Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 13:05:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на fiamaa - 21.06.2008 г.  (Прочетена 39904 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 01, 2008, 16:58:54 »

Улисана в учене съм изпуснала сватбата,за което се извинявам blush Фиама,честито мила...желая ви дълъг семеен живот през които да се гледате винаги така влюбено Dance Била си прекрасна булка give_rose
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 01, 2008, 20:05:38 »

   С любов и нежност пътя извървете, чак до златната си сватба в съгласие живейте! Нека огънят на любовта във вашите сърца не гасне и в радост да растат деца, дома ви да напълнят с щастие! Близостта до края запазете, да няма между вас прегради, съюзът свят с годините да стане по-силен, по-крепък от стомана. Безкрайна радост пътя да чертае приятелите верни да са с вас до края и болката да бяга надалече, а щастието да ви съпътства вечно.
И халките, които ви свързват, и клетвите пред бог, и пред нас живота ви в един да обвържат обичайте се до сетния час.
 Честито!!!
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 14, 2008, 19:15:40 »

Хей, да не би някой да се е върнал от медуване?  look Май те мярнах из форума. Ако си тук хайде разказвай кое, как  и снимкииииииииииии.  tease
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 15, 2008, 10:52:42 »

Ама и вие стееее  tease хванахте ме, няма как да се скрия  blush
Изкарахме си невероятно  yahoo. Красотааааа, чудесни изживявания, прекрасни гледки, малки изненадки. Много мили хора, красив град, чисти плажове, а храната божествена (върнах се с 3кг. отгоре  diablo). Една голяма почивка, страшен релакс, а и щом любимия ми човек беше до мен, за да споделим тази приказка-няма какво повече да се иска. Снимки ще има скоро, просто нямам време да ги кача.
Имахме 2 организирани екскурзийки и една, която ние с кумовете си заформихме.
Първия ден ходихме до новооткрития им аквариум - красиви и най-различни рибоци (екзотика и разнообразие от цветове), корали, акули, змиорки, морски кончета (прекрасно животно), а в залата с големите акули невероятна гледка с възможност да полегнеш и да се насладиш на подводния свят  yahoo. Имах щастието да подържа морска звезда и таралеж  tease. Във въпросния аквариум имаше отделна зала за медузи (аууууу само докато ги наблюдаваш и релаксираш  pardon), имаше и джунгла. Очаровани останахме  Bravo
На следващи ден беше екскурзийката до едно селище Valdemossa, където са живяли Шопен и Жорж Санд (жена  pleasantry в мъжки образ ) с много зеленина, чист въздух и красиви гледки.
Ходихме и на едно шоу - SonAmar  http://www.sonamar.com/home.php?idioma=en  характерно за испанците - с много изненади, фокуси, танци и т.н. и т.н.
Имахме и екскурзия до най-прекрасното имение, което съм виждала La Granja............ и тъй то  yahoo
« Последна редакция: юли 15, 2008, 12:27:02 от fiamaa » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 15, 2008, 10:56:58 »

Няма скриване-покриване  tease. Хайде разказвай....в Майорка бяхте нали?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 15, 2008, 12:27:34 »

Изкарахме си невероятно  yahoo. Красотааааа, чудесни изживявания, прекрасни гледки, малки изненадки. Много мили хора, красив град, чисти плажове, а храната божествена (върнах се с 3кг. отгоре  diablo). Една голяма почивка, страшен релакс, а и щом любимия ми човек беше до мен, за да споделим тази приказка-няма какво повече да се иска. Снимки ще има скоро, просто нямам време да ги кача.
Имахме 2 организирани екскурзийки и една, която ние с кумовете си заформихме.
Първия ден ходихме до новооткрития им аквариум - красиви и най-различни рибоци (екзотика и разнообразие от цветове), корали, акули, змиорки, морски кончета (прекрасно животно), а в залата с големите акули невероятна гледка с възможност да полегнеш и да се насладиш на подводния свят  yahoo. Имах щастието да подържа морска звезда и таралеж  tease. Във въпросния аквариум имаше отделна зала за медузи (аууууу само докато ги наблюдаваш и релаксираш  pardon), имаше и джунгла. Очаровани останахме  Bravo
На следващи ден беше екскурзийката до едно селище Valdemossa, където са живяли Шопен и Жорж Санд (жена  pleasantry в мъжки образ ) с много зеленина, чист въздух и красиви гледки.
Ходихме и на едно шоу - SonAmar  http://www.sonamar.com/home.php?idioma=en  характерно за испанците - с много изненади, фокуси, танци и т.н. и т.н.
Имахме и екскурзия до най-прекрасното имение, което съм виждала La Granja............ и тъй то  yahoo
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 15, 2008, 12:43:09 »

На следващи ден беше екскурзийката до едно селище Valdemossa, където са живяли Шопен и Жорж Санд (жена  в мъжки образ ) с много зеленина, чист въздух и красиви гледки.
Ходихме и на едно шоу - SonAmar   yahoo  характерно за испанците - с много изненади, фокуси, танци и т.н. и т.н
Имахме и екскурзия до най-прекрасното имение, което съм виждала La Granja............ и тъй то
« Последна редакция: юли 15, 2008, 12:45:32 от fiamaa » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 15, 2008, 12:46:26 »

Снимки ще има скоро, стига да имам време да ги кача  pardon
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #128 -: юли 15, 2008, 12:51:08 »

Нямам търпение да ги видя тези снимки  Girl_hide
А искам да те питам нещо за букета ти  blush Гледам ти албума и на първите снимки букетът е дълъг и има зелени стръкове надолу от белия целофан, а на снимките от ресторанта например, зеленичкото го няма. Да не сте го кръцнали?  pardon Извинявам се ако задавам тъп въпрос, но ми стана интересно. Аз иначе съм влюбена в букета ти, и цветята в косата, и роклята и чантата......  tease
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 15, 2008, 12:57:44 »

Хахахахахаааа Благодаря тиииииии  Bravo Ми не сме го кръцнали  tease.  Просто само си падна, не беше закрепено много добре, а и аз бая го развявах. Та сатенената лента се размота и реших да го префасонирам и т.н. и т.н.  good
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #130 -: юли 15, 2008, 13:04:12 »

Ами така ще е като булката е много игрива  girl_wink Благодаря за обяснението  give_rose
А ти ни разкавай още за сватбеното пътешествие. Аз на лични ще те питам по-конкретно  blush
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юли 15, 2008, 13:08:28 »

Звучи като една невероятна приказка, наистина. Нека целият Ви живот е такъв. И с нетърпение чакам снимки.  tease
А относно килцата - ами......може и бебче да има, та затова да си качила.  blum
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 15, 2008, 13:41:27 »

Миличката тя  blum от твойта уста в божиите уши  pardon но все още няма тамагочиии. Пак ще трябва да поработим  blum
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юли 15, 2008, 13:43:13 »

Този вид работа е от приятните  Wink Хайде да не те разсейваме с приказки, че работа ви чака.  blum blum blum
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 15, 2008, 21:32:48 »

фиамаа,

ами да ти пожелая успех в сладката работа;

от това, което видях от снимките ви, наистина сте много красива и влюбена двойка!!!

мноого сте сладки, особено булката!!!!
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines