Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 15:06:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Тема на сватбата......  (Прочетена 199594 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 22, 2011, 01:09:47 »

лелееее какви красотиииии....момичета имайте милост...ще ме накарате да се омъжа още веднъж покрай толкова красота тука  Bravo Bravo Bravo
michelle мила ти шегуваш ли се ...та лилавото е тооолкова нежен цвят за сватба...а букета който си пуснала е просто разкошен  Bravo Bravo Bravo
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #421 -: февруари 02, 2011, 17:30:34 »

Попаднах на една "схема" за съчетаване на цветове и ви я споделям:


http://www.theweddingflorist.co.uk/colours.htm
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #422 -: февруари 04, 2011, 11:43:25 »

 Violet, много хубава схема  give_rose
 Тема на сватбата може спокойно да бъде и цвете, нали? Замислих се за това и по-специално за едно сравнително пренебрегвано-карамфила. Тогава реших да проверя може ли да стане изцяло "карамфилена" сватба  Wink
 Рокли за булката:

 Букети за булката и шаферките и бутониера:

 Торта и покана:

 Украса:

http://www.eddieross.com/eddie_ross/2009/01/beauty-in-numbers.html
Активен
Mauve
Ентусиаст
**
Публикации: 66



« Отговор #423 -: февруари 04, 2011, 12:11:33 »

Чудесни са, Michelle! Карамфилът е изключително подценяван у нас може би заради по-ниската цена и соц. времената, в които се подаряваха предимно карамфили. А всъщност е прекрасно благоуханно цвете, намира се по всяко време на годината на чудесна цена. Бонус: голям избор от цветове!  Wink



Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #424 -: февруари 04, 2011, 13:42:56 »

Преди няколко дни един популярен американски сайт беше обединил галерия от снимки с декорации от карамфили (ако не се лъжа сте публикували част от тях в постовете си), наистина разкошни предложения. Точно така, коментарът беше, че е подценявано цвете, а снимките показват големия потенциал, който цветето има.
Предполагам е и на по-ниски цени в България, точно поради слабата му популярност в сватбения отрасъл.
« Последна редакция: февруари 04, 2011, 13:45:23 от Violet » Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #425 -: февруари 04, 2011, 14:43:35 »

 О, да, карамфилите наистина незаслужено са подценявани. Поразтърсих се за други две, макар и не толкова пренебрегвани цветя-хризантемите и маргаритите.
 За тема "Хризантеми":
-рокля

-украса

-покана и торта

Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #426 -: февруари 04, 2011, 14:46:45 »

 За тема "Маргарити":
-рокля и букет

-бутониера и украса

-подаръчета за малки и големи гости

-торта
Активен
Lina1973
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #427 -: февруари 05, 2011, 09:08:40 »

Ето още по темата с маргаритите, и то изработено в БГ


* Margariti.jpg (74.75 KB, 960x720 - видяно 297 пъти.)
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 10, 2011, 01:50:51 »

ах каквато слабост са ми тези маргариткииии...
зашо сватбата трябва да е веднъж в животааааааа..... Плачещо момиче
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 10, 2011, 17:49:12 »

Малко вдъхновение за Приказна тема на сватбата.  Поне на мен тези ключета са ми много приказни  blum  give_rose

« Последна редакция: февруари 10, 2011, 17:51:15 от _Ava_ » Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #430 -: февруари 10, 2011, 18:33:56 »

Нашата сватба ще е в кафяво и розово, темата е рози:) Снимката която ме вдъхнови за цветовете не мога да я намеря в нета да я покажа, но е от последния сватбен каталог /брой 27/. Иначе ето други сватби в кафяво и розово:


* Pink and brown wedding.jpg (53.1 KB, 400x601 - видяно 276 пъти.)
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #431 -: февруари 10, 2011, 18:58:57 »

Ето още:











Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 14, 2011, 05:21:51 »

Момичета моля ви помогнете ми cray нашата сватба ще е в лилаво. Избрали сме ресторанта, който също е с лилава декорация, залата е лилава, парапетите са лилави. Но не мога да избера тема(предмет) на сватбата  girl_impossible сватбата ще е края на август... Моля ви, дайте идейки за темичка  huhhuh.gif
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #433 -: февруари 14, 2011, 10:01:21 »

AnGeL oF lOvE, аз видях някъде снимки с букети от люляци по масата и страшно ми харесаха, защото са много плътни и изглеждат като огромни лилави топки, много красиви:) Но незнам дали август ще намериш вече люляци, въпреки, че някои сортове цъфтят до края на юли..
Друга сватба гледах, и тя беше точно в лилаво и бяло и темата беше пеперуди, много красиво и нежно беше направена украсата, а тейбъл картите бяха изрязани във формата на пепруди и забучени на чашите на гостите и беше все едно са накацали пепруди по тях, много красиво.. smile
Друга тема могат да бъдат панделки, например освен на столовете, чашите, свещници и всякакви други неща могат да бъдат декорирани с лилави панделки, както и поканите..  Wink
Виж тук какво пише за лилава тема на сватбата: http://www.knotforlife.com/planning/reception/purple-color-scheme.shtml
Надявам се да съм ти помогнала, ако се сетя още идейки ще пиша пак girl_wink
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #434 -: февруари 14, 2011, 10:14:16 »

А, сега видях, че на предната страница anelcka80 е постнала много снимки за темата пеперуди  blush, разгледай ги, има и това с чашата, за което ти обяснявах  girl_wink

Други теми за лилава сватба могат да бъдат: аромат на лавандула и в един сайт видях грозде, беше използвано в декорацията и в букетите, там беше бяло, но ти можеш да използваш черно за твоята тема.. и сега се сещам, щом казваш, че има колони, може по тях да се увият лозови клонки и с висящи гроздове, много красиво ще стане и ще създаде усещането, че сте в градина  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines