Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 00:25:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Медицинско за граждански брак  (Прочетена 151784 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 10, 2012, 10:28:32 »

От София съм, но ще се омъжвам в др град, затова и си извадих бележка от психодиспансера.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: август 10, 2012, 10:36:01 »

От София съм, но ще се омъжвам в др град, затова и си извадих бележка от психодиспансера.
Ясно. Е поне медицинските можеше да ги направите на Пиротска, но щом така сте решили...Важното е, че нещата се задействат и малко по малко отхвърляте задълженията.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: август 14, 2012, 13:28:47 »

момичета, тези които са ходили август началото- сигурно ли е че не работи този център на пиротска, в момента не мога да ги прозвъня, а сега ако тр да търся заобиколния метод чрез личния лекар, ще тр да тръгна от по-рано по мъките,  нали ще чакам васермана?    Girl_hide girl_impossible
 give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: август 14, 2012, 13:42:33 »

Ем, няма да работи целия август.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #64 -: август 14, 2012, 14:11:54 »

Момичета, нещо съвсем се обърках като чета темата  crazy Зимата като бременна ме пратиха за васерман в ХЕИ в Пловдив. Там на никого за нищо не съм се обяснявала. Изследването ми беше безплатно, платих 3 лв за самата манипулация - взимането на кръв. По същото време цените в Писанец бяха 12 лв, а в ВМИ - 15 лв. Наскоро си вадих медицинско за работа и на джипи-то платих 7 лв, а в психото - 2 лв. Аз ли нещо съм в грешка или цените са според "клиента"  nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 14, 2012, 16:12:58 »

открих че в поликлиниката ни правят в лабораторията васерман за 10 лв. утре отивам, но забравих да ги питам дали е на гладно взимането на кръв. в нета пише противоположни мнения,  shok не мога да се ориентирам хич. а с това ниско кръвно....
казаха ми че след васермана се ходи при личния лекар, там вече се почва попълването и т.н.
Активен
marina_kb
Ентусиаст
**
Публикации: 124


« Отговор #66 -: август 14, 2012, 16:43:06 »

Еми, на мен доктора ми каза, че не е нужно да се взема кръв на гладно за Васерман.
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 14, 2012, 16:50:44 »

Ние нашите изследвания (на Пиротска 10) ги правихме след 16:00ч - никой не ни е и питал гладни ли сме, яли ли сме... Явно няма особено значение  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #68 -: август 14, 2012, 16:58:09 »

Еми, със сигурност ти отговарям - няма нужда да е на гладно. Правят се някакви биохимии, които не се влияят от храна. Това не е изследване за пълна кръвна картина все пак  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 14, 2012, 17:02:29 »

Ок, мерси, че на едно място пише че в лаборатория в центъра са им казала да са на гладко shok , което аз не мога да го допусна така или иначе, по здравословни причини.
И другото което е, моля някой който е минал по каналния ред, тоест през личен лекар и васерман, а не през  пиротска и съкратената процедура, да ми каже връщали ли са го за нещо при подаване на документите в ритуалната ? Видях че Иренка е била по този начин, но не е писала оттогава..
Ние сме в ритуална зала студентска, по обясними причини не искам да се обаждам да питам там, защото може да се сетят pleasantry нещо, просто така , за спорта и за заяждането.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 14, 2012, 17:26:32 »

Еми, мен в Бл-град ме върнаха понеже в бележката от психодиспансера пише клинично здрава, а не психично. Също така упорито ми твърдят, че в медицинското ми липсва васермана(което не е вярно), така че звънни и питай, всяка община/гражданско си има свои правила  angry И за да не те връщат звънниш и настояваш да ти кажат какво искат. Примерно на мен не ми бяха казали, че искат и декларация по чл.9,ал.2, нещо което по принцип не трябва да подавам. Но си "връзват гащите" и ми я искат.


Сега виждам, че не искаш да звънниш. Дано имаш късмет и не те върнат smile
« Последна редакция: август 14, 2012, 17:28:11 от miss™ » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 14, 2012, 17:35:18 »

да, проблемът е че всяко място е различно, особено пък друг град. ирена назад в темата  нищо не спомена за психодиспансер  girl_impossible , само васерман и личен лекар. Леле, съвсем се обърках   sad
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 14, 2012, 17:38:37 »

Не са ни искали бележка от психодиспансер ! Когато отидох при лекарката с купените медицински тя ми попунли всичко - сложи печата си и отгоре написа васермана. Скрепих си васермана към мединското и ми го приеха в община оборище. Не съм ходила по лекари - само при личната!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 14, 2012, 17:40:19 »

Благодаря ти за намесата Иренка  give_rose, вече и аз не знам в последния момент какво да правя. Щом са казала и на Весето че навскяъде е еднакво изискването, трябва всичко да е ок и при мен .
пс. вече и не чета като хората, сори. сега видях че си писала че без проблем си минала, преди малко.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 14, 2012, 17:42:24 »

Нее нито дума, дори ми върнаха васермана, защото можело да ми трябва за друг повод smile
Незнам Еми дано да нямаш проблеми мила, нали знаеш много зависи и на какви хора попаднеш... дано не са кисели краставици и си свършиш работа без проблем  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines