Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 10:14:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очакваме нашите съкровища АПРИЛ - МАЙ - ЮНИ 2010 - 5 част "  (Прочетена 127010 пъти)
 
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: декември 03, 2009, 12:24:03 »

Руби, много е приятно нали  smile?
Моя мъж веднъж успя да я спипа да мърда, и от тогава все си слага ръката на корема, ама усеща ли това малкото, незнам ама ако рита или се движи веднага спира, а диман почва да м мърда корема ааааа много гадно  diablo  Хихих иначе наистина  е супер. Мойта се явява малко мързелана, ама има време да се развихри, сутринта успя да ме събуди, значи може детето да рита  tease
Мацки, до скоро - леко бременнене, ще се включа в близките дни.
vilence Хихих , изтърсих" е неправилна дума, ти си си в темата и си личеше че я следиш  Girl_hide, това исках да кажа -ако не си ме разбрала. Радвам се ,ч ес е увеличаваме - още мами да дойдат  yahoo Благодаря за пожеланията  give_rose
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: декември 03, 2009, 12:28:53 »

Спокойно всичко ще е наред , не го мисли че така само се притесняваш напрзно .
Аз не съм си правила и двамата ми доктори при който ходих ми казаха че нямало смисъл и се надявам да са прави .
Активен
flower84
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 370



« Отговор #182 -: декември 03, 2009, 13:24:17 »

Рубин, честито мила, дай Боже всяка от нас да усети това щастие съвсем скоро  Sunshine
аз откога се надявам... Е, поне покрай теб разбрах кога точно да очаквам ритничета  Bravo
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #183 -: декември 03, 2009, 13:39:25 »

Да милички,усещането е невероятно!И е различно от това първо усещане като пърхане или като блонче!Сега вече си усещам мърдане и е страхотно!Пожелвам ви многооо скоро да усетите  и вие това чувство! give_rose
Ох,момичета,много се претеснявам вече!Минаха 2 часа от както се обадих на доки и ми каза че ще провери и ще ми се обади!Ама още ни ми се е!!!! :'(Много съм напрегната и си мисля най-лошото! cray cray
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: декември 03, 2009, 14:37:04 »

Моя мъж веднъж успя да я спипа да мърда, и от тогава все си слага ръката на корема, ама усеща ли това малкото, незнам ама ако рита или се движи веднага спира, а диман почва да м мърда корема ааааа много гадно  diablo  
Хахаха...Вяра и аз намирам такава закономерност.Щом таткото си сложи ръката, бебокът преди това и да се е скъсал да рита, след това спира и се ослушва.Може би усеща различния от майчината ръка допир, ли...знам ли... pardon
Едва след няколко минутно услушване и подканване и разговори от страна на баща му се престрашава да подритне леко, но после пак , като се престраши почва с ритниците laugh
Тази сутрин мъжът ми казва, че през нощта се събудил, защото нещо го ритало в гърба Oh my ... и като се разсънил осъзнал, че всъщност аз съм се била притиснала към нег и моето коремче опирало в неговия гръб и всъщност усетил ритници tease, които според него означавали "Татееее, направи мястооооо. Не стига, че в корема ми е тясно, а ти си ме приклещил" ROFL
Рубин...много са съкровенни и лични тези емоции @}->--и е толкова сладко, когато знаеш, че това е твоето дете.... Girl_hide
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: декември 03, 2009, 14:57:27 »

Момичета нямам търпение да минат тези месеци и да си родя малката принцеса и да и се радваме .  smile
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #186 -: декември 03, 2009, 15:21:20 »

Здравейте отнови милички!
Моята доки се обади-резултатите ще са готови в понеделник!
Казах и за контракциите и тя ми исписа Нутримаг!Мисля,че така се пише!Някои пил ли е от него?
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: декември 03, 2009, 19:16:50 »

Пууууу  bqsnasym чак утре съм на среща с бебо и на 4Д ще е.
Цяла седмица чакам, а сега в последния момент точно преди да отпрашим ще се гледаме. Ми аз сиках да пусна пак изследване на желязото че нали пия, ама явно в Бг ще стане таз работа  tease
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: декември 03, 2009, 19:33:03 »

Някой може ли да ми каже каква е разликата от 3Д и 4Д , че аз мисля че има голяма разлика, но мъжа ми не мисли така .Как да го обедя , на мен ми се ще и на 4д да мина че да си видя бебчето  smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: декември 03, 2009, 19:35:03 »

При 4Д, 4-тото измерение е времето, то друго няма  tease
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: декември 03, 2009, 19:51:41 »

А на монитора едно и също ли се вижда
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: декември 03, 2009, 20:10:11 »

Мая, на 3Д се виждат клипчета на движението на бебето, а на 4Д всичко става в реално време. На монитора изображенията по същество нямат разлика.
Вяра, приятна среща с бебо.  smile
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: декември 03, 2009, 20:21:55 »

Благодаря за обяснението  ,явно няма да отидем на 4д, sad нищо ще изчакам за следващия преглед който е чак на 29.12.
Активен
Nikosmammy
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #193 -: декември 04, 2009, 04:12:09 »

Здравейте и от мен!

Рубин, много е хубаво като усещаш бебчето, нали ? Това е най-приятната част от бремеността.
При мен първият път се усети като някаква рибка, която плува и пуска балончета,които вървят нагоре smile.
Този път обаче не усетих никакви пърхания. Първо гъделичкане и после започна побутването направо. А от няколко дена си ме рита сериозно.

Мен ме гледат на 2Д видеозон. Тук в Щатите ако имаш нормална бременност най-често те гледат 3 пъти - в началото, средата и в края. Първият път ме гледаха в 8 седмица, видя се ембриона, и на графиката сърцебиенето, а също и успяхме да го чуем на ехографа. Вторият път бях в 19 седмица, когато се видя,че е момиче и ми правиха нещо като фетална морфология (както го наричате в България), измерваха всичко и гледаха подробно. Последния ехограф ще е към края. По време на другите консултации само слушат сърцето с Доплера.
Аз много искам да я видя бебка поне още веднъж преди края и мисля да отида някъде на 3Д .

Приятен ден на всички!!!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: декември 04, 2009, 05:03:35 »

Nikosmammy, здравей smile
И аз щях да съм като теб с ехографите, ако не се бях записала да участвам във фетално проучване в болницата. Там допълнително ме гледат на 3Д 5 пъти през бременноста отделно от другите 3 и това беше едно от главните неща, които ме привлече. Много е трудно само 3 пъти да си видиш бебето през цялата бременност, за мен един месец минава като цяла вечност.  huhhuh.gif

Мен нещо много се сърби корема, направо ме побърква през деня. Вечер се мажа като си лягам, но може би трябва и сутрин да се намазвам. Като цяло кожата ми е адски суха от хормоните. Преди лицето ми лъщеше по средата на деня, сега няма такова нещо, всичко попива. Фактор е и зимата, че вътре е по-сух въздуха, но ние пускаме овлажнители, иначе на мен ми се запушва носа и съвсем не мога да дишам.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines