Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 02:08:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диетите и другите начини за отслабване! - 3 част  (Прочетена 133596 пъти)
 
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #30 -: май 10, 2009, 11:25:53 »

http://moreto.net/novini.php?n=23161

Относно ЛиДа, втория абзац накрая.
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #31 -: май 10, 2009, 11:29:12 »

Иначе от личен опит за ЛиДа-два месеца без цикъл, силно сърцебиене. А за месец беше към 50 лева.
Не че аз съм критерий, от Дюкан ми се увеличи черния дроб, при всеки е различно, но тези поне вече са спрени и май можеш да си ги поръчаш само от сайта им.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 10, 2009, 19:10:33 »

Момичета, наистина много се изписа и шумя около Лида. Наистина има много ментета. Аз лично не си ги купувам от България. Баща ми ги носи като ходи в командировка в Русия. При него Лида повлия много добре и отслабна доста. Носи и на разни приятели. Аз съм ги пила преди преди няколко години и много бях свалила, като си запазих килограмите 2 години без да кача нищо. След това обаче смених работата и начина ми на живот се промени, т.е. стана още по-заседнал от преди и качих около 18 килограма за година и половина sad По тази причина пак прибягнах до Лида. Относно страничните ефекти, при майка ми и баща ми няма такива, докато при мен леко безсъние и превъзбуденост в началото. Докато ги пия имам повече енергия и сили от обикновено, предполагам че има някакви стимулиращи вещества. За цикъла, не помня дали съм имала проблеми, сега като ги пия ще ви споделя как ми влияят. Наистина при всеки е различно влиянието на хапчета, но аз лично не познавам човек, който да си е възвърнал килограмите в последствие(освен мен де). Зная че хапчетата за отслабване не са най-полезното нещо на света, но ми подтискат желанието към сладко и успявам да се въздържа, което иначе е почти невъзможно. В това отношение съм адски безхарактерна sad Това е в общи линии. Ще ви държа в течение как върви моето отслабване и за влиянието на хапчетата.
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 10, 2009, 21:05:03 »

Капризче, а от къде мога да си ги поръчам аз?  pardon
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 12, 2009, 21:42:49 »

Момичета, аз вече се сдобих с Лида - та и днес пих първото хапче! Дано ми помогнат да сваля тези гадни килограмиииииииииии! Чесно казано след като изпих хапчето цял ден не съм чувствала глад. Само се наливам с вода и това е. И имам една такова леко главоболие, на не зная дали не е от настинката?!?!?
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 12, 2009, 22:18:37 »

Мими, аз първия ден като изпих хапчето и цял ден бях като зашеметена. Виеше ми се свят и ми беше отнесено. Може би нещо подобно имаш предвид. При мен беше само първия ден. Между другото вчера майка ми беше на гости и каза че съм отслабнала. Аз нямам кантар и не знам колко съм свалила, но и колежката ми каза че има видима разлика. Дано не си въобразяват  huhhuh.gif
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 12, 2009, 23:08:29 »

Mими, едва ли главобоието ти ще е само от хапчетата. Често когато гладувам ме боли глава. Явно двата фактора са свързани. Аз още не съм се престрашила и не взимам никакви хапчета, но мнго ми се иска да пробвам нещо на билкова основа pardon
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 12, 2009, 23:29:53 »

Аз също получавам глаболие когато имам разтоварващ ден - само на течности. Казват че е провокирано от отделянето на токсините. Дори и д-р Емилова говореше нещо за това. Но все пак когато има странични фактори, като таблетки, се наблюдавайте повече. Аз миналата година пих Miniceur (дано не съм ги объркала) но при мен нямаше резултат.
Активен
Mar4eto_sn
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 13, 2009, 00:36:04 »

тези килограми са голям кошмар...за 1 година съвместен живот с приятеля ми..стабилно надебелях..10 кг.. от 53 на 63...  shok .Правя лунната диета почти всяка седмица...имам  велоергометър, често го ползвам...но не отслабвам а само заяквам...с тези темпове...пръстците ми ще станат като на спартански войн... тъкмо малко сваля...и айде пай на горе...Искам да попитам,някой правил ли е диетата със зелевата супа и какво мислите за нея ако да?извинявам се ако някъде е писано по темата и досаждам но съм нов потребител ... blush blush blush
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 13, 2009, 13:17:14 »

Аз определено отдавам вчерашното главоболие на настинката която ме е докопала. Днес пих второто хапче  - чесно казано нито имам главоболие, нито зашеметяване, обаче се наливам с вода. Нали това уж помагало са изкарването на токсините от организма /или нещо подомно/.  Днес като се прибрахме от разходка с малката, седнахме с майка да обядваме - чесно да ви кажа чак ми се пригади от храната и нищо не хапнах. Найстина тези хапчета силно подтискат желанието да ядеш. Чесно казано и аз нямам кантар да се притегля, но ще съдя по дрехите, които си купих за сватбата на която ще кумувам.

Ели, от колко време ги пиеш? След като и майка ти и колежката ти казват че има ефект -  Bravo Bravo Bravo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 13, 2009, 13:25:01 »

Момичета кажете как да се сдобия с тези хапчета, че и аз съм се освинила и нещо килата не щат да се махат give_rose
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 13, 2009, 13:39:13 »

Мими, аз ги пия от 7 дни. Не вярвам да съм свалила кой знае колко, най-много 1-2 килограма. Хубавото на хапчетата е че буквално ти свиват тялото, не знам как да го обясня по-ясно. Все едно да гледаш как спада балон, нещо такова е. Дори кантара да не отчете нищо ти пак си свалила от обиколката си и това е видимия ефект.

Маги, Мимето ги поръча от един сайт и е доволна. На мен баща ми ми носи от Русия, като ходи в командировка.

Mar4eto_sn зелевата супа майка ми я прави преди години и имаше ефект. Ти хапчетата ли имаш предвид или супа, която сама да си приготвяш?
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 13, 2009, 13:48:24 »

Mиме сподели сайта от който си ги поръчала  blush Аз отдавна слушам за тях и ми се иска да ги изпробвам Yes
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 13, 2009, 13:56:08 »

ох момичета,момичета !Не се залъгвайте с хапчетата,няма такъв препарат,ако има6е няма6е да има дебели хора...помислете!Не си давайте парите ако има някакъв ефект който е временен после се качва двойно....надявам се да не разочаровам никого но здравето не е 6ега
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 13, 2009, 15:25:32 »

ох момичета,момичета !Не се залъгвайте с хапчетата,няма такъв препарат,ако има6е няма6е да има дебели хора...помислете!Не си давайте парите ако има някакъв ефект който е временен после се качва двойно....надявам се да не разочаровам никого но здравето не е 6ега
good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines