Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 22:05:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във Велико Търново - 2 част  (Прочетена 130356 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: март 20, 2009, 11:57:41 »

Сватба във Велико Търново
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 21, 2009, 10:48:08 »

Хайде малко да побутна темичката нагоре. Къде се загубихте, дами tease. Сигурно сте много заети с подготовката на сватбата. То и аз съм така. До къде стигнахте? Обиколихте ли във ВТ за ритуални чаши, има ли нещо интересно? И вчера се чудех, коя от нас ще открие сезона на търновските сватби за 2009 г. и доколкото видях май ще е liva82 (03.05) yahoo! Чакам с нетърпение Party time.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 21, 2009, 15:20:31 »

Здрасти Енигма smile и аз съм тук, само че до днес нямаше с какво да се похваля. Днес обаче минахме и взехме годежния пръстен. Много е красив yahoo притеснявам се да не ми е широк малко, но ми дадоха една година гаранция и ще като го понося малко ще предценя дали да не го стесним с една мярка. Моята халка още е в стадий отливка, но сега поръчахме и халката на милото и в началото на април се надявам да са готови и двете и да си харесам халката също толкова много колкото годежния пръстен. Довечера отиваме да го полеем с милото  yahoo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 21, 2009, 15:28:06 »

Хайде малко да побутна темичката нагоре. Къде се загубихте, дами tease. Сигурно сте много заети с подготовката на сватбата. То и аз съм така. До къде стигнахте? Обиколихте ли във ВТ за ритуални чаши, има ли нещо интересно? И вчера се чудех, коя от нас ще открие сезона на търновските сватби за 2009 г. и доколкото видях май ще е liva82 (03.05) yahoo! Чакам с нетърпение Party time.
аз се надявах някой друг да е преди мен за да разказва...ама май наистина съм първа....в понеделник раздав3ам поканите..... good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 21, 2009, 15:41:45 »

аз се надявах някой друг да е преди мен за да разказва...ама май наистина съм първа....в понеделник раздав3ам поканите..... good
Браво на теб  Bravo Какви покани избра, от къде?
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 21, 2009, 15:49:27 »

Браво на теб  Bravo Какви покани избра, от къде?
амиии опитах но все казава че снимката е много голяма моите са от белгия по поръчка и наша идея аз и милото сме хем младойенци облечени в нащите истински сватбени одежди хем сме и с лекарските си манти и зад гърба ни е Царевец а ние сме леко анимкирани много е яка но не става саита мога да ви покайа за да се добие представа , но аз май съм го давала вече
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 21, 2009, 15:50:54 »

идеята е страхотна Bravo
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 21, 2009, 15:58:35 »

идеята е страхотна Bravo
Качих я на  моите снимки от там мойещ да я видиш , на гърба има стихче с два гълаба над него....само да до обясня истинските покани са с по голям Царевец зад нас с друг букет и от дясно на нас има табелка с В.Т
« Последна редакция: март 21, 2009, 16:02:09 от liva82 » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 21, 2009, 16:33:37 »

видях ги, наистина много оригинално  good
Активен
tera4
Любопитен
*
Публикации: 44



« Отговор #9 -: март 21, 2009, 17:04:38 »

Много оригинални покани! Liva поздравления!
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 21, 2009, 17:56:12 »

много го мислихме много избирахме и решихме да не е типичната покана.....да е такава която като я видиш да се изненадаш, а после гостите ще разберат , че на поканата съм била с истинската рокля и прическа само трябваще халките коиото са преплитат да са нашите истински , но после се сетих... sad....а да на тези които съм ви показала ги няма ...но на истинските има 2 прпеплетени халки м/у нас и текста и панделката е зелена не натрапчиво цикламена като на първия проект...абе трябва да ви кажа , че човека който ги прави откачи с мен колко пъти ги променях...просто исках дтайлите да са детайли на сватбата да няма нито едно случайно нещо/затова и поканата трябваще да е зелено близко до окрасата на ресторанта...абе малко болен мозък съм/ yahoo
« Последна редакция: март 21, 2009, 18:02:08 от liva82 » Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 21, 2009, 18:11:37 »

много го мислихме много избирахме и решихме да не е типичната покана.....да е такава която като я видиш да се изненадаш,
Определено сте постигнали желания резултат  good
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 21, 2009, 20:55:14 »

здравейте и аз да се похваля днес си поръчахме халките..... smile
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: март 21, 2009, 21:01:43 »

mi6kata_85, от къде ги поръчахте? Какво представляват? Ние също си поръчахме халките и трябва да дойдат след седмица Bravo. Ще ги снимам като ги вземем и ще ги кача в съответната тема.

Моля, вижте това - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,4691.0.html. Предполагам не сте го видели, затова пиша тук. Има предложение да направим събиране на търновските булки.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: март 21, 2009, 22:03:52 »

много съм нещастна в момента  sad годежният ми пръстен се оказа широк и се вади от пръста ми, а халката съм я поръчала същата мярка.
в понеделник ще ходя да го нося за стесняване и да им кажа да направят халката по малка ама няма ли да му личи че е стесняван  cray а е толкова хубав cray
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines