Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 11:36:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Josepha - 25.04.2009  (Прочетена 32758 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 01, 2009, 08:40:30 »

А, и от мен честито, миличка
Значи взе ми ресторанта, взе ми и цвета на сватбата, абе ние с теб да не сме сестри, много съвпадения станаха blum( нали разбираш, че се шегувам)
Аз обаче не разбрах в коя ритуална сте, че тук някъде прочетох, че в някои ритуални не разрешавали да се хвърлят късметчетата...(ние нямаме църква и ако и при ритуалната не можем да ги хвърляме... къде crazy)
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 01, 2009, 10:20:55 »

Хехе, Валка, наистина нещо странно има, щото пък твоето тържество ще е в моя квартал tease tease tease
Ритуалната зала е на Красно село и да ти кажа честно не съм питала дали може да се хвърлят късметчета там....Нашите ще са след църковния брак - църквата на Семинарията сме избрали

Да видим докъде сме я докарали:
- Имаме вече костюм на младоженеца - голяма е претенция - купихме го от Бициани и излезе по-скъп от мойта рокля  beating beating pleasantry Тоя уикенд ще обикаляме за риза и вратовръзка
- Не съм мислила още суперконкретно за букет - мисля да отида до магазина на Ивен и ще решавам въпроса, защото ако искам цветни кали, ще трябва да се предвиди и време за доставката им
- Нямаме още бутониери  Girl_hide
- Не сме отпечатали етикетите за сватбената ракия, но пък дизайна им е готов
- Песента за първия блус още не сме я уточнили - аз искам да е I belong to you на Lenny Kravitz, но е малко бързичка и неособено подходяща...
- Не сме намерили кола все още - не искам лимузина, но нещо по-луксозно

А трябва да помисля и за график в самия ден - кой кога идва, какво носи, с коя кола пътува и т.н. Трябва да говорим обстнойно с диджея отново, да проверя фотографчето, че нещоооооооо  diablo   diablo както и този с камерата
Брррррррррррррррр, ужасно много неща, а искам всичко да е перфектно

Поне днес имам добри новини - по 3см съм свалила от бедрата, талията, корема и 1см от ханша  yahoo
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #17 -: април 01, 2009, 11:00:11 »

их, сподели опит за сантиметрите!
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 01, 2009, 13:18:57 »

ами от 25 март закусвам и вечерям с шейка на Хербалайф, плюс фибри и мултивитамини и концентрат от алое за прочистване на огранизма, както и някакви таблетки за топене на мазнини....Аз не издържам особено на диети, но от една седмица не чувствам глад и днес за пръв път от ужасно много месеци коремът ми не стърчи напред....надявам се, да продължавам в същия дух smile
Активен
minalina
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 734



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 01, 2009, 22:44:44 »

Браво за волята!  Bravo Bravo Bravo Само дето на снимките в галерията ти не ги видях тези килца дето трябва да ги сваляш, нито коремчето  blum
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 01, 2009, 23:36:08 »

Да бе, и аз това се загледах в снимките като разбрах, че сваляш нещо. Наистина, не се вижда къде и какво трябва да сваляш. Но пък то винаги е така. Нали искаме да изглеждаме най - хубавите.
Е, успех с диетата тогава и дано всичко мине по план. Съобщавай как върви всичко, за да сме в час. Само не се паникьосвай Wink
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: април 02, 2009, 08:52:50 »

Благодаря ви, момичета!  smile

При мен не е толкова драматично положението, но просто осъзнах как с всяка година качвам по 2-3кг отгоре и си дадох сметка, че от 49кг през 2004 сега съм 62кг !!!! И като почнах да си протривам панталоните между краката и да ми стърчи корема над колана, в тесни блузи да изгледам нелепо и започнах да се паниксьосвам  sad А и работата ми е една - не ставам от компютъра по цял ден, ставам само за да отида на обяд или да си налея водичка - просто нулево движение. Затова си взех и кростренажор и неопренови клинове, колани....Не че няма да ми стане роклята, но някак си не искам да изпускам контрол над нещата. засега съм стриктна с Хербалайфа, пък ще видим Wink радвам се, че Cinderella е тук, за да споделяме резултатите.

А подготовката нещо почна да боксува, имам усещането, че не съм свършила нищо тая седмица nea май ме наляга предсватбената депресия...Само кошмари взех да сънувам, много напрегнато ми е всичко.
Аз си я имам тая способност - в един момент да почна да се съмнявам във всичко и да недоволствам от всичко.

Благодаря ви за подкрепата smile smile smile добре, че го има този форум - държа го по цял ден отворен и само рифрешвам и чета ли чета smile

Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 02, 2009, 10:13:52 »

Леле... То тогава аз сигурно съм критичен случай shok Има и още 4 месеца до нашата сватба и аз вече започнах с кошмарите. Ужаст!
Спокойно, Josepha. Ще се справите. Винаги е така. Само да не започнеш да мислиш "Да кажа ли Да или да не казвам? Правилно ли постъпвам?" и т.н. че тогава е лошо. Спокойно. Ще видиш как ще се смееш след като мине и ще си казваш, че тревогите са били напразни.
Аз така се успокоявам tease
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 02, 2009, 17:01:08 »

Спокойноо, не се шашкайте, аз си мисля че колкото повече мислим и прехвърляме в главите си какво сме свършили и какво не, кое как, толкова повече вечер сънуваме. Аз примерно 6 мец преди сватбата търсех рокля и запазвах дж, фото и там дъра бъра-основните неща и така се бях издухала, още повече че не съм си в бг да си свърша нещата както аз си ги искам и всяка нощ сънувах ужасни кошмари. Как с оттървах от тях ли-ми поръчах си роклята, запазих каквото трябваше, направих един списък какво още ми трябва и какво съм направила, когато се прибера с кой трябва да говоря и да доуточня и просто спрях с организацията, понеже друго не мога да направя от тук и да видите как ми спряха кошмарите и се успокоих.
Много се отплеснах, но съвета ми е-вие сте към края, всичко сте направили, остава съвсем малко, ако имате списък прелистете и го спокойно и направете планове за след 2-3 дни и се опитайте в тези 2-3 да починете малко и да отдъхнете и постоянно с положително мислене-всичко ще е наред и всичко ще се получи както го искате. Успех и повече спокойствие give_rose
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 02, 2009, 17:39:12 »

Момичета,
четейки вашите постове, все едно чета собствените си мисли  Wink

Josepha и аз точно като теб в последните няколко години натрупах килцата неусетно (от 52 на 64)... и аз сега пия хапчета, за да ми помогнат да поотслабна - AcaiBerry, които видях в предаването на Опра Уинфри (и с които тя е отслабвала много успешно), + Purity12 (които видях в едно друго предаване) и които почистват организма от токсини. Освен това - активен спорт, джогинг и фитнес, че иначе просто при мен не става...

А по повод организацията, и ние от рано се хванахме, роклята си я поръчах 6 месеца преди сватбата, ресторанта го запазихме 7 месеца и т.н. и си мислех че всичко ще е наред, но отскоро започнах да сънувам кошмари и с милото решихме да наемем агенция, за да се чувствам по-спокойно  pardon
Хубаво е някой да ти помага, ако не сватбен агент, то семейството или приятели, защото човек не може да свърши всичко сам...
Josepha пожелавам ти успех, много спокойствие и нека тези последни дни на организация бъдат изпълнени по-скоро с радостни вълнения, отколко притеснения  give_rose


Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 03, 2009, 11:33:20 »

Crystal, Cinderella, princesata9
ужасно много ви благодаря за подкрепата! нямате представа какво значи за мен това....Съвсем съм се сдухала - започвам във всичко да се съмнявам, да се обвинявам crazy  crazy  crazy
Пълно куку съм вече....Започвам да си внушавам, че всичко е наред, за да се успокоя и да мисля трезво, защото иначе на 25/04 ще съм превъртяла и няма да съм с ясно съзнание на сватбата  girl_impossible
Донякъде сигурно и диетата ме сдухва, но ще се взема в ръце. Не искам да се гледам такава неуравновесена истеричка cray
Благодаря ви и на вас пожелавам спокойствие и гладко протичане на подготовката give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 03, 2009, 12:50:14 »

аз за 2 години бях качила 30кг без причина,  лятото едва свалих 20 за 6 месеца и сега пак качих 7, ама смятам никакви диети повече, бях заприличала на болна, бях непрекъснато отпаднала, нямах сили за нищо, който ме видеше все ми се караше, че изглеждам зле и изпита . твоите килограми са толкова нормални, че не ти трябва диета, а тя наистина кара човек да се чувства сдухан, но после резултата те кара да се чувстваш божествено. 
Активен
panika
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 03, 2009, 13:53:45 »

Хей Josepha и моята сватба е на 25.04 smile и аз почнах да сънувам кошмари, но не дали да кажа да, ами че забравяме разни документи или закъсняваме за подписването .... глупости разни smile прочетох,че вашето подписването ще бъде в Красно село - и ние сме там. От колко часа си ти ?

Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 03, 2009, 16:51:04 »

Ами часът ни в ритуалната зала е в 16,40ч. Вие в колко сте? После тръгваме бързо към Семинарията, защото там църковният брак е от 17:30 Yes
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 03, 2009, 23:10:13 »

Това със сдухването е май неизбежно... Де да бяхме и ний като мъжете - дето не им пука украсата жълта ли е, пенбена ли е, дали ще се мятат късметчета и колко кошници ще се мъкнат с разни работи... Ех, такава ни била орисията... smile

Та, Жозка, честита темичка.. аз съм особено завеяна и тука в тая част на форума - не съм била никога май... smile  Ама ето, че се показа още едно място, на което ще вра любопитния си нос..  blum

Тъй като гледам повечето неща сте ги отметнали, не се тревожи, мисля, че се справяш чудесно! Изглеждаш ми много мобилизирана и с бодър дух, въпреки диетата... Аз честно казано се чудя за какво ти е.. Изглеждаш толкова прекрасно в тази рокля!

С интерес ще надничам тука smile Продължавай да ни споделяш плиииийз  heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines