Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 03:06:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН! ОБИЧАЙТЕ СЕ!  (Прочетена 225393 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: януари 23, 2008, 14:31:35 »

За този курорт, за който говори Дафни и аз съм чувала много добри неща. По-скоро за малко хотелче там. Дори сме решили да ходим там да се уча да карам ски, че съм мноого начинаеща  smile.  Дано си осъществим плановете. Та това хотелче, било с много добра кухня, не скъпо а пистата и ски-учителите много добри. smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 23, 2008, 14:35:46 »

еми нямам-аз ако трябва ще им звънна, за да видя дали имат свободни места, а и като цени ме устройва! Още веднъж мерси! give_rose Допада ми, че в близост има ски писта щото милото ми е скиор и това му е едно от любимите занимания съботи или неделя зимата!  yahoo
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 23, 2008, 14:38:46 »

само да вметна пистата е точно до хотела от излизаш на терасата и гледаш как се спускат със ските blum smile
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: януари 23, 2008, 14:44:21 »

такива като нас с милото който сме от години заенод ни е много трудо вече с подаръците
и тази година ще се чудя и вайкам
Мацките от Варна дайде предложение за някакво хубаво и романтично заведение във Варна или около Варна give_rose
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: януари 23, 2008, 14:48:11 »

само да вметна пистата е точно до хотела от излизаш на терасата и гледаш как се спускат със ските blum smile


леле суперско! Направо страхотно! Точно такова нещо търсех!  danceg yahoo goody banana cap Още веднъж мерси! Сега ще мисля някакъв вариант за дните, защото нали се пада четвъртък и става кофти, та евентуално ще го оставим за петък и събота!!!!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: януари 23, 2008, 16:47:26 »

http://complex-rim.hit.bg/bg.html
Момичета за този хотел бях споменала по надолу едни приятелки бяха тази седмица там и са очаровани в цената на нощувката влиза и ползването на джакузи,парна баня,сауна,само масажа се заплаща останаха много доволни,та за роматичен уикент за двама не е зле като иде give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: януари 25, 2008, 20:42:52 »

Ето какво сътворих преди малко:

Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: януари 25, 2008, 23:29:27 »

Bulechka много е хубаво, и малкия човек съвършено допълва картинката. Много хубаво семейство сте. Пожелавам ви всеки ден за вас да Свети Валентин и мноооооооого да се обичате  heart
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #158 -: януари 26, 2008, 00:02:42 »

Виждам, че темичката за Св.Валентин се е подновила. Тази година с моя съпруг ще си направим за подарък една екскурзийка до Сан Франциско по този случай.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #159 -: януари 28, 2008, 17:05:36 »

Таничка ,мила,супер е снимката  good Много сте сладки  heart  give_rose

И аз да се разпиша в клуба на чудещите се какво да подарят на милото  blum Настина не знам,а и много се притеснявам от друго-той си прави някакви планове също,гледа да ги скрие от мен,ама аз го усещам  blum .Не знам обаче какви,което от една страна е много хубаво,защото ще има изненада,но от друга ми създава допълнителни затруднения с подаръка  huhhuh.gif Мислех тази година да измисля нещо по-различно за подарък,например да го заведа някъде,където много иска да отиде,т.е.да му подаря хубаво изживяване,обаче ако той организира нещо в същия дух ще стане мазало  laugh И ще се чудим къде да отидем и какво да правим funnytooth
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: януари 28, 2008, 17:29:22 »

Аз не се бях замисляла до сега,но ми хареса идеята на Наденцето за уикенд за двама
 :offtopic:Наденце, онзи ден ходих до Техномаркет да си търся нещо комбинирано за изправяне и за къдрене на коса.Казаха ми за една Ровента,но я нямаха в момента,че струва 79лв.Може би е модела,които си показала.Как се казва? Offtopic
не знам как се казва blush
А пък ние,освен че празнуваме Св.Валентин на 14-ти имаме и годишнина-тази година стават.....12!!!Не ме питайте какво ли ще ми измисли главата за романтична изненада или подарък..........приемам всякакви идеи и предложения-за толкова години и толкова празници заедно малко сме се поизчерпали,така да се каже pardon Миналата година той изненадващо ми предложи на празника и беше страхотно,а аз го "изненадах" с романтичен завършек на вечерта...иска ми се нещо интересно да му подаря,но да не е практичен подарък,а все такива ми хрумват crazy
 help help help
Роси взимай мъжа ти и на спа хотел-може в Банско,във Велинград,в Сандански blush blush blush
ние понеже тази година ще си подарим почивка,и решихме материалният подарък да ни е табла blush сигурно ще се учудите защо табла,обаче от две седмици всяка вечер играем или в скайп или в нет-а табла и сме се запалили tease
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #161 -: януари 29, 2008, 13:52:27 »

Момичета най-после мога да се похваля с решение относно св. валентин... взех ни билети за Танго Шоу, влюбена съм в този танц, и смятам добре ще се съчетае любовта ми към тангото с тази към съпруга ми, не е изненада че и той мислеше да ме заведе на някое шоу... друго смятам да му направя албум със снимките от медения месец... докато бяхме на плажа в Белиз събрах мидички и рапанчета които смятам да залепя на албума и така...  heart
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #162 -: януари 31, 2008, 11:14:28 »

Тук май е мястото да пусна една идейка....,която ми предложи ена приятлека вчера ...за подарък на милото---календар с наши снимки....и то подбрани според сезона...Какво ще кажете допада ли ви идеята.....(това разбира се е закачливия подарък....)??
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: януари 31, 2008, 11:33:01 »

мисля че е страхотна идеята!!мисля и аз да се възползвам дано да намеря къде да ми го направят!и не само това трябва да извадя в някое фото снимки ние нямаме НИТО ЕДНА на хартиен носител girl_impossible :girl_impossible:трябва да се заема аз с тези наща много ми допадна идеята а и ще му е интересно на него именно защото нямае така снимки извадени
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #164 -: януари 31, 2008, 11:39:10 »

Клео, не не.....отиваш в Коника да речем....и там ще ти направят..не е необходимо снимите да са на хартия.....трябжа само на диск да им ги занесеш....
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines