Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 11:57:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как си избрахте подходяща дата за сватбата  (Прочетена 123910 пъти)
 
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #360 -: юли 30, 2008, 15:23:33 »

аз ще допълня думите на месечинка, че сватбата е само един подпис. write..тук си много права, поне и аз съм на твоята гара...смятам, че това е просто празник на любовта на двама души. twohearts...семейството не се изгражда с избора на дата, която според незнам си какви предсказания била много много подходяща за брак...аз лично не съм избирала така датата...със съпруга ми искахме да е лятото...аз имам рожден ден на 07,08, и тъй като това се падаше четвъртък стана на 08,08,2008..до тук супер...но кумът ни трябваше да пътува от америка и просто решихме да се съобразим с него...можеше и да си остане на 08,08...но нямаше смисъл да го разкарваме два пъти...и така просто отидохме в ресторанта който си бяхме харесали питахме кога имат дати в началото на юни...от там за пет минутки хвъркнахме до дома..стиковахме датата и хоп цъфна 07,06...  chee
irenaivanova на мен лично датата 08,08,2008 ми напомня на 07,07,2007, когато се сключиха една камара бракове заради събирането на тия седмици...щеше наистина да е дивичко ако се падаше вторник, сряда..нещо от сорта... smoke
« Последна редакция: юли 30, 2008, 15:29:04 от Val_ » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #361 -: юли 31, 2008, 14:16:39 »

Леле, като прочетох за това колко неща имали влияние върху датата, направо се ошашках и в началото се притесних!!!  shok 

Но, като се позамислих...еми то, по света на една дата колко бракове се сключват...надали всички са с еднаква съдба. Та затова се отказах да изчислявам и да смятам и си продължавам по собствения план-график. Ние още не сме определили съвсем точно. Знаем само, че ще е края на май, най - късно началото на юни догодина, защото тогава цъфтят момините сълзи. Те са любимото цвете на моето магаренце, а моите са розите. Поради тази причина цялата сватба ще е посветена на момините сълзи и тъмно червените рози и няма по кое друго време през годината да стане. Така че датата май няма толкова голямо значение, а може би смисълът, който ние търсим и влагаме в нея.

Аз например в началото по повод годината доста се чудех и маех..."ами то... сега тази е високосна  nea... добре, ама във следващата пък има девет, а китайците твърдят, че числото е гадно  huhhuh.gif...е хубаво, ама тогава става чак 2010 г., а това е малко късничко  shok". Накрая си избрах това, дето на мен най - много ми пасва, а именно, да не е във високосна и готово. Защото, все пак, повечето суеверия имат толкова сила, доколкото ние си внушаваме, че е така. И понеже аз съм си втълпила, че на мен не ми върви във високосна и хоп готово. А ми се ще да не го мисля даже.

Обаче, ако човек няма никакво отношение към тези въпроси е по - добре изобщо да не си го създава тепърва. В края на краищата щом е нашата дата, тя със сигурност ще е най - прекрасната и най - късметлийската и щастлива.

П.П. Ейй, днес имам време да пиша.  pardon
« Последна редакция: юли 31, 2008, 14:35:48 от Su_to » Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #362 -: юли 31, 2008, 14:56:07 »

много правилно Su_to за коментара по отношение на това че на една и съща дата се сключват маса бракове по света good ....аз мисля, че семейството не се създава от подпис, положен на определена дата, а от двама души...и  отношението между тях гарантира стабилността в отношенията им Bravo ..а не звездите... NO така мисля аз поне...  pardon Съветвам всички ви да се освободите от тези предразсъдъци мисля че ще се чувствате по-добре... danceg А ако толкова сте свикнали с тях и те са станали част от вас, тогава ви пожелавам наистина подходящата за вас дата и да нямате колебания по отношение на  предсказаията.. girl_impossible .защото си мисля че когато се избира датата на този принцип с гаданията и предсказанията на звездите и там какво ли още не, винаги остава едно "НО" , което да ви гложди ... дано нямате такова "НО"  girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юли 31, 2008, 17:30:38 »

Заключвам тази тема и пускам нова
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines