Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 01:06:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как си избрахте подходяща дата за сватбата  (Прочетена 123946 пъти)
 
dessi
Любопитен
*
Публикации: 49


« Отговор #15 -: октомври 15, 2006, 14:33:00 »

ей, това какво е?Подигравка или кураж *crazy*помогнете относно запазване на датата ми- 07.07.2007.! :girl_cray2:Как да стане като за тогава не записват още ритуална, защото чакат нови Еврпейски такси?? :!Ще се пукна- искам църквата и ресторанта да са наблизо, защото ще има гости от провинцията, ама като незнам кога и коя ще е ритуалната- :(кака да стане? :girlhide:Ще откача!Мерси за съвети Oh my ...
Активен
branko1
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #16 -: октомври 15, 2006, 20:34:44 »

здр.
ние днес си избрахме 05.05.2007,защото първоначално искахме сватбата да бъде в края на месец март,но поради близкия във времето Великден и постите(защото знаем че през този период не е на хубаво да се правят сватби) трябваше да си изберем дата след 08.04, а числото 4 не се харесва от моята бъдеща съпруга решихме да се спрем на любимият ни месец май ( и двамата сме родени през него).решихме сватбата да бъде в събота.съботите са 5,12,19 и 26.12 отпада защото наши близки приятели ще се женят тогава,19 защото сватбата на  сестра ми е на дата 19,а сватбата на братът на бъдещата ми съпруга е на 20.05.2006,26  е в разгара на абитуриентските балове и така остана 05.05.2007,което никак не е лоша комбинация.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 16, 2006, 08:01:51 »

dessi, спокойно!!! good За съвета, можете да си запазите само дата, ние така направихме, както и за църквата!!
При нас всичко беше много бализо, Ритуалната на Лъвов мост (по между другото, тя е и най-красивата и там целия ритуал е прекрасен hiphip), Църквата беше Св. Неделя, съвсем на влизо до залата, а ресторанта беше на Дондуков (писах ти за него на ЛС Wink), и от едно до друго място можеше даже и пеша да се стигне, което беше много удобно, а и няма как да се закъснеее, дори и да има ужастно задръстване!!!
Така, че...
Готовииииииииииииииииии......  secret.... СТАРТ !!!!!!  biggrin
Бегите да си пазите датата, че ....  Tongue

Кураж!!! Тичай да запазваш!!! Wink tease
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #18 -: октомври 16, 2006, 11:17:22 »

здр.
ние днес си избрахме 05.05.2007,защото първоначално искахме сватбата да бъде в края на месец март,но поради близкия във времето Великден и постите(защото знаем че през този период не е на хубаво да се правят сватби) трябваше да си изберем дата след 08.04, а числото 4 не се харесва от моята бъдеща съпруга решихме да се спрем на любимият ни месец май ( и двамата сме родени през него).решихме сватбата да бъде в събота.съботите са 5,12,19 и 26.12 отпада защото наши близки приятели ще се женят тогава,19 защото сватбата на  сестра ми е на дата 19,а сватбата на братът на бъдещата ми съпруга е на 20.05.2006,26  е в разгара на абитуриентските балове и така остана 05.05.2007,което никак не е лоша комбинация.

Много добра комбинация, бих казала. 05.05. Лесно се помни и няма да се забрави  lol

На мен ми харесват месеците, в които не е много топло, но не е и студено - май-юни септемри.

Ще си набележим 2-3 дати. От сега могат ли да се запазват дати за сватбата или трябва в началото на годината?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 16, 2006, 11:30:41 »

Мили момичета!!!
Ето една важна информация!!!

Относно запазването на дати за съвета, можете да си запазите дата и час, от 01.11 се започва с графика за следващата година!!!

Така, че вече може да се успокоите за 07.07.2007, 05.05.2007 и всички други желани от вас дати!!!

УСПЕХ!!! good

П.П. Информацията е достоверна и проверена лично от мен!!!  secret blush
Активен
branko1
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #20 -: октомври 16, 2006, 11:41:02 »



Относно запазването на дати за съвета, можете да си запазите дата и час, от 01.11 се започва с графика за следващата година!!!



това само за софия ли е?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 16, 2006, 12:16:09 »

Ами за София знам, че е така със сигурност!!!  good
Но предполагам, че е така и за страната!!!

проверява се много лесно по телефона, звъните и питате, кога най-рано може да се запази дата за сватба за селедващатат година!! Това е!! Късмет и успех!!! good
Активен
Mia Iv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 58


Мило коте


« Отговор #22 -: октомври 17, 2006, 08:16:25 »

Ами за София знам, че е така със сигурност!!!  good
Но предполагам, че е така и за страната!!!

проверява се много лесно по телефона, звъните и питате, кога най-рано може да се запази дата за сватба за селедващатат година!! Това е!! Късмет и успех!!! good


 Oh my ... , това означава ще трябва да побързаме.....лелеле  tease
чудесна информация Bulechka, благодаря от  heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 08, 2006, 14:45:54 »

Ние пък искахме да е преди коледните пости,трябваше да е събота , защото много приятели от различни градове ще присъстват.Така единствените варианти останаха 4 и 11.11.На 4.11 е Задушница , така че..........остана 11.11.Брат ми отиде да ни запише час в гражданското и се оказа че наи-удобния свободен час е 11 ч.И така на 11.11 от 11 ч.Надявам се да носи късмет! girl_wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 08, 2006, 20:53:02 »

ние пък нямахме кой зна какъв избор за датата.трябваше или да се оженим сега преди коледа или трябваше да чакаме другата година след великден.но 2007 се оказа много далеч,и трябва да подаваме документи за виза,и т.н....най-удобния момент е сега преди коледа. а пък и ние нали вече подписахме, така че не ни трябва дата за съвета,само за църквата.и всичко стана много лесно. Curtsey Curtsey Curtsey
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #25 -: декември 07, 2006, 11:34:35 »

ние искахме октомври но поради това че чакаме зълвата от чужбина..а тя беше планувала да си идва за коледа....и така стана,съобразихме се с нея,16 декември е последната събота преди коледните пости....
Активен
Magi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #26 -: декември 07, 2006, 17:48:24 »

Здравейте smile
Ние сега избираме дата за сватбата. Искаме да е лятото(август например), но на мен не ми харесват датите, които се падат през съботите от този месец, а и е много топло. Знам, че е рано още, но си мисля, че е добре поне с това да сме наясно, не е ли така? smile И така май се спираме на 01.09.2007 girl_in_love. Как ви се струва?
Все още обаче си мисля, че не може да няма специална номерология, която да посочва подходяща дата за събитието.Ако знаете къде може да се прочете нещо по темата ще ви бъда много благодарна да ме насочите. smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 07, 2006, 18:21:08 »

Ехе браво!Ами то от тук се почва и не е чак толкова рано!Успех! good
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #28 -: декември 08, 2006, 11:29:49 »

здравей Маги
Алена от БТВ или Иван Станчев от Нова ТВ се занимават са такива неща,в сайтовете на тези тв....би трябвало да има насоки....как дасе свържеш,ако държиш на тези неща
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 08, 2006, 15:52:39 »

Според мен, всеки си има интуиция и сам безпогрешно може да си избере датата!! LOVING Защо сте хукнали по асрология? Oh my ...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines