Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 20:07:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчински Рокли - 14"  (Прочетена 166718 пъти)
 
bubinka_83
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #405 -: юли 06, 2010, 09:21:41 »

здравейте момичета,много ще ви бъда благодарна,ако ме насочите къде мага да си купя хубава рокля,от пловдив съм,сватбата ни е септември месец и вече трябва да се ориентирам нещо,мисля си за  асеновград или пловдив,благодаря предварително smile
« Последна редакция: юли 06, 2010, 11:03:16 от bubinka_83 » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юли 06, 2010, 09:31:23 »

bubinka_83 зависи колко лева искаш да отделиш за роклята.
 за пловдив ти препоръчвам Принцес в капана и Ванеса срещу дома на младоженците.
 ако искаш по-евтина рокля иди до Асеновград, може и да си харесаш нещо.
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #407 -: юли 06, 2010, 10:03:09 »

Здравейте момичета! Предварително се извинявам за въпроса който ще задам, но нямам много време да се ровя из нета. Бихте ли ме насочили към магазини за булчински рокли в София. Само да кажа че предпочитам изчистени модели по възможност без обръчи.
Благодаря предварително Flower
Svniv, изрових един мой стар пост, бях публикувала повечето бутици в София, които поне аз мислех да обиколя:) Сега за изчестини модели, ще трябва да ги разгледаш, защото във всеки бутик има голямо разнообразие от рокли за всеки тип булка. Така, че те съветвам да си отделиш два дни и да пообиколош, също така зависи и с какъв бюджет разполагаш  Wink

1.   Holiday Sona : Ул. Солунска 45
2.   Shu-Shi (Cymbeline and Modeca): бул. “Витоша” 63, ет.1, ап.1 (с/у детския Benneton)
3.   Princess (White One and San Patrick): бул. Витоша 192
4.   Holiday Wedding: бул. Стамболийски N:55a,
5.   M Tyler : Булевард "Скобелев" 2, ет.2
6.   Bridal Fashion (Pronovias): ул. Оборище 72
7.   Булчински салон Арети ( Demetrios): ул. „Крум Попов” 63, (срещу Хотел Хемус, кв, Лозенец) 
8.   Сватбен център София: Младост 4, срещу Бизнес Парка
9.   Mon Amour:  ул. Г.С. Раковски 86 А, срещу операта;
10.   Simon (Gergana Simeonova): Г.С. Раковски 147, ет.1 (до пл. Славейков)
11.   Модна къща Одета : бул. Патриарх Евтимий 3,
12.   Valentin’s Bridal House: бул Сливница 212, вх.В, ет.1, ап.1 ,
13.   FEDE Fashion studio: ул. „Юрий Венелин” 28

Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: юли 06, 2010, 10:06:58 »

bubinka_83 нямаш място е кутията за съобщения

ааа да забравих за манийка, да заслужава си и него да го посетиш, има доста интересни модели и хората бяха любезни.
 малко бяха прашасали роклите по манекените, но иначе бяха оригинални
Активен
bubinka_83
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #409 -: юли 06, 2010, 10:36:57 »

мерси ROUMYANA,ще го посетя и него,ще мина и през hrisima пловдив да видя какво предлагат
« Последна редакция: юли 06, 2010, 11:05:20 от bubinka_83 » Активен
mildi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: юли 07, 2010, 09:08:55 »

Здравей mildi, роклята която аз си харесах също е от този бутик, не познавам момичета, които са си правили роклята там, но когато ходих да пробвам имаше една майка на булка, която вземаше готовата рокля на дъщеря си и роклята изглеждаше мноооого добре. Освен това, незнам дали си забелязала, но на долния етаж е шивашкото им ателие, което не знам точно защо smile но ми действа успокояващо. Ти коя рокля си хареса от там?

Здравей Vilenceto, благодаря ти за отговора, чак сега го видях. Моята рокля е, ако не греша, №12 (или №1 май беше). Цялата е от дантела, а полата е разкроена, с вмъкнати клинове за обем, без обръч; а към нея имаше болеро от същата дантела. Наистина, шивашкото ателие на място беше една от причините да се спра на нея, поне с поправките ще става бързо; а и продавачката имаше добри идеи за преправяне на роклята, че готовия модел който мерих ми беше на места широк, на места тесен, че и дълъг smile иначе бях харесала и друга рокля в "Грънчаров и син" и една от "Сватбен ден". Нямам търпение вече; след 2 седмици се прибирам във Варна и ще ходя да си я поръчвам.
А твоята коя е?
« Последна редакция: юли 07, 2010, 09:10:35 от mildi » Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: юли 07, 2010, 09:23:35 »

моята се казва Ванеса и имам снимка в галерията (снимката не е с много добро качество - през витрината- със цел да не я показвам насам натам, да бъде изненада), направо съм влюбена в нея. Вчера я капарирахме даже, поръчах и було към нея - средно на дължина, с дантела от самата рокля по края. Ходихме да я капарираме със свекито и тя милата само повтаряше : "принцеската ми, принцеската ми" - много мило ми стана smile ще те държа в течение за отношението там, но засега съм просто възхитена, момичето е много добричко.
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #412 -: юли 07, 2010, 10:00:49 »

vilenceto, много хубава рокля, поздравления  Bravo
Само искам да те питам има ли обръч от долу? Много ми хареса модела и на манекена седи уникално, а като я облечеш сигурно наистина си като принцеса с нея  give_rose
Аз не искам обръчи по роклята, ама не знам дали ще има същия обем ако се махнат?!  pardon
Активен
ilinor
Ентусиаст
**
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: юли 07, 2010, 15:56:58 »

браво на vilenceto роклятат ти е наистина хубава искам да те попитам този редторант който си качила къде се намира ?
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: юли 07, 2010, 17:12:43 »

много благодаря момичета и аз страшно много си я харесвам и в нея се чувствам точно като принцеса.

Иначе Nastiq, с обръч е , аз също не исках, но пробвах много варианти без обръч и не стоеше така както искам аз, може би някъде има някой който може да я направи да изглежда по същия начин и без обръч, но аз не го намерих този някой smile страшно я харесвам и просто не мисля че има обръч  pardon

ilinor, ресторанта е във Варна, Зл.Пясъци, ако искаш инфо пиши ми на лични smile .
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #415 -: юли 08, 2010, 08:36:37 »

Здравейте и от мен една бъдеща булка ама без дата засега   pardon
Вчера обиколих във Варна основните магазини и нищо не ме грабна..., направо се бях отчаяла, но все пак разгледах сайтовете на фирмите (бях пропуснала този магазин "Емоция" ) и се спрях вече нa моделааа  smile.
Проблема ми е ,че съм едрогърда и с коремче... blush и искам нещо, което да ги прикрива Wink...
http://www.emociabg.com/upload/7232008124737.jpg
http://svatbenden-varna.com/WedBoutique/BG_Wedding.html#52
Роклята ми ще е бяла smile обаче....
АКо някой има идея на каква цена са тези два модела ще му  бъда безкрайно благодарна!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юли 08, 2010, 08:44:36 »

BacuTy много хубави модели си избрала и са подходящи за такава фигура, единствено за панделката не знам, може да подчертае коремчето, но А-линия е наистина най- подходяща
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #417 -: юли 08, 2010, 08:49:41 »

smile Благодаря ти  give_rose, аз бях си наумила да си купя рокля подобна на тези, които нося в ежедневнието, свободи на коремчето, но в няколко салона ми казаха,че е подходящо точно обратното там частта да е твърда за да пристегне и да ме прибира smile,а  тази дължижа на корсета ми се струва много добра smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юли 08, 2010, 08:53:32 »

не е задължително да е супер стегната, но ако имаш корсет ще е добре, така или иначе бюста ще изпъкне и натам ще е фокусирано вниманието
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #419 -: юли 08, 2010, 09:03:15 »

 blush дааа... проблем номер 2 искам да не съм чак толкова очертана ама май няма начин  nea
Искам да изглеждам малко как да кажа... по-консервативно. blush
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines