Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 18:00:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на lina_bs - 24.09.2011!!!  (Прочетена 10963 пъти)
 
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« -: август 31, 2011, 09:51:18 »

Линчеее, хайде идвай вече тук да разказваш и показваш какво сте приготвили за сватбата и какво още ви остава yahoo danceg Остава по-малко от месец и ти пожелавам прекрасни емоции! kiss2 kiss2 kiss2
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #1 -: август 31, 2011, 10:01:39 »

Ха!! Май сме закъсняли с темичката за разкази за сватбата!

Честита темичка, Лина! Напълни я с много положителни емоции! smile
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: август 31, 2011, 11:27:35 »

Брагодаря ви момичета! Много сте мили smile
Най-добре е да започна отначало! С Ванката се запознахме във феисбука, станахме комшии във фермата. На втория ден ми поска телефона, на 4-тия се видяхме, на третия месец се пренесох у тях, а след една година на  25 декември получих и годежния пръстен.
И така решихме, че сватбата ще е септември, понеже било по-хладно и по-лесно се пиело. И аз понеже съм хитра като хлебарка, избрах датата 17.09.2011, пада се събота -екстра. Обаче най-важното е,че свекървата има рожден ден.Един вид като подарък. Да, ама не! В средата на януари си избрахме ресторанта, и когато отиваме да го запазваме -той вече е зает. Никога през живота си не бях плакала толкова много, все едно ако е на друга дата няма да се оженя  crazy И така дата стана 24.09. Ето го и ресторанта : http://www.hotelavenue.info/gallerySingle.php?id=15
Понеже аз съм от Пловдив и половината сватба ще е от там, ни трябваше и хотел. Та съчетахме двете неща. Украсата щее от самия ресторант.
По отношение на подготовката хич ни няма smile Аз имам поръчана рокля и обувки. Сега, в събота, ще се прибирам до Пловдив, за да ги меря и за да занеса булото на фризьорката, която също ще е от Пловдив.
Ванко не е тръгнал още да обикаля магазини, в момента прави ремонт у кумовете, които се притесняват повече от нас.
Чаши нямаме, торта нямаме, букет нямам
Това е май засега .....
« Последна редакция: август 31, 2011, 12:10:32 от lina_bs » Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #3 -: август 31, 2011, 11:31:51 »

Честита темичка напълния  с много емоции трепети и вълнения .Чакаме снимки и разказчета
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 31, 2011, 12:07:26 »

Честита темичка пожелавам ти успех в подготовката и много емоции и вълнения.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #5 -: август 31, 2011, 13:11:24 »

Лина честита темичка като за начало. Само хубави емоции ти пожелавам покрай подготовката за хубавото събитие. Не се притеснявай имаш достатачно време за да подготвите всичко. Ресторанта изглежда много добре.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 31, 2011, 13:41:04 »

Честита темичка Линче , дано положителните емоции покрай сватбата са толкова много , че ежедневно да ни радваш с тях.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 31, 2011, 18:41:55 »

Честита темичка, мила  give_rose желая ти леки финални приготовления и преобладаващи да са положителните емоции .... най-накрая още една булка на моята дата, ще се вълнуваме заедно  yahoo
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 06, 2011, 08:30:33 »

Здравейте момичета  give_rose
За два дни свършихме толкова работа колкото за два месеца, не успяхме. В неделя си бях до Пловдив и си взех обувките и се срещнах с фризьорката. В понеделник почивахме и двамата в Ванко и се отдадохме на покупки. Поръчахме тортата, купихме шампанско, чаши, уговорихме се за сватбения букет. Младоженеца вече има костюм, обувки и колан. Аз след два -три дни съм на проба за дължината на роклята и ще съм готова.
Остана да си направим изследванията и да отидем до гражданското. Днес като се прибера от работа ще снимам нещата и ги кача.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 09, 2011, 09:18:39 »

Лина, нещо се губиш, разказвай докъде сте стигнали вече  girl_wink Аз като един голям почитател на сладкото, не мога да не те попитам на каква торта се спряхте  pardon и качвай снимчици да ти се радваме на красотите
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 09, 2011, 17:58:36 »

Здравейте smile
Ние сме готови и с медицинските -можем да се женим. Другата седмица отиваме в ресторанта да си избираме меню и трябва да правим и срещи с фотото и видото и ди джея. Трябва да се купят алкохола и безалкохолното и да се чисти smile
Ще кача снимки на чашите с шампанското и на тортата.Дано да ви харесат
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 11, 2011, 23:06:55 »

Много са хубави Линче , много нежна е украсата на чашите и шампанското.Браво на вас напредвате добре , не се притеснявай всичко ще се нареди.
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 14, 2011, 07:38:43 »

Остават 10 дни до сватбата  yahoo
Уточнихме менюто в ресторанта, куверта ще ни излезе 18.60. Поръчахме балоните за украсата на ресторанта, платихме в гражданското и декларациите попълнихме. Пуснахме молба за разрешително за сватбения автомобил да може да мине през пешеходна зона. Сега ще мислим кой къде да сяди по времена събитието.Взехме ракията. Остана младоженика да си вземе риза и вратовръзка,аз вече съм готова освен жартиера .
Остана да се видим с фотото, видеото и ди джея. С музикантите за извеждане се уговорихме. А и букета трябва да поръчам. Това е засега  smile
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 14, 2011, 07:47:36 »

браво почти сте готови супер.Пожелавам ти в оставащите дни още по вълнуващи моменти и приятни преживявания край подготовката и последната седмичка си почини добре.
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 14, 2011, 08:46:07 »

Браво  Bravo и чашите ,и тортата са страхотни . Хайде, наистина остана още малко  yahoo имаш цяла седмица да свършиш останалите неща, не е притеснявай  girl_wink
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 14, 2011, 10:49:04 »

Лина, малко ти остава  yahoo Не се притеснявай за нищо и се наслади на последните ти дни като госпожица  girl_wink
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 19, 2011, 07:52:38 »

 lina_bs остана малко още  докъде стигнахте с организацията.Успех в оставащите дни и ще чакаме разказче и снимки
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 21, 2011, 17:26:44 »

Здравейте момичета. Аз вече съм в отпуска. Уточнихме масите в ресторанта, поръчахме балоните, оправихме стаите в хотела. Утре идват нашите от Пловдив и ще си взема роклята . Младоженеца е облечен от-до. Остана да доплатим тортата, да поръчаме питите, да си купя чаши за чупене в ресторанта и бялото вино и мезетата. абе общо взето сме готови.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 21, 2011, 19:13:08 »

Лина,честита темичка!
Виждам,че с всичко сте готови!
Стискам палци за слънчев и топъл ден и желая всичко да мине по вода! give_rose
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 22, 2011, 14:40:48 »

Браво, Линче .дано днес сте вършили с покупките и да си почиваш. Като гледам времето навън, ни е като по поръчка  yahoo
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 23, 2011, 06:53:23 »

Момичета забравих да ви кажа ,че ще ходим след сватбата на язовир Цонево  с кумувете.А сега отиваме да купуваме мезетата, че не остана  yahoo

Додо засега времето е супер
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 23, 2011, 06:57:16 »

е миличка не остана време утре е твоят ден .Бъди много усмихната и изживей мига .Пожелавам ти купона да е на 6 и да сте много щастливи.Всичко ще мине като сън починиси добре днес  и утре да не ни забравиш с кафенцето.
Активен
pkara
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #22 -: септември 23, 2011, 10:25:38 »

Бъди най-прекрасната булка! Успех и спокойствие за утрешния ден!
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #23 -: септември 24, 2011, 06:35:22 »

От мен - прекрасен сватбен ден днес!!!
Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 24, 2011, 07:14:51 »

Желая Ви най-прекрасната сватба и невероятни спомени! Забавлявайте се, днес е вашия ден!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #25 -: септември 24, 2011, 07:22:52 »

Хайде Линче ставай днес е твоят ден yahoo yahoo yahoo Не позволявай на никой и нищо да ти развали деня. Чакаме те на кафенце ако е останало време smile
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 24, 2011, 07:30:11 »

 give_rose Добро утро. Тук съм. Пия кафе и отивам на прическа yahoo  yahoo  yahoo
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 24, 2011, 08:04:43 »

Миличка днес е твоят ден бъди много щастлива и усмихната.Пожелавам ви един незабравим купон. Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Party time Party time
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 24, 2011, 08:42:47 »

И аз ти пожелавам една незабравима сватба  kiss2 kiss2 kiss2 Сватбаааа
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 24, 2011, 14:31:24 »

Линче, ето че и твоят ден дойде! yahoo weddingday Бъдете най-щастливите младоженци и направете деня си един прекрасен спомен за дълги, дълги години!!! Желая ви хубава сватба!
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 25, 2011, 12:53:05 »

Честитоооо! Пожелавам ви да сте много щастливи и много да се обичате!  twohearts heart
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 25, 2011, 21:54:45 »

Лина,честито!
От сърце пожелавам на теб и съпругът ти много хармония,търпение и неугастващ порив към един към друг!Бъдете щастливи,обичайте се и се радвайте на дом пълен с детски смях!

Горчиво!
Активен
echi_
Ентусиаст
**
Публикации: 57


« Отговор #32 -: септември 26, 2011, 07:26:37 »

Лина, честито и от мен!!! Много щастие и лщбов и дълъг семеен живот ви желая!!!!
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 26, 2011, 10:43:38 »

lina_bs честито.


Пазете огънчето на любовта, защото то ще ви топли и вдъхновява през дългия полет на годините.

Бъдете силното рамо и нежното крило за другия в дни на болка и изпитания!

Заедно сътворете най-великото чудо - детския смях и изживейте най-човешкото щастие - пълното с обич семейство!
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 29, 2011, 20:57:31 »

Благодаря за пожеланията момичета  give_rose Ние се върнахме от медени дни и вече съм на работа. Нямам време да пиша за сватбата, но нито за секунда не съжалявам, че се решихм,е на тази крачка.

П.С Ще кача една-две снимки в галерията , пък като станат професионалните тогава повече
Активен
lola_bunny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 122



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: септември 30, 2011, 15:11:05 »

lina_bs, честито, мила! Желая ви  много , много семейно щастие и само прекрасни  дни изпълнени с детски смях yahoo
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines