Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 09:13:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Destiny - 14.05.2011 г.  (Прочетена 25691 пъти)
 
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« -: април 15, 2011, 19:35:30 »

Мила Destiny, остана по-малко от месец до вашия сватбен ден!  heart
Мисля, че ти си едно от момичетата, което ще ни изуми със страхотните си идеи и е вече време да споделиш всички емоции, които бушуват в сърчицето ти:) Очакваме разказ и снимчици за всички приготовления и събития, свързани със сватбата:) Пожелавам ти един месец, изпълнен с много любов, щастие и вълнение!  give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #1 -: април 15, 2011, 22:57:06 »

С нетърпение ще чета и аз постовете на Дестини!  Girl_hide

Желая спокойна подготовка и щастливи дни до събитието.  good
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #2 -: април 18, 2011, 09:12:06 »

Честита темичка, Дестини! Желая ти много спокойствие и удоволствие около последните приготовления. И естествено един незабравим 14-ти Май smile

Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #3 -: април 18, 2011, 09:48:03 »

Уау, имам си темичка!!  heart
Благодаря ти, Milataaa! Благодаря на всички за пожеланията. Надявам се наистина всичко да е приказно.
Малко по-късно ще разкажа докъде сме докарали нещата!  Girl_hide
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #4 -: април 18, 2011, 16:29:36 »

Destiny, и вие вече сте на финалната права Сватбаааа Бъди спокойна, уверена, наслади се на последните ти дни като неомъжена жена и се отдай на всички прекрасни емоции, свързани с това важно събитие! Очакваме с интерес включване за последните новости около вас smile
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #5 -: април 19, 2011, 08:11:04 »

Здравейте!

Много от вас не знаят, но аз се занимавам със сватбени неща, украси, покани и всякакви други подобни. Интересното е, че сме сгодени от м. Юни миналата година и имахме 11 месеца до сватбата - съвсем спокойно се развиваше всичко. Нямало е истерии, притеснения, неясноти. Знаехме какво искаме и стъпка по стъпка организирахме по-основните неща.
От тази събота, обаче... не че се притеснявам, ами усещам едни такива адреналинови удари, които ме връхлитат изведнъж. Започвам да се смея и някаква енергия ме обхваща за около няколко минути и после се успокоявам. А тази сутрин като се събудих, си усещам стомаха като с пеперудки, нали знаете как става като се вълнуваш за нещо предстоящо, или си влюбен и ще ходиш на среща, ххихих! Пеперудките ме нападнаха!  Girl_hide

Може би някои от вас са чели мненията ми в другите теми, но кратичко ще обясня какво сме направили досега.
Датата ни е 14 Май 2011 г.
Имаме си четирима кумове - 2 двойки, които са страхотни. Момичето от едната двойка и момчето от другата двойка ще кумуват на гражданския ритуал, а другите двама на църковния. Така всички ще имат важна роля и след това и те ще могат да се оженят.  Bravo

Сватбата започва в ранни зори с приготовленията, ритуал имаме в 12:20 часа и църква в 14:00 часа.
После 2-3 часа фотосесия и след това в 17:30 часа за гостите има посрещане с шампанско в комплекс Вентура, Аспарухово. До 18:00 часа според организацията трябва да са се настанили в ресторанта, защото пристигаме ние. smile

В неделя сладкия ми младоженец си купи много готин костюм. Сега очакваме да му подгънат панталона, да му направят неговия размер ризка и да доставят обувки за проба. В събота пък аз бях на първа проба на моята си рокля и съм просто омагьосана. Мислех, че първият път беше страхотен, но сега просто нямам думи. Много съм доволна от себе си, защото успях да отслабна, дори момичетата много ми се радваха, макар че трябва да стесняват цялата рокля, ххихих! Казаха, че колкото трябва, толкова ще я стесняват - важното е да съм доволна аз.
Може би тук е мястото да похваля още веднъж момичетата от Алегра - наистина са невероятни. Четох мнения тук във форума още преди да тръгна да си търся рокля, в техния сайт видях такава, каквато си мечтаех и като излязох за рокля, попаднах първо в техния магазин. Наистина са уникално мили!
Та така, тази седмица отново ще си пробвам роклята и вече ще остане да ми я подгъват.
Пробвахме си и халките, които поръчахме при човека, изработил годежния ми пръстен.
И те ще са готови тези дни.

Незнам дали не ставам скучна с толкова много обяснения.
Ако някой иска да пита нещо, насреща съм.  danceg
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #6 -: април 19, 2011, 08:15:25 »

Забравих да напиша за украсите и другите неща.
За толкова много хора съм направила покани и украси, няма как да не направя моите сама.  blum
Всички гости вече са поканени на сватбата, повечето потвърдиха. Тези дни ще получат и поканите, които ще са в комбинация със специално измислен от нас двамата Сватбен пътеводител.  blush В него има по-подробна информация за всичко, което ще се случи, за участниците в празника, за местата, за ритуалите, за подаръците и цветята, изобщо всичко. Сложили сме и малко весели добавки под формата на "Любопитни факти" и "Знаете ли, че...".

За цветя и декорации съм си измислила всичко и момичетата от Флора Декор ще бъдат мои партньори в осъществяване на желанията ми.  give_rose

Подаръчетата за гости също са наша идея и сега са в разработка, така че като са готови, ще ви ги покажа.  smile
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #7 -: април 19, 2011, 09:12:39 »

 :bravo:Браво, всичко звучи страхотно!Остана само да ни ги покажеш.  Wink
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 19, 2011, 19:19:19 »

Браво, Destiny smile Всичко звучи страхотно, чакаме снимчици на подаръчетата и поканите:) И това е твоята тема и тук е мястото да пишеш без притеснения от дължината на текста:) Убедена съм, че на всички им е интересно Bravo
В какви цветове ще е украсата ви и на какви цветя се спря:)
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #9 -: април 19, 2011, 21:00:41 »

Цветовете на сватбата са шоколадово кафяво, розово фуксия и лайм.
На места ще има и по-светло розово.

За цветята ще се доверя на момичетата от Флора Декор, които откликнаха на всичките ми идеи за аранжиране.
Избрах си зелена хортензия, розов ранункулус, лизиантус в бледо кремав цвят със зелен нюанс и малки топчести зелени хризантеми. Това е за букета ми. На масите в аранжировките ще има и лайм плодове.
Отделно на нашата маса ще добавим и вази с плуващи свещи. Това ми е идеята. Дано не закъснея много с реализацията.  Wink
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #10 -: април 19, 2011, 21:55:49 »

Destiny, всичко звучи невероятно smile В представите ми изглежда много красиво, имаш страхотни идеи Bravo
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 19, 2011, 23:32:57 »

Страхотно звучи. Пожелавам ви един страхотен ден и незабравими моменти! Аз като предстояща булка също с интерес чета подготовката, която си направила.  Bravo
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: април 19, 2011, 23:40:49 »

Страхотно, Destiny, звучи много свежо и оригинално, ще е приказка  Bravo
Пеперудите има защо да пърхат - с толкова красиви идеи в главата и много любов, как няма smile
Ако имаш време можеш да ни зарадваш и с разказче за моминското ти парти lol) От снимките,които видях си личи, че е било страхотно весело и отново си реализирала разкошни идеи! smile
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #13 -: април 20, 2011, 11:43:42 »

Моминското парти беше невероятно!
Почти всичките ми приятелки и най-близки момичета успяха да присъстват, имаше много изненади и от мен за тях, и от тях за мен!
Първо бяхме в "The Office Club", после дискотека и накрая се събрахме в Joker's с младоженеца и двамата кумове, които се бяха размазали тотално, а под ризите си вече имаха тениски с пиктограмка булка и младоженец и надпис GAME OVER.
Мен пък ме провъзгласиха за "Мис Бъдеща Булка" с коронка и лента. smile
Имах и торта и мнооого подаръци!

Мисля, че можете да разгледате снимки тук:
http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.10150147285609632.290268.607589631&l=b24b004cc8
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #14 -: април 20, 2011, 11:52:28 »

Както винаги страхотни неща сътворяваш ... smile
От мен пожелание пеперудките никога да не те напускат lol))
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #15 -: април 20, 2011, 12:41:37 »

Мерси, shanny.. и за комплиментите, и за пожеланията!
Истината е, че малко любов и възможност да творя са нещата, които ме правят най-щастлива и заредена!
Остава ми само да съм здрава и усмихната и всичко ще е наред!  yahoo
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #16 -: април 20, 2011, 12:52:25 »

Айде,Деска,не остана...само приятни емоции,около подготовката ти желая и не се притеснявай за нищо!Когато има любов,значи има всичко!!!
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #17 -: април 20, 2011, 13:34:53 »

Мерсиии!  danceg
Е, от много творчество, гостите ще получат поканите 3 седмици преди сватбата, но няма значение!
Те и без това вече всички са поканени и потвърдили.  Girl_hide
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 20, 2011, 23:45:13 »

И при нас всички бяха поканени и потвърдили, ние 2-3 седмици преди сватбата давахме покани:))) Даже роднините питали - няма ли да получим покана:) Но съм убедена, че ще са страхотни поканите и ще им останат като много скъп спомен!
Винаги се възхищавам на талантливи хора и ти си един от тях, когато за пръв път видях подаръчетата за моминското парти занемях - толкова емоционално, мило и оригинално! Без думи:) А малките прекрасни чашки с цветя не разбрах - за моминското парти ли са били също или са тест-идея за сватбата, страшно симпатични са! smile С две думи - нямам думи smile
Нямам търпение да ни показваш идейките и реализацията за всички детайли, въпреки че си представям какво ти е и как си с времето, но ако намираш такова за нас ще е истинско удоволствие да четем:)
Интересно ми е как се спря на гримьор/ка smile Тук се спрягат общо взето две-три имена за Варна и аз лично от тук пробвах...smile
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #19 -: април 21, 2011, 08:56:37 »

Milataaa, малките чашки за моминското парти са правени от момичетата във Флора Декор.
Едната ми приятелка - т.е. моята кръщелница, ми ги похвали. Видяла страхотни неща в студиото им, и т.к. знае какво искам.. ме посъветва да отида. Е, разбрахме се веднага!
Направиха ги в стила на сватбата, но в тях липсва розовото все пак. Аз им ги поръчах от днес за утре. smile
В последствие се оказа, че едната ми кума ми беше взела визитка от някакво място, което много я впечатлило... и се оказаха същите момичета!  girl_wink
И така, те ще ми правят букета и украсите, защото колкото и да искам аз да си ги направя, няма да имам време предния ден.  blush
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 21, 2011, 09:49:15 »

Ех че хубаво, Destiny ...... остава толкова малко до вашия ден. Сватбаааа
За малко да изтърва темичката ти, а от толкова време я чакам.
Виждам, че си имала страхотно моминско парти Party time
 
Приятни последни седмички от подготовката !!!! Ще следя темичката ти с огрооомен интерес.   
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #21 -: април 21, 2011, 11:11:34 »

Хех, мерси!!
Наистина остава малко, даже по-малко отколкото очаквах!  girl_impossible
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 22, 2011, 04:01:40 »

Всичко звучи като една сбъдваща се приказка. Нека сватбеният ви ден бъде такъв също, а пеперудките да не спират да пърхат никога, а скоро да се похвалите и с пърхащи гласчета на вашите дечица.
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #23 -: април 24, 2011, 12:32:20 »

От вчера вече си имаме и халки, а аз си купих мечтаните сандалки.
В петък бях и на втора проба за роклята, бяха ми е прекроявали наново заради намалените размери.
Приказна е! Наистина нямам търпениеее!!  heart
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #24 -: април 24, 2011, 22:58:35 »

Destiny, честито за халките и за сандалките! И аз се записвам тук, понеже ми е много интересно как се справяш в последните дни от това "изпитание" - подготовката smile Желая ти безаварийна и спокойна такава, придружена от много усмивки и все повече радости (както с роклята smile  Good luck
Активен
irkaaa
Сватбар
***
Публикации: 214



« Отговор #25 -: април 25, 2011, 19:44:18 »

Destiny, Честито и от мен! Като гледам моминското парти е минало страхотно  Bravo А до вашата приказка ви пожелавам само положителни и приятни емоции  give_rose give_rose give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 25, 2011, 21:52:27 »

Честито за новите покупки, Destiny smile При мен обувките бяха много труден избор, ти и тук си се справила smile Какво ви остава още до финала? smile
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #27 -: април 27, 2011, 08:06:50 »

Milataaa, и аз имах малко притеснения за обувките, но намерих точно каквото исках и с подкрепата на сладкия ми младоженец реших да ги взема.  heart

Какво ни остава:
- да довършим и раздадем остатък от поканите (  girl_impossible )
- да си получа роклята до края на седмицата (много вероятно е това да стане на рождения ми ден)
- да вземем панталона и ризата на младоженеца, да му намерим обувки
- да си направя дреболийките - кошничка, украса на бутилки, късметчета, подаръчетата за гости, украса на чаши и т.н. (излизам в отпуска 2 седмици преди и 1 седмица след сватбата, за щастие)
- да потвърдя украсите за ресторанта с цветята, букета и бутониерките
- да потвърдим тортата и да занесем мостри на цветовете
- да платим 50% в ресторанта и да уговорим детайлите
- да си направим медицински
- да си запиша час за маникюр и педикюр, както и едно масажче..  Girl_hide
- да поръчаме подаръците на кумовете (надяваме се да стане днес или утре)
- ... уау, сигурно има и още много.

 Yes
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #28 -: април 27, 2011, 10:42:35 »

честита темичка и от мен  give_rose
всичко звучи страхотно, и съм сигурна че ще се справиш с всичко с лекота  girl_wink
пожелавам само приятни емоции до финала
разгледах снимките от партито личи се, че е било много весело  Bravo
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 28, 2011, 00:21:38 »

Destiny, звучат доста неща, но като тръгне едното...и не разбираш как са свършили, а и за твоя талант и ентусиазъм това ще е  по-скоро удоволствие smile Отпускът си идва точно на време - за творчество, а масажът ти го препоръчвам с две ръце, няма да забравя как един ден преди сватбата ходих на терапия за лице и така  ме отпусна, тръгнах си лека като перце от щастие, така че подобни глезотии са необходими да разпусне човек smile
За роклята - супер!!! Значи щом нямаш колебания и я харесваш много, на сватбата ще се чувстваш повече от принцеса, а и какъв по-хубав подарък за рождения ден Wink
Активен
Nikitka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 28, 2011, 23:03:40 »

Destiny честита ти темичка и от мен! Пожелавам ти да иживееш своят приказен и незабравим сватбен ден!!  Dance
Сигурна съм , че всичко ще бъде страхотно и с интерес следя подгитовката ти:)
Моминското парти е било сууупер  Bravo Личи си че много сте се забавлявали! Освен това се оказа, че имаме обща позната  girl_wink
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #31 -: април 30, 2011, 22:33:55 »

Вече си имам рокляяя! Взехме я днес, на рождения ми ден.
Много съм щастлива!
Отивам да се гушкам с младоженеца!!  heart
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 01, 2011, 21:00:58 »

Честито, Destiny!!!!
 heart
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #33 -: май 01, 2011, 23:11:43 »

Destiny, честито за роклята smile  и честит рожден ден на патерица  give_rose
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #34 -: май 09, 2011, 10:03:10 »

Ох, не ми остава никакво време да пиша, момичета!
Емоциите вече напират и наистина нямам търпение!!! Нямам търпение за веселбата, за първото сватбено хорце, за всичко!  Girl_hide
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #35 -: май 09, 2011, 15:11:53 »

Остават само 5 дни да се наричаш госпожица lol)) 
Представям си как си с напрежението около последните приготовления, на мен ми остава около месец и туку изпадам в някоя криза smile
Една много слънчева и весела седмица ти желая  girl_wink
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #36 -: май 09, 2011, 15:17:19 »

Destiny, и аз съм така, знам за какво говориш smile Дано да ти е много спокойно през оставащите дни и само тази сладка еуфория да занимава съзнанието ти smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 10, 2011, 19:18:31 »

Destiny!!! Чак аз се вълнувам като чета колко се вълнуваш  smile
Точно се загледах в прогнозата - понеже в момента пак ваааали...но гледам че на вашата дата няма да вали, ще е слънчево и 24 градуса, а според мен с приближаването на деня ще се избистря още повече:) Вярвам, че ще е прекрасен ден и цял ден ще си мисля колко ли си щастлива в този ден smile Последни метри до финала - май е време да се отдадеш на релаксиращи глезотии, имате ли нещо за довършване или сте напълно готови? Украсата на ресторанта кога ще я поставяте или на кого сте възложили тази задача smile
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #38 -: май 10, 2011, 22:32:37 »

Ооо, Milataaa, имаме много неща за довършване, наистина много.
Но сме спокойни, ще направим всичко. smile

Освен всичко, днес се обадиха на Светльо да му кажат, че е спечелил скутер Хонда от една игра на Технополис и еуфорията е просто 100% вече. Нямам думи!
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 10, 2011, 22:43:35 »

Леле, това е повече от добра поличба;) Все така да ви върви-шеметно и късметлийско! За задачите-ние свършихме най-много работа ден-два преди сватбата, вкл.сутринта на сватбата-крили сме се един от друг-аз правих табелка за вратата, той печатал долари blum Така че, имате цели няколко дни! good
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #40 -: май 11, 2011, 00:05:12 »

Даа, така е! И ние така ще имаме задачки до последно, но ще е весело.
Отивам вече да спинкам, че очите ми са на палачинки, ххихи!  Girl_hide
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 11, 2011, 12:28:03 »

Destiny, да не пропусна и твоята предсватбена еуфория Wink Много малко е останало до заветния ден - тия три дни ще минат като миг! Пожелавам ти вълнуваща подготовка! И после задължително фотоотчет след събитието и репортаж, подробен! blum
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #42 -: май 11, 2011, 14:16:33 »

Destiny, и аз да се включа, че гледам, то не останало.. smile Искам да ти пожелая един страхотен ден, изпълнен с емоции, смях и веселба! Нека всичко ви върви по вода и на късмет, както ви е тръгнало!  nazdrave
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #43 -: май 13, 2011, 08:14:42 »

Дестини, погледни само на вън какво страхотно време е smile Желая ти много много слънце утре - на небето и в сърцата ви, наслади се на всеки един прекрасен момент ... чакам с нетърпение снимките smile
 
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 13, 2011, 19:10:10 »

Destiny!!! Времето навън наистина е прелестно и утре ще е още по-невероятно! Пожелавам ви най-красивият и изпълнен с много любов и щастие ден...Да се чувствате така сякаш слънцето свети за вас и щом се погледнете в очите да виждате целия свят! Чакам с нетърпение и аз разказче,снимки. Мислено наистина утре ще съм с вас smile  heart heart heart heart heart heart heart
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 14, 2011, 07:53:21 »

Destiny, честит да ти е днешният ден! Бъдете безкрайно щастливи и започнете красиво своята семейна приказка! heart
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 15, 2011, 12:38:10 »

Честит Брак!
Рамо до рамо, ръка за ръка, сърце до сърце – нека винаги да е така до края на света!
С руйно вино и със звън на чаши ви пожелаваме радост и младост, здраве и щастие, любов и деца!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #47 -: май 16, 2011, 08:44:59 »

Destiny heart честито и от мен! Желая ви прекрасен и безоблачен семеен живот!
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #48 -: май 16, 2011, 09:01:53 »

честито и от мен  chee
Желая ви много щастие и все така да се обичате  twohearts
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #49 -: май 16, 2011, 09:21:52 »

Честито Destiny! Бъдете щастливи, живи и здрави, и нека дните ви да са изпълнени с усмивки!! smile  Sunshine
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #50 -: май 16, 2011, 10:29:50 »

Честито, Destiny! Бъдете живи и здрави, обичайте се много и бъдете щастливи!
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #51 -: май 16, 2011, 11:28:31 »

Честито, Дестини!!! Много много пеперудки в коремчетата ви желая, които да не спират да пърхат до 120 годишнината Ви smile  Бъдете здрави и много влюбени, всичко останало е допълнение!
Активен
teoDorra
Ентусиаст
**
Публикации: 53



« Отговор #52 -: май 16, 2011, 14:47:05 »

Честито и от на новото семейство  Wink бъдете истински щастливи и вечно влюбени  smile 10x
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #53 -: май 16, 2011, 18:13:24 »

Destiny, честито!  give_rose Дълъг и щастлив семеен живот, много любов и разбирателство! smile
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #54 -: май 17, 2011, 10:06:08 »

Ето я и булката най-накрая!
Благодаря на всички за пожеланията!! Сватбата ни беше мечта, наистина!
Времето беше страхотно, всичко си мина както трябва, целия ден бяхме усмихнати и щастливи, беше уникално!
Т.к. сега нямам много време за подробен разказ, ви пускам малка tease-серия от нашите прекрасни фотографи Катя и Стефан от Ка Студио: http://kaphotostudio.com/?p=465

Скоро ще разкажа и подробностите!
Отново ви благодаря, момичета!  Girl_hide
Активен
shosheto
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #55 -: май 17, 2011, 11:06:11 »

Страхотни снимки :-)
Честито! Дълъг и щастлив семеен живот ви пожелавам
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #56 -: май 17, 2011, 11:59:40 »

Честито и от мен! Снимките са прекрасни! Както и ти! желая ви много хармоничен, топъл и щастлив семеен живот! Бъдете здрави и носете искрата на този ден до края на живота си!
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #57 -: май 17, 2011, 14:30:38 »

Леле, Destiny, снимките наистина са невероятни! Пожелавам ви да сте винаги така усмихнати и весели, каквито сте на снимките! smile
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 17, 2011, 20:39:22 »

Destiny, страхотни снимки:) Нямам търпение за още, роклята ти е много нежна и красива, ти като цяло си много красива! Чакаме разказче за страхотния ви ден и дано ви предстоят още по-страхотни!  heart
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #59 -: май 17, 2011, 21:05:14 »

Destiny, толкова си лъчезарна и усмихната smile Много красива булка. Страхотни снимки good и с много емоция. smile Роклята е приказна, браво на нашите момичета Bravo Видях я моята най-накрая, но все още не е съвсем готова. Украсата ви е много стилна и оригинална  give_rose
И аз чакам за разказче
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #60 -: май 18, 2011, 06:46:50 »

Destiny, наистина сте прекрасни! Снимките ви зареждат с чудесно настроение и отвсякъде струи любов! Поздравления и чакаме с нетърпение останалата част smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 18, 2011, 08:56:39 »

Дестини, прекрасна сватба сте имали! Всичко ми харесва - снимките, настроението ви, любовта, която струи от всичко, невероятни сте! Пожелавам ви вихрен и емоционален живот заедно, с още много, много, много любов! heart
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 18, 2011, 09:30:15 »

Прекрасни сте сем.Христови  heart
Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот !!! Обичайте се безрезервно и запазете блясъка и любовта изпълнили сватбения ви ден завинаги в сърцата си !!!

Destiny, разкошна си мила , толкова много щастие блика от снимките ви  kiss2
Активен
shanny
Ентусиаст
**
Публикации: 125



« Отговор #63 -: май 18, 2011, 17:01:09 »

Невероятна сватба, невероятни снимки.... Дестини, докато ги разглеждах станах още по-нетърпелива да дойде и нашия сватбен ден Wink
Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #64 -: май 18, 2011, 20:13:47 »

Destiny, преди всичко честито и от мен!
Желая ви много семейно щастие, много слънчеви емоции и heart!
Прекрасни и оригинални снимки са се получили! Останах очарована от украсата по масите (доколкото си спомням, ти сама си правеше повечето от нещата), браво!
 give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 19, 2011, 21:04:46 »

О, да! И аз забравих да се възхитя от украсите - невероятни са! Все едно гледам модно списание! Разкажи твои идеи ли е всичко:) И ползвахте агенция за украсата ли или вие си украсявахте? Уникално е, а любовните подправки...нямам думи! smile  yahoo
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #66 -: май 25, 2011, 14:56:36 »

Здравейте отново, момичета!

Знам, че ви дължа разказче за незабравимия ни сватбен ден. Не съм сигурна, че ще успея да изразя всичко и да разкажа всяка една прекрасна малка подробност, която ме караше да съм усмихната през цялото време.
Все съм си представяла, че ако се замисля нещо или направя някоя странна физиономия, после ще ме е яд. Е, на няколко пъти в деня на сватбата се хванах как стоя постоянно усмихната. Беше наистина вълшебен ден.

Нашата организация и подготовка приключи късно вечерта преди сватбата, като с младоженеца се разделихме малко преди полунощ. Аз и моето семейство си легнахме в 3:00 часа сутринта и станахме в 5:00, а младоженеца и техните легнали към 4:30 часа и станали към 7:00 и нещо. При тях е било много весело, аз по едно време му се обадих и той милия беше с няколко балона при колата.  yahoo

При нас подготовката започна веднага в 5:00 часа, с грим, прически и т.н. на мен, сестра ми и майка ми. Татко беше съпорт отстрани, правеше ни кафета и т.н. Като ми станаха готови грима и косата, имах да направя няколко бутониерки от живи хризантемки и татко ми помогна. Цялата подготовка беше много приятна. Започнаха да идват братовчеди, роднини. От момента, в който си сложих роклята и булото вече всичко тръгна бързо и емоционално. Часовника тик-такаше, по едно време звъннах на едната ни кума да видя накъде са и тя каза да им отворим долу.  girl_impossible

Пуснахме двете ни прекрасни куми, забулиха ме, дадоха ми букета и после пуснахме и младоженеца, при което изпитах някаква невероятна радост, защото като влезе през вратата, леко се поспря и каза "Уау!"  blush
Аз му познавам реакциите и знам колко искрено беше това и съм много щастлива, че му хареса как изглеждам и наистина се зарадва на дълго пазената в тайна рокля.

После цялата процедура с извеждането, хорце пред блока и тръгнахме към ритуалната зала. Бяхме си заедно двамата в нашата любима Хонда и много се радвахме един на друг по пътя. Ритуалът беше страхотен, с народна музика и танци - шаферите ни бяха супер сладки, ще видите после на останалите снимки. Бяха до нас през цялото време и беше много мило с такива мъничета покрай младоженците.
Поздравленията бяха доста дълги, с много гости и цветя. Снимки в двора, усмивки, радост.. и хайде към църквата.
Там също беше приятно. Младоженецът не е голям фен на църковния ритуал, но се получи добре според мен.

Следваше арт фотосесия с кумовете и супер готините ни фотографи от Ка Студио. Забавлявахме се много!!
В ресторанта отидохме към 18:00 часа и всичко мина толкова бързо, че накрая гостите започнаха да си тръгват, а ние искахме още и още. Всички танцуваха, имахме игри, ритуали. Украсата си беше наша идея и изпълнение, благодарение и на страхотните ми приятелки и сестра ми. Цветята са дело на момичетата от Флора Декор, пак по моя идея.

Обслужването беше на ниво и всичко много харесаха Вентура!
Няма да развалям прекрасния ми разказ с обяснения за управата на хотела, някои арогантни изказвания по време на уговорките и това, че хотелските стаи бяха по-скъпи от договореното.

Доволни сме от сватбата си!
Обичаме се много и вярваме, че това няма да се промени!  heart
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 25, 2011, 21:28:29 »

lol) Абсолютно вярвам, че с времето това няма да се промени, особено ако гледате винаги да се чувствате като в този ден и да си спомняте защо сте се събрали - заради ЛЮБОВТА smile Чакам с нетърпение останалите снимки, прекрасни сте!
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #68 -: май 26, 2011, 08:57:52 »

било е прекрасно празненство  Bravo поздравления  @}->- направо се потопих в атмосферата на сватбата ви  Girl_sing
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #69 -: юни 20, 2011, 15:31:49 »

Момичета, вече имаме пълен набор от сватбени снимки!!
Ка Студио са се представили повече от перфектно! Ние не просто сме доволни от тях - вече ги обичаме!

Ето албуми, които можете да разгледате:

Our Perfect Wedding, 14 May 2011.. the beginning
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150203071244632.317734.607589631&l=8b26ad705e

Our Perfect Wedding, 14 May 2011.. part II
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150203219444632.317790.607589631&l=41a906562e

Our Perfect Wedding, 14 May 2011.. part III
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150203241674632.317798.607589631&l=96242f73d6

Our Perfect Wedding, 14 May 2011.. part IV
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150203261199632.317805.607589631&l=f268e63240

 Girl_hide
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 20, 2011, 16:51:45 »

Аз просто нямам думи - Вълшебни сте !!!!  heart
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 20, 2011, 19:33:16 »

Destiny, наистина снимките ви са разкошни, има толкова красиви и емоционални моменти...много се развълнувах, когато ги видях, чудесна работа на фотографите ви, а вие сте просто прекрасни!!!  heart
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #72 -: юни 21, 2011, 09:36:33 »

Благодаря!!  blush
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 21, 2011, 09:47:52 »

Честито и от мен! Желая ви много семейно щастие, топлина и да бъдете живи и здрави!
Прекрасно е било всичко, много стилно и оригинално! Поздравления! give_rose
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #74 -: декември 16, 2011, 10:46:30 »

Ех, от сватбата ни минаха вече няколко месеца и мога да ви покажа и нашата следсватбена фотосесия:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150378678404632.358286.607589631&type=1&l=1f8b95f225

Отново благодарение на професионалистите от Ка Студио имаме още един прекрасен спомен от сватбата, а аз се порадвах достатъчно на моята рокля!!  blush

Също така с гордост мога да съобщя, че с чаровната ми половинка очакваме бебче в края на Май догодина!  heart  heart  heart
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: декември 16, 2011, 11:25:43 »

Destiny   good снимките са страхотни, много готини с много настроение... Най - много ми харесаха снимките от "голямото къпане"  Bravo
 Поздравления за хубавата новина, пожелавам ти лека бременност! give_rose
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 22, 2011, 00:33:37 »

 heart heart heart Ех, че хубава новина!!! Честито, пожелавам ти лека бременност, изпълнена с много любов и щастие и едно прекрасно бебче за годишнината от сватбата ви! Най-хубавият подарък!  heart А снимките ви са страхотни, страхотни, страхотни  smile
Активен
Destiny
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #77 -: декември 27, 2011, 14:28:25 »

Благодаря ви, момичета!  heart
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines