Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 01:25:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Булчинския букет - 7 "  (Прочетена 191724 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #30 -: август 20, 2011, 10:52:26 »

 cherry_dream, това върши ли ти работа :

http://www.lewekedesign.com/svatba.art21.htm
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #31 -: август 25, 2011, 17:51:12 »

Момичета, знаете ли някой, който прави букети от брошки? Искам някой да ми направи, защото съм вързана в ръцете  Girl_hide

Чери, публикувам снимка намерена във фейсбук от портфолиото на един сватбен фотограф. Искрено се надявам булката да не се разсърди, но педполагам щом е разрешила да се публикуват снимки там, няма да има против и тук. Изрязах букета. Дано е това, което търсиш... вероятно с други цветове. На едната снимка се вижда и бутониерата. Добрата новина е, че е правен в БГ. Лошата, че не знаем от кой и къде  tease КОето малко обезсмисля поста ми, но се сетих за теб, когато го видях  girl_wink
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 25, 2011, 20:42:25 »

Meрси, момичета, за отговорите.
Тези дни ще пиша на момичето от първия сайт, дано се разберем с нея да ми направи букета  girl_wink

Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #33 -: септември 05, 2011, 08:54:26 »

Здравейте!!! Остава ми по-малко от месец до големия ден. Почти всичко е готово и решено, но чесно казано нямам сили, време и нерви да ходя и търся подходящото място, където да ми направят сватбения букет. Мисля да не е нещо голямо, защото смятам да хвърлям него, а не някакъв друг, искам ако ще спазвам традицията (макар и чужда) да е докрай спазена. От рози ще е основно букета, но при хубава идея от страна на аранжора съм готова да има и други цветя. Въпросът ми е, ако някоя от вас е доволна от хората правили нейния букет, като качество и най-вече цена, ще съм благодарна да сподели своя опит. Става въпрос за София. Ще ми се да се вмъкна в бюджет от 50-60 лева макс, но даже нямам си и на идея как вървят сватбените букети girl_impossible.
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #34 -: септември 05, 2011, 21:39:30 »

Здравей, echi_ , аз си поръчах букета от cvetq.bg - пратих им снимка и след това получих точно каквото очаквах - малък и достатъчно лек за хвърляне smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 09, 2011, 16:59:41 »

Момичета, днес ходих за букет, но флористката я нямаше и утре пак ще отида да се доуточня с нея. Исках само да ви попитам дали цена от 1,50 - 2,00 лв за розова роза е добре crazy *crazy*Не знам точно колко струва, само ми казаха, че червените били по 1,50 и си помислих, че розовата, ако е малко по-скъпа до 2,00 лв би трябвало да е =]Не съм ходила до борсата на Димитър Петков, но ако имате информация от там - кажете, за да си направя сравнение give_rose
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 09, 2011, 17:46:13 »

Веси на мен в Бургас ми казаха 3.50 лв за холандска роза така че 2.00 лв май е добре
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #37 -: септември 09, 2011, 18:45:46 »

V_e_S_i на мен флористката ми ги е смятала към 1.50 лв. цветните рози. Но имай предвид, че от понеделник вдигат цените на цветята заради 15ти септември. В понеделник ще ги поръчвам и ще ти пиша на каква цена са розите.
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #38 -: септември 14, 2011, 10:33:35 »

Само искам да благодаря на animal, че се отзова на питането ми. осъзнах, че ща, не ща и това ще си е занимавка и че ще трябва да си харесам моделче:((, както и да е, все пак благодаря
Активен
gyul_lyut
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #39 -: октомври 28, 2011, 12:37:59 »

Здравейте! И аз да се запиша като бъдеща булка, загрижена от сега за детайлите, които на пръв поглед са малки, но не и маловажни. Искам да си купя букет, но да е удължен и от изкуствени цветя. Може ли да ми помогнете със сайт за поръчка по интернет?
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #40 -: октомври 28, 2011, 15:56:21 »

gyul_lyut по принцип изкуствени булченски букети има в почти всеки сватбен салон,да не кажа във всеки girl_wink ама точно сайт за зикуствени цветя,защо искаш он лайн да поръчаш ако не е тайна,би трябвало всяка флористка да изработи букет и от изкуствени цветя
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 28, 2011, 16:23:22 »

gyul_lyut  погледни тук  Wink
http://www.ebay.de/sch/i.html?LH_AvailTo=34&_nkw=brautstrau%C3%9F&rt=nc&LH_BIN=1&_adv=1&_dmd=1&_in_kw=1&_ipg=50&_oexkw=&_okw=brautstrau%C3%9F&_sop=12&_trksid=p3286.c0.m301&_udhi=&_udlo=
Активен
osobenoaz
Любопитен
*
Публикации: 42


« Отговор #42 -: ноември 05, 2011, 22:13:58 »

Знаете ли какви са тези цветя и има ли ги през есента?


* lili.jpg (27.37 KB, 248x330 - видяно 3382 пъти.)
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #43 -: ноември 06, 2011, 18:01:42 »

Това са далии /гергини/ - цъфтят от Май до Октомври. И доколкото знам са доста издръжливи, има богат избор на цветове.  good
Активен
karolina1712
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #44 -: ноември 11, 2011, 14:30:16 »

Здравейте, мили дами  smile Ще се радвам да ме приемете сред вас като една от бъдещите булки smile
С моето момче решихме, че двамата ще си организираме сватбата и няма да ползваме сватбена агенция, та си дадохме достатъчно време, за да изпипаме всеки детайл и мога да ви уверя, че усещането е неповторимо   Girl_hide
Ето и букета, който си избрах след много търсене smile
http://i688.photobucket.com/albums/vv247/karolina_album/Wedding/buketa.jpg
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines