Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 21:08:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Deliysky!!! 23.10.2011  (Прочетена 28079 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« -: октомври 21, 2011, 10:30:34 »

Охоооо, Делийски, дойде и твоето време  Сватбаааа Сватбаааа Малко сме закъсняли с темата, но чак сега случайно прочетох кога ти е сватбата в една друга тема girl_wink Реших да направя твоя лична тема, в която да ни разказваш как върви и докъде си стигнал. Всъщност..... *crazy*предполагам, че може и да нямаш много време сега да разказваш, но след сватбата, ще те чакаме тук да разказваш и показваш, най-вече, защотоооо като чета оттук-оттам какво си намислил и какви интересни неща ще има.....нямам търпение да видя всичко това! Сигурна съм, че ще бъде преди всичко една НЕобикновенна сватба Girl_hide Girl_hide Girl_hide

Успех!!!  Good luck Good luck Good luck
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #1 -: октомври 21, 2011, 13:07:47 »

Благодаря за темата.Ние като хора от бранша( и двамата), май потвърдихме поговорката - "Обущаря без обувки ходи".Сватбата ще е нормална, нищо извънземно няма да има, освен изненади, някои от тях и аз още не зная (макар че лично ги организирам). От много увереност в нещата , а и голяма заетост, оставихме много работа за накрая. Та в момента доста сме се насмели, абе всичко е пълна лудница и миш-маш. На всичко отгоре и булката е болна. Нещо простина или я хвана дежурния вирус. Затова ще пиша чак след сватбата. По долу ще пусна само малко подробностти:

Значи 1. Понеже булката не пише тук, се знае само моето име, ама аз все пак не се женя за въздуха де, та сватбата е на Цветелина Йовкова( има профил тука май, ама не знам кой е  shok) и Петър Делийски.

          2. Датата е 23 октомври, това е в деня в който другите ще гласуват. Ние още не сме решили дали да се изтъпаниме с роклята и костюма до изборните секции, но мисля, че скапаните ни политици не заслужават  да им отделим и минута внимание в този ден. Бихме го направили само заради фурора.

          3.Булката ще е с хубава рокля с шлейф ( всъщност не знам каква е, това е инфо от разузнаването), аз ще съм със фрак( изцяло доставен от чужд сайт, за съжаление), колата ще е Чайка.

          4.Ритуална Хиподрума, Църковен брак - Манастира св. Петър и Павел( малко извън София се пада). Малко неудобно, но решихме да избягаме от църквите в центъра на София, който за съжаление отдавна не са това , което трябва да са.
          5. Ресторант Флауерс, Люлин маг.Лабиринт - не голям, но има готин персонал, храната е супер, а цената много добра.
          6. И най-важното на което сме заложили - фотографа - наш гост от Литва.Всъщност това е един от най-сериозните ни разходи.Цената му ( барабар с приятелската отстъпка) е по-висока от който и да е БГ сватбен фотограф, но мисля че си заслужава.

Александрас Бабичус - един от най-добрите в Европа http://meninenuotrauka.lt/ru/
« Последна редакция: октомври 21, 2011, 13:14:00 от Deliysky » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 21, 2011, 15:41:58 »

Бързо оздравяване на бъдещата булка  Good luck
И честита тема и една прекрасна сватба в неделя ви пожелавам  chee
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #3 -: октомври 21, 2011, 15:48:47 »

Със сигурност ще предизвикате фурор ако се появите в избирателната секция със сватбеното облекло, барабар с фотограф и видеооператор  hiphip TONGUE

Аз лично съм съгласна относно това разходът за фотограф да е един от основните за сватбата. А този, който вие сте избрали, е страхотен  good
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #4 -: октомври 21, 2011, 20:39:58 »

 Поздравления и от мен за предстоящия ви празник ! Всичко ще мине като по мед и масло, сигурен съм. При положение, че познавам работата на Цвети се чудя как се е навил този добър фотограф, който сте поканили.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 22, 2011, 00:47:07 »

Честито и от мен.  Bravo Хайде сега от другата страна на бариерата за да почувстваш и ти  как се вълнуват младоженците. Пожелавам ти една весела и прекрасна сватба и съм убедена,че ще е такава.  good Ще чакаме снимки и разказ с нетърпение.  yahoo
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #6 -: октомври 22, 2011, 02:16:36 »

Днеска си облякох костюма.Понеже по принцип не нося, сега разбрах, колко са притеснени хората в този ден.(Забележете , това ми е втори брак, май предния път не ми е пукало изобщо). Чувствам се като с пълно бойно снаряжение по време на учение в казармата. Фрак, трабва да внимаваш не го измачкаш като седнеш, цилиндър (ужас, аз и обикновени шапки не нося). Явно ще трябва да наблегна на ракията сериозно, та да ме отпусне по бързо yahoo
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #7 -: октомври 22, 2011, 02:27:18 »

Със сигурност ще предизвикате фурор ако се появите в избирателната секция със сватбеното облекло, барабар с фотограф и видеооператор  hiphip TONGUE

Аз лично съм съгласна относно това разходът за фотограф да е един от основните за сватбата. А този, който вие сте избрали, е страхотен  good

Да, и разхода също е подобаващ. 1000Е + самолетния билет и разходите (като гост 5дни, заведения екскурзйики).За сравнение -  ресторанта + алкохола + тортата ще е общо 4000лв. Не знам какъв ще е резултата, но аз познавам този човек от 5г. и мисля, че ще заслужи всяка стотинка! Икономисали сме от всичко. Най-вече от излишни комплексарски изхвърляния, да се показваме колко сме велики пред другите.  Семпла сватба с 90 гости и основен акцент върху купона(и спомените естествено).
« Последна редакция: октомври 22, 2011, 05:27:07 от Deliysky » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #8 -: октомври 22, 2011, 02:31:42 »

Поздравления и от мен за предстоящия ви празник ! Всичко ще мине като по мед и масло, сигурен съм. При положение, че познавам работата на Цвети се чудя как се е навил този добър фотограф, който сте поканили.

Знаеш ли, ние сме много критични към себе си ( за разлика от някои "велики" личности.) .Винаги трябва да уважаваш този, който е по-висок клас от тебе. А този е няколко класи над нас, и над много други.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 22, 2011, 07:52:53 »

Поздравления за хубавото събитие ще стане чудесно тържество.Пожелавам ви един щур купон и наистина ще бъде щуро да се явите в избирателната секция с сватбено облекло.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #10 -: октомври 22, 2011, 12:27:01 »

Да, и разхода също е подобаващ.
Аз съм на мнение, че ако можеш да си го позволиш, това определено не е за изпускане.

И наистина, ако ви остане време и желание, отидете в избирателната секция - после ще ви е много забавно. Ние на нашата сватба нахлухме на стадиона по време на мач - еми това не се забравя  pullpigtails
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 22, 2011, 15:08:42 »

Делийски пожелавам Ви страхотен сватбен ден с много положителни емоции и невероятен купон.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #12 -: октомври 22, 2011, 16:51:21 »

Пожелавам Ви един незабравим сватбен ден. Дано булката оздравее бързо и не е нещо лошо като вирус, за да може да се наслади на всяка секунда от сватбения Ви ден. А като спомена изборите незнам защо си представих една забавна сесийка как пускате своя глас в урната smile Но и си прав, че не си заслужава да отделите време за " добрите ни политици ". Харесва ми идеята ти за фрак беше я споменал в една друга тема и от тогава нямам търпение да видя как би ти стоял. Желая Ви един страхотен и слънчев ден.
Активен
Stoian_Petrov
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #13 -: октомври 24, 2011, 02:24:10 »

Честито сладури!  Всичко беше чудесно. Желаем Ви само щастливи мигове.
Бисер, Дори, Данчо, Мая, Мариан, Светла, Стоян и Станислав. Целувки!!!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 24, 2011, 07:35:03 »

Честитоооооооооооооооооооо.Много здраве,обич и споделени мигове.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 24, 2011, 08:17:34 »

Честито на младото семейство!!!!! Сватбаааа Party time nazdrave Пожелавам ви бекрайна любов,безрезервно доверие и безброй прекрасни споделени моменти!!!!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #16 -: октомври 24, 2011, 10:12:52 »

Честито семейство smile Желая Ви много любов, безкрайно хубави моменти заедно и всичко най най най.
ГОРЧИВО  Bravo Bravo Bravo
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #17 -: октомври 24, 2011, 10:25:45 »

 Бъдете много щастливи!  Flower Пожелавам ви изпълнен с красиви емоции, спокоен и хармоничен семеен живот. Бъдете винаги влюбени и отдадени един на друг  smile Честито!
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 24, 2011, 11:59:34 »

Честито на младото семейство  Bravo Bravo Bravo
Знаех си аз, че Цвети е младоженката, тя ми каза на моята сватба, че и нейната е скоро и ме разпитваше дали е сложно да се носи голяма рокля  Girl_hide
Желая ви всичко най-прекрасно и на двамата и чакаме всички снимките  Girl_hide

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: октомври 24, 2011, 12:19:56 »

 Deliysky, честито! Бъдете много щастливи, разбирайте се и се обичайте!
Дано напишеш разказче, както правят всички във форума! Хем си човек от бранша, хем си представител на безгласния пол  Wink, сигурно ще научим много от твоите вълнения и преживявания  Bravo
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 24, 2011, 20:01:54 »

Deliysky , честито!  Сватбаааа
Пожелавам ви дълъг семеен живот изпълнен с много усмивки,любов,разбирателство и щастие !
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #21 -: октомври 25, 2011, 01:55:27 »

           Благодарим на всички за хубавите пожелания. Относно разказа, да ще има такъв. Снимки - задължително, но ще трябва да почакаме, може би няколко месеца. Не съм се интересувал колко точно , но зная, че за разлика от тук, някои чужди фотографи дават срок 4-6 до предаването на крайния продукт.
Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #22 -: октомври 25, 2011, 03:40:19 »

Честито и от мен! Едва сега виждам темата. Пожелавам ви дълъг семеен живот, много щастие, любов и разбирателство.

Съдейки по приблизителния срок, за които се очаква снимките да бъдат готови, се очертава дълго време да хвърлям по едно око в темичката ти, но в никакъв случай няма да си позволя да ги пропусна smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 25, 2011, 13:05:51 »

Deliysky то е ясно,че снимките ще се забавят.Чакаме поне разказчето.Сигурно е било вълнуващо.В коя роля се чувстваш по добре-като участник или като фотограф в една сватба.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #24 -: октомври 25, 2011, 16:43:23 »

Честито сватбено тържество!  give_rose Любов, Щастие, Късмет!
Нека любовта остане завинаги във вашите сърца. heart Честит празник!  smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 25, 2011, 22:29:05 »

Честито и от мен! Много щастие и любов ви желая!  heart

Нямам търпение да видя снимките.  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #26 -: октомври 26, 2011, 01:41:09 »

Deliysky то е ясно,че снимките ще се забавят.Чакаме поне разказчето.Сигурно е било вълнуващо.В коя роля се чувстваш по добре-като участник или като фотограф в една сватба.

Всяко място има своята емоция. Няма място за сравнение. Пиша така, защото, аз и когато съм на работа, също преживявам всичко заедно с клиентите си. В моя случай се явявах като един от главните организатори, поех доста огромен товар.На мен почти никои не ми помогна. Бях подготвил доста изненади. Съответно, риска е риск,  не всички постигнаха своята цел. Ако трябва да бъда откровен - винаги съм се радвал на хубава и добре подготвена двойка, барната от всякъде. Но в момента застанах от другата страна на бариерата и почувствах какво е да угодиш на 100 човека. Както и колко голяма е разликата между дънките и маратонките и екзотичен костюм, каква цена трябва да платиш за овациите които ще получиш(в нематериален вид разбира се).
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: октомври 26, 2011, 06:08:45 »

Ти не спиш ли!?
Браво, не се съмнявам, че е била хубава сватба! Потупване по рамото имаш от мен  Bravo Виждам, не е било лесно - всички са очаквали много от теб, като човек от бранша. А и ти си много отговорен и критичен към собствената си работа, по принцип. Още един път, късмет!
Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 26, 2011, 10:00:44 »

Честито и от мен!Желая ви много щастие,любов и дълги години семейно щастие.  give_rose
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 28, 2011, 10:46:45 »

Сватбата беше страхотна, много емоционална и едно голямо БРАВО за страхотните изненади и незабравими усмивки и сълзи, които "причини" на твоята прекрасна съпруга  girl_in_love Това е мъж на място ... и продължавай в този дух, така неуморно, цял живот  Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #30 -: ноември 22, 2011, 22:52:59 »

Честита почти месечинка на новото семейство!

Делийски, къде се загуби. Чакаме си разказчето smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 23, 2011, 00:12:22 »

И снимките.  danceg
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #32 -: ноември 23, 2011, 00:18:58 »

Привет на всички, благодаря за вниманието.Снимки няма, чакам и аз, обещаха ми за нова година. Относно разказчето - трябва ми малко време и спокойствие, бих желал наистина да разкажа , да споделя в детайли, да посоча и грешките които допуснах, за да може инфото да е полезно за останалите.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: декември 23, 2011, 22:14:24 »

Честито на младоженците! Много щастие и любов, обичайте се, подкрепяйте се, уважавайте се и гледайте винаги в една посока!

Активен
Evalina
Сватбар
***
Публикации: 203



« Отговор #34 -: декември 26, 2011, 02:33:21 »

lol тъкмо видях раздвижване в темата и си казах: "Най-чаканите снимки във форума дойдоха", ама май ще почакаме още  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: декември 26, 2011, 10:03:50 »

Аз пък се надявах поне разказ да има  Wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 11, 2012, 20:57:47 »

Deliysky, някаква вест имаш ли за снимките?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #37 -: февруари 11, 2012, 21:22:34 »

Здравей, благодаря за вниманието, чакам още. По договор  - до края на февруари. Имам само 5-6 снимки, ще кача като дойдат всичките. Относно разказа, мислех заедно със снимките, като фоторазказ, но може и скоро да го напиша, че мина доста време, ще забравя вече какво се е случило.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 11, 2012, 21:43:44 »

Чакаме тогава!  smile С голямо нетърпение ако мога да добавя. Много искам да видя работата на твоя чуждестранен колега и да прочета твоя разказ. declare
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #39 -: февруари 28, 2012, 04:31:02 »

Привет дочаках най-после част от снимките. Пускам линк, предупреждавам зарежда се бавно и много зацикля, просто изчакайте. когато имам време ще пусна и разказчето.

http://www.meninenuotrauka.lt/en/wedding/2011/cvetelina_petr/
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 28, 2012, 08:18:37 »

Прекрасни снимки.Прекрасни сте били.Още много години така усмихнати и влюбени един в друг.С голямо удоволствие се насладих на снимките.
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 28, 2012, 08:26:34 »

Deliysky всичко е повече от перфектно.Браво вие сте страхотни бъдете винаги така щастливи.С голям интерес чаках да видя снимките.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 28, 2012, 09:54:50 »

Прекрасни снимки с едни красиви и влюбени младоженци  judges
С нетърпение чакам и разказа за сватбата  blum
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 28, 2012, 10:06:40 »

Наистина невероятни снимки...направо оставящи без дъх..страхотни smile
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #44 -: февруари 28, 2012, 11:48:26 »

Делийски, поздрави на теб и половинката!

Имате невероятни снимки от сватбата, наистина.  Bravo
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #45 -: февруари 28, 2012, 12:04:36 »

Наистина страхотни снимки. Заслужавало си е всичкото това чакане. Иглеждате чудесно и най - вече влюбени и щастливи. Бъдете така и за напред. Очаквам с нетърпение и разказчето smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #46 -: февруари 28, 2012, 12:22:52 »

Благодаря на всички, когато ми остане време ще напиша и разказчето. В момента се занимавам с организацията на едно мероприятие и времето ми е малко кът.Между другото , след сватбата не изпитвате ли желание още един път да преживеете тази емоция? Защото аз, да, и то не само един път. И точно с тази цел организирам в момента едно мероприятие, нарича се Сватбен Фестивал. Тук има банер, но останах с убеждение, че бившите булки не са разбрали, за какво става въпрос и каква е идеята.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 28, 2012, 12:46:15 »

Страхотни снимки ,Делийски ,но ти сигурно си знаеш smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #48 -: февруари 28, 2012, 13:31:53 »

 Чудесна сватба, Делийски ! Има дух едновременно на традиции и елегантност, и в същото време е много весела  smile Имаш очарователна съпруга! Особено красива е на снимките от Търново - поразрошена, нежна и непринудена.
 За снимките, както Фийби отбеляза, ти си знаеш  Wink Наистина чудесен избор!

 П.П. Не знам как ще го приемеш, но на тези снимки ми напомняш на Ал Пачино - топло средиземноморско и много мъжко излъчване.
« Последна редакция: февруари 28, 2012, 13:33:32 от michelle » Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #49 -: февруари 28, 2012, 14:52:59 »

Благодаря за коментарите. За визията се постарахме доста и двамата. Особено аз. Нямах много алтернативи, защото съм по-нисък от половинката с почти 10см. Фрак с цилиндър за мен беше единственият вариант.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #50 -: февруари 28, 2012, 14:58:34 »

Страхотни снимки ,Делийски ,но ти сигурно си знаеш smile

Още не знам, чакам си албума и всичките снимки. Тук са само малка част. Когато смятах колко ще ми излезе фотографа, просто ми се ревеше ( като се има впредвид, че колегите искаха да ме снимат безплатно). Но сега се радвам, че взех правилното решение. Избрах го , не защото е известен или велик, а предимно заради факта, че като чужденец ще има друг поглед върху нещата. Някой колеги доста се обидиха, казаха, и ние можем. Да но аз всеки път обяснявам на хората. Плащате не за мога и не мога, а за стила, работата и погледа, начина по който ще бъде отразен вашият ден. Въпреки това, макар и да ви е странно, имам някой дребни забележки съм работата му. Но това е нормално, сватбата е реалити, не може всичко да е като ти се иска.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 28, 2012, 15:46:14 »

Аз пък ако бях на теб бих си взел и някой от приятелите дето са искали безплатно да те вземат.Така щеше да има и втори поглед върху едно и също събитие.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #52 -: февруари 28, 2012, 15:58:01 »

Всъщност , аз желаех да са ми гости, това една от причините да откажа. Но те все пак си снимаха от време на време, така че имам и още погледи. А иначе забележки имам от друго естество и то минимални. Погледа на този фотограф според мен е пълен и обективен.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 28, 2012, 16:38:26 »

На мен лично единствено не ми харесва на места ,че фокуса е много плитък ,но определено погледа ,с който те е видял е много приятен .

Колкото до вас - младоженците - много приятни ,благи ,усмихнати заедно.Хора ,които знаят какво искат и го излъчват с цялото си същество.Поздрави!
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 28, 2012, 21:51:21 »

Поздравления ,страхотни снимки  Bravo Bravo Bravo
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #55 -: февруари 28, 2012, 22:30:34 »

На мен лично единствено не ми харесва на места ,че фокуса е много плитък ,но определено погледа ,с който те е видял е много приятен...
Точно това е номерът, плитък DOF...и много модерно напоследък.Този стил на снимане се налага все повече и наистина е доста ефектно.Макар да изисква притежаването на доста скъпи светлосилни обективи, ефекта донякъде може да се получи софтуерно (ама само донякъде).Ето един линк от блога на гуруто в този стил на снимане...
http://www.cmphotography.com/blog.cfm?catID=5&news

П.П. ...не е реклама на Никон,аз лично снимам с друга система, просто ми направи добро впечатление...
Ох забравих да поздравя Петьо.Хубави снимки, макар и аз да имам "некои съображения" smile...важното е вие да сте щастливи, а от снимките се разбира, че сте си изкарали страхотно и този ден ще се запомни завинаги и със хубавите снимки.
« Последна редакция: февруари 28, 2012, 22:40:04 от djdimi » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 28, 2012, 22:40:58 »

Много ми харесват снимките Делийски! Много ми харесва погледът на този фотограф - ъгълът, под който снима, както и избора на разстояние и фокус. Не съм професионалист, моля да ме извиниш ако не използвам точните термини, но дано разбра какво имам предвид. Виждам, че съпругата ти е избрала моя любим гримьор за всички времена - Слав! Той гримира и мен на сватбата ми! А съпругата ти е много чаровна!

Чудесни снимки!
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 29, 2012, 08:45:40 »

Делийски, наистина чакането си е заслужавало! Поздравления за прекрасните снимки! Bravo Bravo Фотосесията в Арбанаси е невероятна!

П.С. Котките много са сладки (всичките) blush
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 29, 2012, 19:48:35 »

Deliysky с риск да повторя казаното до момента...невероятни снимки БРАВО  Bravo
Вашите сватбени снимки са доказателство, че фотографията е изкуство  judges
Ти си професионалист и моите думи са излишни...но мисля, че всеки с ръка на сърцето ще се съгласи с мен  girl_wink Според мен най-важното е,че от снимките си личи колко много се обичате, а това е нещо което колкото и да е добър фотографа не може да вмъкне ако го няма!

Ето и любимият ми кадър,като от филм...не са нужни думи  heart

Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 29, 2012, 20:14:50 »

Не мога да се нагледам на тази превъзходна фотография.  Bravo
В крайна сметка човек като помисли сватбата минава и заминава, храната се изяжда, пиенето се изпива- на края остават само снимките. Те са единствените, които остават след сватбата и за винаги на пред в бъдещето, докато всички друго остава в миналото.


Честито и от мен с пожелания за щастлив семеен живот.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #60 -: февруари 29, 2012, 20:20:00 »

Благодаря за пожеланията отново. Очертава се тази фотография да стане фаворита на албума. На мен също ми е фаворит.
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #61 -: февруари 29, 2012, 23:41:31 »

Прекрасни снимки...рядко се случва нещо толкова силно да ме впечатли. Заслужават си всяка секунда чакане. А и наистина се вижда и двамата колко много сте се постарали и с колко любов сте организирали този ден. Пожелавам ви да бъдете безкрайно щастливи заедно.
Активен
Mystique
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 06, 2012, 15:06:53 »

Хайде, ЧЕСТИТО и от мен, макар и с доста закъснение!
Снимките са страхотни, не зная кой е фотографът, но преди няколко дни ми беше препоръчан и то точно с тези снимки! А ето, че сега виждам, че са от твоята сватба!
Желая ви много щастлив семеен живот!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #63 -: март 06, 2012, 21:53:55 »

Интересно, кой е решил да го препоръча, фотографа не е българин и идването му до тук е малко трудно пък излиза доста солено.
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 06, 2012, 22:39:02 »

Признавам, че аз поствам из форума този линк, защото отстанах без дъх от тази фотография. Надявам се Делийски не ми се сърди, макар че за конкретния случай не съм сигурна да ли е така.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #65 -: март 06, 2012, 23:26:53 »

Не , естественно не се сърдя, разсърди се дамата. Попитах, защото след сватбата имах няколко странни случая. Звъняха на моя телефон и търсеха него с желание да го ангажират. Когато обясних за какво става въпрос, хората останаха много разочаровани, мислили, че човекът живее тук.
Относно " Умря циганката" , аз никога не обичам да се хваля. В случая това е мой познат, който беше на гости в БГ за една седмица, снима сватбата, организирахме и съвместен семинар. Но за "соленото" и какви преференции съм ползвал съм го споделил където трябва във форума. Като знам как ревете по форума за цените на висшия клас фотографи ( не тези от 400лв), съмнявам се, че някой ще го ангажира, неговите условия не са тайна, има ги на сайта му. Аз даже мога да помогна за отстъпки, но пак сумите са високи за нашия стандарт на живот.
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 06, 2012, 23:40:57 »

Да, съгласна съм и за това не разбирам коментара на Mystique "Май умря циганката, а... ?"

 blush
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #67 -: март 15, 2012, 15:06:52 »

На мен ми е инетересно как погледна на снимките първия път, когато ги видя - като фотограф или като младоженец?
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #68 -: март 15, 2012, 16:06:54 »

Здравей, естественно като младоженец. Но не може да се отрече професионалното изкривяване влиянието му върху моя поглед. Все пак се бях подготвил и абстахирал предварително. А и да ти кажа, аз съм основно видеооператор, жената е фотограф.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #69 -: март 15, 2012, 22:00:31 »

И аз това се чудех - дали професионалното изкривяване не надделява, особено в семейство, където и двамата са професионалисти в тази област smile Но пък собствената сватба си е нещо друго, а и както виждам от снимките - доста вълнуващо изживяване  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #70 -: март 28, 2012, 12:08:23 »

  За снимките, както Фийби отбеляза, ти си знаеш  Wink Наистина чудесен избор!
 П.П. Не знам как ще го приемеш, но на тези снимки ми напомняш на Ал Пачино - топло средиземноморско и много мъжко излъчване.
Не бих могла да го кажа по- добре! Моля, разкажи ни за сватбата и подготовката, така все едно липсват части от пъзела.....
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #71 -: март 28, 2012, 13:27:01 »

Зная че обещах, тия дни получих всички снимки и албума , но не ми остава време да седна и да напиша всичко.Ще се постарая до великден да заситя любопитството ви.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 29, 2012, 15:44:08 »

Хайде! smile Сигурна съм, че всички чакаме снимките с голямо нетърпение и любопитство (както явно си доловил). smile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines