Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 13:13:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН! ОБИЧАЙТЕ СЕ!  (Прочетена 225382 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #135 -: януари 22, 2008, 23:40:18 »

Ние още не сме решили къде и какво ще си спретнем за този хубав лИбовен празник, но две неща са сигурни - тати има рожден ден и макар че ни е далече, ще хапнем торта и за негово здраве Torte със сигурност ще е във формата на сърце  girl_wink и още по-хубавото е, че очакваме една приятелка да роди точно тогава  yahoo ако наистина роди на деня, по-хубав Св.Валентин няма да има  yahoo

Ето една кристална идейка за празника:


* 842933W240.jpg (10.85 KB, 240x240 - видяно 3247 пъти.)
« Последна редакция: януари 23, 2008, 00:08:27 от Katitka » Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 23, 2008, 08:52:27 »

Да хубаво сте се сетили по отрано за този празник та да обменяме идеи good
Аз съм решила да изненадам милото ще направя вечеря,ще наредя масата с листенца,сърчица и свещи,абе една романтична вечеря предстои :girl_wink:в спалнята също ще сложа свещички от тези малките чаените heart и ще се издокарам със секси/червено/белио.Като се прибере от работа сигурно ще Oh my ... Oh my ... но да видим.Иначе нямам си и на идея какво ще ми подари той pardon,като дойде времето ще ви пиша blum
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #137 -: януари 23, 2008, 09:05:02 »

Аз не се бях замисляла до сега,но ми хареса идеята на Наденцето за уикенд за двама
 :offtopic:Наденце, онзи ден ходих до Техномаркет да си търся нещо комбинирано за изправяне и за къдрене на коса.Казаха ми за една Ровента,но я нямаха в момента,че струва 79лв.Може би е модела,които си показала.Как се казва? Offtopic
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #138 -: януари 23, 2008, 09:51:26 »

http://drlove.hit.bg/Other/Valentine/index.html
Активен
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #139 -: януари 23, 2008, 09:54:50 »

и тук има интересни неща  smile

http://www.svetivalentin.startirai.com/
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 23, 2008, 09:57:44 »

празника на влюбените наближава !!! изобщо не знам какво да подаря на моети мило  crazy crazy crazy давайте идеи момичета !!! smile
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 23, 2008, 10:02:56 »

Тази година на Св. Валентин май ще съм на семинар... bad...и незнам как ще ми се получи с изненадите...освен да се подготвя доста по рано...само остава да измисля нещо... crazy crazy
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 23, 2008, 10:52:12 »

А пък ние,освен че празнуваме Св.Валентин на 14-ти имаме и годишнина-тази година стават.....12!!!Не ме питайте какво ли ще ми измисли главата за романтична изненада или подарък..........приемам всякакви идеи и предложения-за толкова години и толкова празници заедно малко сме се поизчерпали,така да се каже pardon Миналата година той изненадващо ми предложи на празника и беше страхотно,а аз го "изненадах" с романтичен завършек на вечерта...иска ми се нещо интересно да му подаря,но да не е практичен подарък,а все такива ми хрумват crazy
 help help help
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 23, 2008, 11:58:25 »

А пък ние,освен че празнуваме Св.Валентин на 14-ти имаме и годишнина-тази година стават.....12!!!Не ме питайте какво ли ще ми измисли главата за романтична изненада или подарък..........приемам всякакви идеи и предложения-за толкова години и толкова празници заедно малко сме се поизчерпали,така да се каже pardon Миналата година той изненадващо ми предложи на празника и беше страхотно,а аз го "изненадах" с романтичен завършек на вечерта...иска ми се нещо интересно да му подаря,но да не е практичен подарък,а все такива ми хрумват crazy
 help help help

първо да ти кажа , че малката на аватара е излезнала невероятно сладка и красива малка муцунка и ми идва да взема да нацелувам монитора хи хи хи !!! сладурче пупу !!!! smile

а колкото до подаръците и ние сме малко така, макар че сме от по-малко години от вас заедно !!!!!!
Роси ами можеш да измислиш някакви масажчета (мен нещо такова ми се върти), аз пък напоследък директно го питам, е изнендата се разваля, но гледам да има и нещо друго за изненада !!! smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 23, 2008, 12:25:34 »

ох и аз сега се мая какво да му подаря или как да го изненадам и единственото, за което се сещам, че ще му хареса е един романтичен уикенд за двама някъде високо в планината /дори и да не е в някой от известните курорти/, близо до някоя ски пистичка ама сега като погледнах за какви пари става въпрос и направо  Oh my ... crazy cray
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 23, 2008, 14:00:32 »

ох и аз сега се мая какво да му подаря или как да го изненадам и единственото, за което се сещам, че ще му хареса е един романтичен уикенд за двама някъде високо в планината /дори и да не е в някой от известните курорти/, близо до някоя ски пистичка ама сега като погледнах за какви пари става въпрос и направо  Oh my ... crazy cray
сабина за кои курорти си гледала,ако си заинтересована мога да ти дам инфо за един курорт Св.Константин в Родопите е има и ски писти smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 23, 2008, 14:07:55 »

за първи път го чувам, но не отказвам инфо -  давай!!!! yahoo
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 23, 2008, 14:13:38 »

http://www.peshtera.bg/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=22&page=2
погледни тук хотела се казва Даф Транс има и телефони но със сигурност ти казвам че е уютен good курорта се намира до гр.Пещера/аз съм от там/ ако си от София някъде ти идва около 2 часа и малко път smile
А сетих се и друго за един романтичен уикенд спа хотел гр.Велинград има един хотел казва се РИМ имам сайта му но е записан вкащи утре ще ви го пусна Wink
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 23, 2008, 14:15:22 »

аз съм ходила един път до Пещера така че го знам къде се намира и колко е пътят до там! Сега ще погледна хотела! Благодаря за инфото!  give_rose
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 23, 2008, 14:21:55 »

от Пещера до курорта е около 30 мин. но ако имаш повече питания пиши на лични че ще ни се скарат че се отклоняваме от темата Girl_hide ще помогна с каквото мога blum
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines