Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 18:23:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във ВАРНА!!!!!  (Прочетена 189008 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 04, 2007, 08:58:49 »

 ilusion
аз о6те не съм ре6ила но си мисля за Капанов и за една моя позната фризьорка, но още незнам
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 04, 2007, 11:46:07 »

и аз мислех за капанов ,но сега реших където си удалжавам косата там да ми направят и прическата после .само да видим къде 6те е това
Активен
ment
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 26, 2007, 08:02:55 »

здравейте!
Искам да ви попитам следното: възможно ли е друг освен "Обреди" ЕООД, Варна да извършва ритуала. Имам предвид частни фирми или агенции легализирани ли са да извършват тази услуга.
Ситуацията  е следната- искаме ритуала да бъде изнесен, т.с. да бъде в ресторанта, като за това трябва да платим 350лв. на ритуална зала. Отделно няколко дни след това по телефона  ми сервират, че трябва да им дам 20лв. за транспорт.
« Последна редакция: април 26, 2007, 08:23:40 от Teo » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 26, 2007, 09:02:54 »

здравейте!
Искам да ви попитам следното: възможно ли е друг освен "Обреди" ЕООД, Варна да извършва ритуала. Имам предвид частни фирми или агенции легализирани ли са да извършват тази услуга.
Ситуацията  е следната- искаме ритуала да бъде изнесен, т.с. да бъде в ресторанта, като за това трябва да платим 350лв. на ритуална зала. Отделно няколко дни след това по телефона  ми сервират, че трябва да им дам 20лв. за транспорт.
Здравей и добре дошла сред нас
аз до колкото знам не може, трябва да е ритуалната зала
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 26, 2007, 09:04:43 »

на мен момичето което ще ни снима ни каза че са им извършили ритуала една частна фирма,но агентката после ми каза че не съществуват такива. =]вообще сложна работа
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 26, 2007, 09:09:37 »

на мен момичето което ще ни снима ни каза че са им извършили ритуала една частна фирма,но агентката после ми каза че не съществуват такива. =]вообще сложна работа
да и аз така знам
ment проочи добре нещата за да няма неприятни изненади
Активен
mucata
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #21 -: април 26, 2007, 11:36:38 »

Оторизирани са само рит.зала.Само те са с разрешение от кмета и с тези правомощия.Легитимен е брака сключен САМО от тях,а иначе чрез частната брачна агенция,ритуалът се сключва предварително в РИТ.ЗАЛА,а после се прави фиктивно на тържеството.
Активен
ment
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 27, 2007, 07:15:51 »

Благодаря на всички за отговора и най-вече на mucata за изчерпателната информация. Само за сведение-оказа се, че в деня на сватбата само ще "изиграем" ритуала по сключване в брак, а така или иначе предния ден ще разпишем в ритулната. Извода-в деня на голямото събитие аз вече ще бъда омъжена. CHEERS
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 27, 2007, 07:21:13 »

На нас също ни предложиха такъв вариант, но ние си държим на битовия ритуал. Предложението беше самия брак да се сключи в ресторанта.
 ment  мисля, че няма смисъл да давате 350лв само са за да "изиграете" ритуала.
« Последна редакция: април 27, 2007, 08:35:12 от Teo » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: април 27, 2007, 09:47:58 »

На нас също ни предложиха такъв вариант, но ние си държим на битовия ритуал. Предложението беше самия брак да се сключи в ресторанта.
 ment  мисля, че няма смисъл да давате 350лв само са за да "изиграете" ритуала.
и аз съм напълно съгласна с юлето
Активен
HeYkpoTuMa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


обичана!


« Отговор #25 -: януари 31, 2008, 19:50:44 »

А знае ли някоя от вас дали все още правят сватби ви Историческия музей в града?
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #26 -: януари 31, 2008, 20:49:25 »

А знае ли някоя от вас дали все още правят сватби ви Историческия музей в града?
В историческия незнам но в арт галерията правят и там ритуала е 150 лв. моя колежка се жени там .Всички гости сядат и така минава ритуала свирят на пияно и флейта и това е .
Има и друг вариант за по евтин брак ? Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 31, 2008, 22:09:55 »

аз знам че в историческия вече не правят,но незнам може да се е променило положението,но поне лятото не правеха
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #28 -: февруари 21, 2008, 13:13:31 »

А знае ли някоя от вас дали все още правят сватби ви Историческия музей в града?
В Историческия не се правят вече.Само в ритуалната зала в Галерия и знам че ритуалната зала в Аксаково са много по-ниски цените от тези в Варна и много по-лесно става изнесения ритуал.А за лимузини в града вече знам че има една черна много хубава-9м.А тортите на Лагард не отстъпват на тези в София.Момичета Варна е разкошен град и има всичко само да знаеш каде да го търсиш.Моята сватбена агентка ми намери всичко.Ако се интересувате-питайте.Няма смисъл да линеете по София.Живяла съм там много години и се върнах във Варна.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 25, 2008, 14:04:25 »

Момичета от Варна помагайте моля ви!
Гледах сватбата на моя приятелка и тя за гражданския ритуал си беше поръчала народния.
И когато влизат вече в самата ритуална след като е минал ритуала от вън с обръсването и забулването им пускат една много тъжна песен на която аз се разплаках  cray cray cray
Не е " Ела се вие" а друга, която искам да намеря и да я вмъкна и в нашият ритуал във Враца.Текста е следния : " Стъпвай престъпвай булчице млада,
                 стъпвай престъпвай назад на гледай.
                 Да не разплачеш булчице млада
                 баща и майка, братя и сестри......"
Моля ви помагайте да я намеря тази песен
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines