Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 05:11:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ - 10 -та част  (Прочетена 165859 пъти)
 
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #120 -: юни 19, 2013, 10:01:01 »

ratatui, хубави обувки, а щом са и удобни  всичко ще бъде наред smile
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #121 -: юни 19, 2013, 11:10:06 »

Момичета аз още съм без обувки....
Толкова ми харесаха тези на Зара, че сега и да гледам друго нищо не ми харесва  angry
Още не са получили номера. Пратих едни приятел в София - там пък само 38 има.
В магазина в Бургас не си вдигат телефона, няма кой да пратя там за момента.
Накрая големи не големи ще си купя 40, ако изобщо стоят още.
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #122 -: юни 19, 2013, 11:37:21 »

Danito, като препатила точно на този принцип "абе мааалко са ми големи, ама ще измисля нещо", споделям, че обувките да са ти големи е по-неудобно дори от това да ти стискат.. ако са по-тесни винаги има опция да се отпуснат - или ги носиш на обущар, или вкъщи с подръчни средства. С едни, в които се бях влюбила, но имаха само един номер над моя, си развалих чудесен рожден ден, накрая ги събух и карах боса март месец - каквото и да им слагаш като подложка, се изплъзват, падат, напрягат ти се краката в опит да ги задържиш и през цялото време само за това мислиш, така че колкото и чудесно да изглеждат, премисли добре. Имай предвид,че ако са високи, 1 номер отгоре се усеща като 2, не е като с кецовете - просто да имаш повече пространство да мърдаш с пръстчетаsmile
« Последна редакция: юни 19, 2013, 11:39:57 от Triplesec » Активен
borissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 19, 2013, 13:15:11 »

Danito, Triplesec е напълно права. Не си купувай по-голям размер обувки, много ще съжаляваш, ще си провалиш хубавия сватбен ден заради едните обувки. Аз например имам много сериозен проблем с обувките- единият крак ми е 37 номер, другият-37,5. Съвсем естествено и аз като теб харесвам някой чифт и държа да си ги купя. Да, обаче когато купя 37 ми стискат, а когато купя 38 е още по-лошо, защото едната ми е страшно хлабава, другата горе-долу точна. Имала съм случка да пресичам голям столичен булевард и тъй като обувката ми хлопа в бързането да се събуе и да остана без обувка по средата на улицата! /просто можеш да си представиш каква нелепост е това и как съм изглеждала отстрани/. Затова не си купувай по-големи, колкото и да ти харесват. Няма начин големите обувки да се коригират, а от личен опит ти казвам, че едни обувки могат да съсипят най-прекрасния ден, защото ти стискат/хлабави са/високи са, болят те краката и т.н. По тая причина рокля избрах по-бързо отколкото обувки, които още търся..
Относно Зара-в повечето случаи там продавачите са много готини, кажи им, че ще си булка, когато дойдат да ти запазят един номер от твоите и да отидеш да ги купиш.На мен са ми правили подобни услуги,дори са звъняли във всички техни магазини в софия да питат къде да отида, защото нямат наличен моят номер. Успех от мен!
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #124 -: юни 19, 2013, 13:40:19 »

Благодаря ви момичета  give_rose
Няма да избързвам с купуване, и аз не искам да вземам големите.
Ще изчакам още малко, но лошото е, че времето си върви, а не мога да се пречупя да си взема обувки просто ей така без да ми харесват.
Въпроса с тези 40-ти е, че единственото по което си личеше, че са ми големи е че пред пръстите имам малко повече място, иначе по каишките ми бяха точно, не че не могат да се разширят  angry
Иначе са ме записали в Зара, ако пристигнат номера се надявам да се обадят.
Междувременно пак си гледам и по другите магазини, но засега нищо.
Явно изискванията са много - без платформа, до 10 см височина, изчистени нежни сандали  angry
А borissa твоята е още по-сложна, как си намираш обувки  shok Винаги трябва да правиш компромис с единия крак  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 19, 2013, 15:00:55 »

едно нежно предложение за булките които още търсят:
http://www.miniprix.bg/produkt/1030724/
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 19, 2013, 15:37:47 »

emmmmmy, много са хубави smile
Активен
vampire_lady
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юни 19, 2013, 16:01:20 »

Момичета, здравейте,
можете ли да ми помогнете къде мога да намеря подобни обувки. Като ги видях се влюбих в тях и не мога да си харесам други, а тези ги няма никъде в Бг. Преди 2-3 години от ред липс имаха подобни, но вече ги няма никъде sad

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 21, 2013, 08:56:15 »

Момичета, здравейте,
можете ли да ми помогнете къде мога да намеря подобни обувки. Като ги видях се влюбих в тях и не мога да си харесам други, а тези ги няма никъде в Бг. Преди 2-3 години от ред липс имаха подобни, но вече ги няма никъде sad
питай тук в ФБ страницата им
https://www.facebook.com/pages/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BD-%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD-RUNNERS-%D0%B8-%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8-RED-LIPS/365810574021

и виж ей тук, виждала съм тяхната марка в сайта:
http://www.obuvki-bg.com/damof.php
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 21, 2013, 11:45:31 »

Здравейте,

Да ви споделя и за моите обувки. Те са балерини от Мегиас. Когато ги обух за гражданския брак, ми убиваха съвсем малко. Мислех си, че ми убиват малко, защото беше много студено, и съответно, краката ми се бяха свили. Мислех, че като ги обуя за църковния, ако е жега, ще са ми много неудобни. За щастие не познах. Явно при първото обуване съм ги разтъпкала достатъчно и дори в 30-градусовата жега, с чорапогащник (според мен краката излизат по-добре на снимка така, а аз бях с къса рокля) бяха много удобни. Мисля да си ги носа цяло лято smile

Ето ги и тях:



И след малко подобрение от наша страна smile

Активен
Amelie
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #130 -: юни 22, 2013, 06:43:29 »

Здравейте момичета, след като се сдобих с мечтаната рокля, съм в търсене на мечтаните обувки. Харесала съм си един доста популярен модел, но ме е страх да поръчам от интернет, без да съм пробвала.
Някой виждал ли е подобни.
give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: юни 22, 2013, 07:35:58 »

Амили, и аз съм в същата ситуация. До месец трябва да намеря обувките, за да може да отрежат роклята по тях. Вчера с сити център в shoe art, имаше едни много хубави сандали, но 180лв. ми се видяха малко в повече.
Активен
Amelie
Ентусиаст
**
Публикации: 72



« Отговор #132 -: юни 23, 2013, 09:52:37 »

Ами сложничко е с обувките, защото могат да развалят всеки един празник, ако не са удобни.
180 лв наистина са доста, при наличието, че повечето обувки от Shoe art не са толкова качествени, цените са огромни, само заради марките.
В краен случай ще пристъпя към Högl, при тях знам, че обувките може да са скъпи, но са страшно удобни и много качествени.
Активен
ra4e1
Сватбар
***
Публикации: 177


« Отговор #133 -: юни 23, 2013, 18:53:15 »

Здравейте момичета, след като се сдобих с мечтаната рокля, съм в търсене на мечтаните обувки. Харесала съм си един доста популярен модел, но ме е страх да поръчам от интернет, без да съм пробвала.
Някой виждал ли е подобни.
give_rose


Обувките задължително трябват да се пробват, точно тези от снимката съм ги пробвала в друг цвят, но на мен не ми бяха удобни. Но все пак всички жени/крака са различни.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юни 23, 2013, 19:06:12 »

Момичета, попаднах на страхотни обувки, но 4ри цифрена сума за обувки  nea поне да ги споделя с вас, има ги и в бяло и също са страхотни. http://www.pepina.bg/damski-obuvki/obuvki/damski-obuvki-s-visok-tok-8192.html
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines