя от познати със същата разлика термина все се е оказвал този по първа дата на последния цикъл. Важното е че всичко на бебоците е наред. Лека бременност момичета!
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #313 -: декември 19, 2009, 11:34:45 »

И аз минах теста за 20та седмица и пак не исках да ми кажат пола на бебето  smile! Качила съм 7 кг за шест месеца, което било нормално.
Момичета, сега си планирам работата за първото тримесечие на 2010 и се чудя какво да правя с пътуванията. Мисля, че до първата седмица на февруари полети от максимум 2 часа са ОК (лекарката ми не вижда никакъв проблем поне). Вие сблъсквате ли се с този проблем? Какво мислите по въпроса?
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: декември 19, 2009, 13:10:19 »

Благодаря ви много на всички за милите думи !

Миличка, аз се надявам да събереш сили и да разкажеш какво се е случило, ако разбирасе това може да предотврати подобни случки с други момичета....
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines