Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 12:00:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 112776 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #405 -: март 27, 2017, 16:41:20 »

Здравейте smile
Я кажете, само аз ли изживявам толкова тежко чистене на зъбен камък?
Аз съм същата, ама защото зъболекарят ми се кара sad. Иска да го чистя два пъти в годината, че слюнката ми е в изобилие и явно съм склонна да трупам кариери, пък аз се спотайвам вече повече от година blush Ползвам конец и разни други специални, без особена полза. Не ми е приятно и да ме човъркат с онези куки. Все ми е в ума "Каменарче" на Смирненски:
Спряло пред огромната скала в закана
сръчно чука то върти,
под целувките на хладната стомана
камъкът в искри пламти!
Хехе, макар да няма тъмносив каскет и изпобеляла блуза, точно така усещам интервенцията му Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 28, 2017, 07:21:36 »

Добро утро smile

Мен зъболекарите като цяло ме ужасяват, както и всякакви интервенции върху зъбаците  shok blush

Ние в нас сме малко болни.. Илиян е с хрема.. Прихваща ме и мен и ме боли яко гърлото, даже малко ми се подуха сливиците  angry

Това време ни разказа играта, ту топло, ту студено  diablo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #407 -: март 28, 2017, 07:30:50 »

Тони, май и грип се е развихрил отново... НИ2 също е болен, с висока температура sad, предполага, че е прихванал от колега в офиса. Много подходящо за грип време наистина.
Какво е положението над бъбрека? Ти готвиш ли се за бала на брат ти?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: март 28, 2017, 07:43:07 »

Ай добро утро.Аз никога не съм си чистила зъбния камък и мисля да не го правя.Зъболекарката ми е казвала, че е изключително малко и няма смисъл, а веднъж почна ли няма отърване.

Аз не мога да се наспя, не мога да си оправя главата  crazy

Довечера сме на пица с детски кът.Детето да се надивее, а аз да си почина от готвене и слагане на масата!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #409 -: март 28, 2017, 07:54:14 »

Добро утро.
Аз вчера след изобрния ден си почивах вкъщи. Днес с нови сили ще потегля отново да се трудя. Никой не казва дали е гласувал. Аз - да.

Зъбен камък при мен най-гадно се появява на предните зъби и скоро пак трябва да отида да го чистя, понеже е като кариес....пък аз обичам да се хиля като малоумна. Иначе не ме боли махането му.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 28, 2017, 07:55:29 »

Свекс, мерси, че попита. Не знам, какво е положението още.. 2 от хормоните са извън норма, 1 е в норма.. Неделя събирах урина за изследване на кортизол в 24-часова урина, днес трябва да излезе.. Голяма драма с това изследване, докато намеря лаборатория, където го правят... Стискайте палци  angry

Иначе инсулина ми от 65 преди 1 година е 20 smile Продължавам с режима, док е многоо доволна в това отношение. При Илиян от 90 е 24 smile

С друго се занимавам аз, заради брат ми smile Има си гадже, голяма красавица, много мило момиче. Има си една приятелка, ама наистина му е само приятелка, която е много популярно момиче.. Никак не я харесвам, че ми изглежда лековата и глуповата, но си е негова приятелка. Сега гаджето му ревнува от митовете и легендите, които се разнасят за него и приятелката.. Уговаряли си среща да се виждат двете, не могат да си го поделят.. Иии гаджето започнало да му проверява телефона.. Той се изнервил като я хванал и сега й е обиден.. Тя снощи ми пише, Тони толкова много държа на него, той не ме търси, къса ми се сърцето и тн.. Голяма любов, ама и той се прави на сърдит, вика искам да знае и да ми има доверие.. Много са ми милички.. В началото като видях, колко е красива и викам ужас, тази ще е меркантилна и тъпа, но не.. Ще ги видим, както ще правят. Влияе му положително и в насока бала и обучението, така че още по-добре Wink

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #411 -: март 28, 2017, 08:23:43 »

Тийнейджърски драми, колко миличко.

Понякога карам Митко да ми разказва коя го гледа по улиците и как, с коя се е докоснал...за да изревнувам за нещо. Абсолютно луда, да.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: март 28, 2017, 08:27:52 »

Аз мразя ревността.Аз лично не ревнувам.Веднъж съм ревнувала и това ми е било.Научихме се, да си имаме доверие, защото за мен една връзка се крепи на него.А и в моето семейство никога, ама никога не съм виждала ревност.За мен това е едно неразбираемо чувство, наистина.

Тони, браво за хормоните, само така.И аз трябва да ходя на доктор, дано успея тая седмица.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #413 -: март 28, 2017, 08:31:32 »

Добро утро!
Днес Дребосъчка с нови сили е на градина. Доволна съм, че се възползвахме миналата седмица да свършим малко работа с нея. От вчера си е пак моето дете - щуро като за две момчета, но със склонност да се заслуша, когато й се обяснява нещо.
Днес свекър ми ще мине, за да направим план за действие за ремонта. Нямам търпение!
Хехе, моят мъж какво направи само! Контактът под мивката в кухнята ни се развали. В първия момент бях в потрес, когато видях локва на дъното на съдомиялната. Контактът е мъждукал, та съдомиялната е работила до някъде. Бойлерът обаче не топлеше. И като сме без асансьор, няма как да се зарадвам. Както й да е! Мъжо оправи контакта. Казах му за викне татко, че разбира от тоци. ММ уж също разбира, ама... нещо омотал кабелите. От време на време като миех и ме разтрисаше. Казах му, че бие ток, той не вярва. Снощи и него го разтресе, та повярва най-после!
Днес може да пропусна голяма разходка, че имам за чистене, но от утре съм по задачи. Дайте идея за подарък за подписване. Наши приятели ще имат подпис без сватба. Нямат възможност сега да правят такива. По-нататък ще ни канят. Чудя се дали да не вземем нещо по-така като саксийно цвете (приемам и други идеи), а като се съберем - тогава пари да дадем. Не искаме да ги караме да се чувстват неудобно, а искаме все пак да усетят деня като празник.
Тони, браво на вас! Ти как се чувстваш след такава промяна?
Панде, зависи колко камънаци трупаш. Аз имам съвсем малко на предните зъби отвътре. Гадно ми е, когато ме ръчкат с железа, но с машинка не го усещам. После ми е смешно с "вятъра в устата". Страх ме е от игли и никога не искам упойки. След операцията на мъдреца, когато не биех болкоуспокояващи, трудно може да ме впечатли болка в зъбите.
Наде, аз ходя да гласувам по принцип. Това, че е pleasantry задължително, за мен е простотия. За мен гласуването трябва да е право, а не задължение.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 28, 2017, 08:50:15 »

Добро утро!

Да се връща пак топлото време, че така не ми харесва. Вчера беше ту топло, ту студено.
Днес ще ходим по задачи с ММ и се чудя дали да вземем малкия с нас, защото не ми се иска точно тези хора да го лигавят, но ще видим. До тогава трябва да измисля къде ще се разхождаме после.

Аз имам голям страх от зъболекари. Ходя с ММ за кураж. Добре, че ходя при позната да ми търпи ревовете, че иначе ще ме изгонят. Като чуя работеща машинка и ми става зле. А ако трябва да ми вадят нерв  angry Зъбен камък нямам, но мисля че няма да изтрая, ако трябва да ми махат.  nea

Тони, много хубаво за тези резултати. Само така  good

Аз съм голяма ревнивка.  pardon Не знам как мога да имам доверие на мъжО, пък в същото време да ревнувам. Все си казвам, че аз на него вяра имам, ама на другите (жени) НЕ! Като знам какви има. beating
Ревността е неприятно чувство, но съм на мнение, че ако човек обича, няма как да не ревнува поне малко. Не говоря за болезнена ревност, а така нещо да те погъделичка...от яд, хаха. Ама какво обяснение дръпнах.  pardon

Али, какъв ремонт сте запланували?
Влади покрай ремонтите се научи да оправя и контактите. Като го видя, че ще прави нещо по токовете, зле ми става. Толкова много да ме е страх... blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 28, 2017, 08:57:29 »

На 18 и аз ревнувах като луда..  Как да й обясня, че ако иска да е с друга ще бъде  funnytooth

С Илиян си имаме доверие, въпреки всичко ми е хубаво като изревнува, предполагам, че и на него му става добре.. По малко е готино.. Болезнената ревност ми е противна и не бих търпяла..

Али,
чувствам се добре, по-лека с 20килограма хахаха иначе самия инсулин не съм го усещала. Предпоставка беше за нередовен цикъл, идваше ми на 40-50 дни.. От първия месец на режима и лекарството съм с цикъл като по часовник. В началото като ходех на гинеколог нямаше и доминантен фоликул, съответно и овулация не всеки път.. Сега и това се оправи.. Болежки съм нямала, просто неща, които ако не ги търсиш за проблем, няма да ги намериш.. И скапаните килограми  angry

И аз съм така с тока, Миме.. Баща ми съм свикнала да го гледам да ровичка, ама Илиян все ми се струва некомпетентен и той много се дразни..  blush
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: март 28, 2017, 09:08:55 »

Абе всичко си е до хората.Аз наистина съм оперирана от това чувство.Моя мъж до такава степен ми е свикнал, че е ненормално ако почна да задавам въпроси и да му ровя в телефона.Считайте, знам му паролата, за всичко, телефон, поща, фейс.Но няма да седна никога да ровя, ако той не ме накара нещо да видя, щото му трябва.

И ние ще правим ремонт.И мебели трябва да поръчваме.И започнах да разпитвам за фирмми, че гардероб за Моника, нещо за хола ще ни трябва, някаква секция ли ще е идея нямам.Абе предстои.

Тони, браво.Реално инсулиновата няма как да я усетиш, то и щитовидната така.Предпоставките са много качени кила или силно отслабване(това за някои болести на щитовидната).Реално аз не ядях, а дебелеех като ми откриха Хашимотото.И да хората с такива проблеми слабеят в пъти по-трудно, но не е невъзможно, просто трябва режим на хранене и движение!А инсулиновата си е преддиабетно състояние и е много опасна!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 28, 2017, 09:32:58 »

Аз съм страшно ревнива,  мъж ми - и ревнив и параноичен. свикнали сме си след половин година на скандали по темата и сега всеки пази другия от тъпотии.

За зъбния камък, Пандич, мен ме боли повече от кариеси.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 28, 2017, 09:45:10 »

Здравейте smile


На мен за втори път ми чистят зъбен камък, мм има много и 1-2 годишно си го маха. Ама той все едно не го усеща. Аз го изживявам като средновековно мъчение (то си е точно такова - за вещици). Една седмица мина и още ме болят венците и са ми чувствителни зъбите. Иначе има 7-8 умъртвени зъба, за тях хич не ми е било драма. Сега имам мъдрец за вадене. Предния път като ми извадиха ме болят глава с дни, та сега трябвада уговоря мм или мама ми да са вкъщи да гледат Бамбук.

Аз не съм ревнива. От опит знам, че някой решили нещо да прави, ревността най-малко ще го спре. Като се запознах с мм, той имаше фенклуб от гимназията дето ходеха по него, но не ги вземах насериозно, пък от както не живеем в студентски даже и случайно не ги засичаме. Аз ученически любови хич не ги възприемам на сериозно, въпреки че имам много примери за хора, които са се оженили за ученическата си любов.

Тони, стискам палци за изследванията.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #419 -: март 28, 2017, 11:41:47 »

Привет! Много се радвам на добрите резултати на всички, пожелала съм си и да ни зарадвате с хубави новини!
Ревността съм я избутала някъде, нямам нужда от нея. Ако нещо трябва да стане, ще стане, аз няма нужда да се хабя излишно и да се вайкам за нероден Петко smile
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines