Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 23:29:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 203316 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: август 07, 2008, 12:19:58 »

Снимката на роклята на  Mimozka е в нейната галерия!!
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: август 07, 2008, 12:36:27 »

Mimozka, много добре ти стои роклята, не знам какво да ти кажа, има много време до сватбата.
Аз си бях харесала една рокля и може би 1-2 седмици преди да я поръчам открих Моята рокля, в смисъл да не стане така, че да си харесаш нещо друго. Но ти си решаваш
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: август 07, 2008, 12:38:43 »

Ночко, да знаеш, че чакам да кажеш как е минала днешната проба и ако има и снимков материал!
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: август 07, 2008, 12:46:10 »

Мен повече ме притеснява това как ще я опазя, ако я купя толкова рано. Само ще я мисля дали няма да се измачка или пък нацапа. Аз ще продължавам да гледам в нета и тук таме по магазините пък ще видим накрая.... smile
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: август 07, 2008, 12:49:25 »

Хубаво ме подсети. Мацки, как гладите роклите в последствие? Моята само за 4-5 часа в колата се беше измачкала и сега седи на закачалка, мисля си да пробвам това с банята, дето някой го беше писал. Но за гладене с ютията  girl_impossible тия пластове на роклята??
Наскоро гледах снимки на една братовчедка на милото и роклята и беше супер измачкана
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: август 07, 2008, 13:27:40 »

mimozka най добре не бързай, има много време, знаеш ли колко се променя човек мнението до тогава, освен това излизат и нови модели, а другото е че за толкова време и промени в телосложението могат да настъпят. Моя съвет е да изчакаш и да гледаш имаш много време. Аз половин година предварително взех да разглеждам но реално един месец и малко преди сватбата я поръчах, освен това я взех четири дни преди сватбата, за да не се чудя какво да я правя, а относно измачкването, моята не се измачка, но пък то и плата си и беше такъв леко намачкано пресъздаваше, та и да е била не съм разбрала.
Активен
Menta
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #216 -: август 07, 2008, 14:41:11 »

Здравейте,
Включвам се във форума за да поздравя Gadamer4e с Прекрасната визия! Великолепна рокля! Изчистена и елегантна. Още веднъж поздравления... Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: август 07, 2008, 14:56:11 »

Нина, ами за моята рокля казаха, че може да се глади на 2 без пара, може би трябва да питаш от където е роклята, а иначе моята вече 2 месеца си седи на закачалка в плика, в който ми я дадоха и не се е измачкала! Не посмях да я държа извън плика, че щеше много да се напраши!
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 07, 2008, 15:01:45 »

Vanilly къде мога да видя твоята рокля и къде я ши
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: август 07, 2008, 15:55:47 »

Shaska, моята рокля я има в галерията и е модел на Мон Амур, от магазина на Мария Анна Белла в София!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 07, 2008, 23:31:25 »

Ночко, да знаеш, че чакам да кажеш как е минала днешната проба и ако има и снимков материал!

Минавам набързо, да се отчета lol пробата мина, да кажем добре, наистина, както Ванили ме беше предупредила - роклята е в скроен вид... но въпреки това мисля, че е страхотна, че ще стане страхотна по-точно smile това, което ме притесни впоследствие е цветът - ужким щеше да е екрю, а пък тя си е кажи-речи бяла  pleasantry не е лоша и бяла, ама.... ние искахме екрю, та се чудя сега дали да звъним допълнително или като така или иначе ми харесва да си я оставя така? Правих си снинки с телефона, не са нищо особено, ще трявба да прехвърля и ще кача.

Хубавото е, че си купих чудесни обувки от един магазин на Раковски, което всъщност ми беше голям проблем, понеже аз обувки трудно си намирам.. Girl_hide Това е засега, мисля, че съм happy с Монамур  good good
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: август 08, 2008, 08:18:17 »

Ночко, не знам защо така са ти я направили в бяло, дане би да не са разбрали, или това да е само основния палт на роклята и отгоре да има друг в екрю, другото, което е , то и моята е по принцип екрю, но цвета е почти бял, ако се наложи на бяло само личи, че не е съвсем, та може просто това да е тяхното екрю, ако искаш звънни да ги питаш, аз сто пъти съм им звъняла, за всичко, което ме интересува! Браво и за обувките, чакам снимки и на двете неща!!!Успех и не се притеснявай ще имаш най-неотразимата рокля!!
Активен
Katia84
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #222 -: август 08, 2008, 08:29:54 »

Здравейте момичета! Искам да попитам дали някой има впечатления от салон Holidaysona-роклите в сайта им изглеждат чудесно! Какви ли са цените?
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: август 08, 2008, 08:34:17 »

Здравейте момичета! Искам да попитам дали някой има впечатления от салон Holidaysona-роклите в сайта им изглеждат чудесно! Какви ли са цените?

може ли сайта
Активен
Katia84
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #224 -: август 08, 2008, 08:36:30 »

www.holidaysona.com
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines