Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 05:37:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булото " - 3 част  (Прочетена 178508 пъти)
 
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: септември 28, 2012, 14:33:23 »

Аз махнах воала преди да влезем в ресторанта. Беше много красив, дълъг до земята, но нямаше да ми е удобно с него.
Активен
kalinchica
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #61 -: октомври 02, 2012, 11:12:15 »

Здравейте на всички  smile Скоро идва и моят ден ( 20-ти октомври т.г )  smile . Воала ми е дълъг около 3 метра и голямата ми чуденка е каква да бъде прическата. Косата ми е дълга и къдрава и ми се иска да я оставя пусната но не знам как може да се закрепи воала към пусната коса  crazy Моля за съвет  Flower
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 02, 2012, 13:56:34 »

Здравейте на всички  smile Скоро идва и моят ден ( 20-ти октомври т.г )  smile . Воала ми е дълъг около 3 метра и голямата ми чуденка е каква да бъде прическата. Косата ми е дълга и къдрава и ми се иска да я оставя пусната но не знам как може да се закрепи воала към пусната коса  crazy Моля за съвет  Flower
на мен ми нашиха бабите в твърдата част на воала, илици малки и в тях вкараха фиби. А самата коса ми беше пусната и къдрава, няма проблем, те си знаят оттам нататък как да прикачат към косата, нали я бетонират с лак.
Демонстрирам :



* DSC_786911_e.jpg (31.68 KB, 367x257 - видяно 3104 пъти.)
« Последна редакция: октомври 02, 2012, 14:03:23 от emmmmmy » Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #63 -: ноември 17, 2012, 17:17:07 »

Аз мисля да нямам було. Никога не съм мечтала да бъда принцеса, не съм си се представяла булка, не съм и традиционалист. Макар още в главата ми да е пълна бъркотия това е от нещата, които мисля да подмина, защото няма да се чувствам комфортно.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 18, 2012, 10:48:36 »

Аз мисля да нямам було. Никога не съм мечтала да бъда принцеса, не съм си се представяла булка, не съм и традиционалист. Макар още в главата ми да е пълна бъркотия това е от нещата, които мисля да подмина, защото няма да се чувствам комфортно.
Има и нетрадиционни була Wink
Но разбира се могат да бъдат заменени от цвете в косата, воалетка или нещо подобно. Роклята която си показала определено ще спечели от един дребен аксесоар в косата, така ще има акцент. good
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 23, 2012, 03:20:31 »

Аз искам да си сложа само тиара, без було. Но майка ми твъди, че така тоалета стои "незавършен", сестрите на милото казват, че това е много хубава традиция и просто "не може без него", а според баба ми било неуважително да се влезе така в църква. Вие какво мислите?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #66 -: ноември 23, 2012, 09:18:26 »

Аз бях с тиара и без було, а за църквата ползвах наметка. Кумата ми беше със страхотен кок. Роклята й беше без презрамки и ползваше шал за църквата.

Дали ще имаш було, много зависи от модела на роклята, дали се харесваш с него и дали въобще искаш да слагаш. Мисля, че е въпрос на избор. Ти все пак си се спряла на аксесоар за косата, така че прическата няма да стои незавършена  good
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 23, 2012, 10:37:06 »

Аз искам да си сложа само тиара, без було. Но майка ми твъди, че така тоалета стои "незавършен", сестрите на милото казват, че това е много хубава традиция и просто "не може без него", а според баба ми било неуважително да се влезе така в църква. Вие какво мислите?
Важното е ти да се чувстваш добре и доволна от външния си вид NO

Аз също се чудя дали да имам було. При мен е обратното - майка ми казва, че по-добре без. По-добре било с едно цвете. Аз така или иначе ще имам цвете, не живо, защото няма да отива на роклята, а от плат. Самата рокля ще е доста пищна и с ръкави до лакътя, ще имам и пухена наметка (сватбата ни е януари danceg) и действително смятам, че булото ще дойде в повече и ще стана доста претрупана. Но от друга страна, като се замисля, самото име "булка" идва от думата "було", т.е. булото прави жената булка smile Знам ли, сякаш няма да съм истинска булка без було, затова обмислям варианта да имам - дълго до земята, еднопластово.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #68 -: ноември 23, 2012, 11:54:12 »

И аз мисля, че булото е доста хубава традиция smile А и с него са свързани доста вълнуващи моменти - забулване от кръстницата, после разбулването smile Аз имах и честно казано се и харесвах с него blum А преди като съм мислила за това все имах чувството, че ще съм смешна такава забулена biggrin
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #69 -: ноември 23, 2012, 12:03:54 »

Аз цяла вечер си искарах с него, не ми пречеше изобщо. Беше от късите.
И аз така good Даже му се радвах smile Моето беше съвсем обикновено, кристален тюл или нещо такова беше. Аз му сложих лилави перли, защото всичко беше лилаво и се получи доста оригинално blum Като ме разбулваха в края даже не исках да го махам, нали това означава, че вече не съм булка biggrin


* IMG_0289-2.jpg (73.38 KB, 366x321 - видяно 2910 пъти.)
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 24, 2012, 23:42:16 »

Честно казано не съм много наясно какъв е смисъла на булото, но си мисля да съм само с воалетка...предполагам, че на къса рокличка няма да отива було  crazy
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 25, 2012, 17:41:41 »

Честно казано не съм много наясно какъв е смисъла на булото, но си мисля да съм само с воалетка...предполагам, че на къса рокличка няма да отива було  crazy

мисля, че на къса рокличка няма да отива дълго було. Най-добре пробвай различни аксесоари с роклята, за да прецениш какво ще стои най-добре. Зависи също и от прическата.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 25, 2012, 21:58:19 »

Честно казано не съм много наясно какъв е смисъла на булото, но си мисля да съм само с воалетка...предполагам, че на къса рокличка няма да отива було  crazy
имахме булка тук с къса рокля и дълго було, изглеждаше супер. Зависи и от фигурата на булката обаче.
А за воалетката- има страхотни воалетки в ибей, тук в Бг се скъсах да търся и имаше само на 2 места и то със средно 20 пъти по скъпи отколкото в ибей и амазон. shok
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 03, 2012, 08:01:36 »

Може да се прикрепи към самата тиара по елегантен начин. Аз смятам така да направя.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: декември 03, 2012, 08:46:56 »

Ами най-вероятно ще съм с пусната коса....може на някакви букли или нещо небрежно (с доста дълга коса съм)  smile

А за воалетката- има страхотни воалетки в ибей, тук в Бг се скъсах да търся и имаше само на 2 места и то със средно 20 пъти по скъпи отколкото в ибей и амазон. shok
Даааам...и аз забелязах огромната разлика в цените  Wink
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines