Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 11:06:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 203288 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: август 05, 2008, 15:31:00 »

Ночко, значи правилно си спомням от преди! И аз я пробвах тази, но след моята и просто нямаше как да ми хареса повече, а и мама не спря да се усмихва като облякох моята, та проблема беше решен веднъж за винаги! Но избора ти е прекрасен! Там шият страхотно, тикога ще вземеш твоята? И задължително да се снимаш и да покажеш!!
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: август 05, 2008, 15:37:51 »

Като се замисля допреди година като станеше дума за сватба и направо полудявах diablo.но с течение на обстоятелствата присътвах на 4 сватби и ми се прииска и на мене.... heart А сега направо ще се пръсна от вълнение yahoo
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: август 05, 2008, 20:28:04 »

Момичета поръчах си роклята!От Сватбен салон Минон,много хубави нещица имат там и на много прилични цени!Аз лично си я харесах,но много я промених!Казах си какво имам като идея и останах много доволна колко бързо и лесно ме разбраха!Мисля че ще стане точно както съм си я представяла!  yahoo  yahoo  yahoo  yahoo  yahoo
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: август 05, 2008, 22:27:50 »

честито ники,

кога ще пуснеш снимка на модела?
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: август 06, 2008, 07:37:30 »

Ночко, значи правилно си спомням от преди! И аз я пробвах тази, но след моята и просто нямаше как да ми хареса повече, а и мама не спря да се усмихва като облякох моята, та проблема беше решен веднъж за винаги! Но избора ти е прекрасен! Там шият страхотно, тикога ще вземеш твоята? И задължително да се снимаш и да покажеш!!
smile Утре съм на първа проба, ще искам да се снимам и после ще покажа снимки. Да видим какво се е получило Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 06, 2008, 07:45:22 »

Ночко, чакам с нетърпение да видим какво е станало,въпреки че на моята проба(имах само една) беше само основно скроена и нямаше много вид, но аз съм сигурна в техния профисионализъм! успех!! малко  Offtopic а други аксесоари все ли си към роклята оттам???
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: август 06, 2008, 08:09:19 »

честито ники,

кога ще пуснеш снимка на модела?

 Ами края на месеца ще я вземаи тогава сигурно!!!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 06, 2008, 08:48:07 »

Ночко, чакам с нетърпение да видим какво е станало,въпреки че на моята проба(имах само една) беше само основно скроена и нямаше много вид, но аз съм сигурна в техния профисионализъм! успех!! малко  Offtopic а други аксесоари все ли си към роклята оттам???

lol Ами засега съм си взела малко розички за бутониери - от тези дето са като хартиени. Вероятно ще ми правят шал, чанта (която супер много се връзва към роклята) и още дреболийки. А ти май също си се сдобила и с аксесоари оттам, нали?  give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: август 06, 2008, 13:59:34 »

Към роклята имам и чанта от палта на роклята, обувки от бродерията на бюстието, изчистено було и ще си взема фрукетки за косата! Много съм доволна, че може да се съчетае всичко, така изглежда в тон и е още по-красиво, а и не губя време да обикалям да напасвам всичко!! Ккато се вижда и в галерията ми! Друго, което много ми харесва е, че  я шият по мерки на клиента! Успех утре с пробата!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: август 06, 2008, 21:16:03 »

Към роклята имам и чанта от палта на роклята, обувки от бродерията на бюстието, изчистено було и ще си взема фрукетки за косата! Много съм доволна, че може да се съчетае всичко, така изглежда в тон и е още по-красиво, а и не губя време да обикалям да напасвам всичко!! Ккато се вижда и в галерията ми! Друго, което много ми харесва е, че  я шият по мерки на клиента! Успех утре с пробата!

Мерси, стискай палци  blum
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: август 07, 2008, 10:36:50 »

Леле момичета, като гледам вие някъде 2-3 месеца предварително си избирате рокля, а аз от сега имам мерак да обикалям магазините   smile.

Моята сватба ще е чак другото лято - за сега е планирана началото на Юли и бях решила да ходя септември, октомври за рокля в Асеновград, но като чета тук във форум май ще взема да се откажа да е токова рано... crazy Вие как мислите?

Представяте ли си аз даже вече пробвах една, която доста ми хареса ето я и нея:




Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: август 07, 2008, 10:37:47 »

Нещо не можах да добавя снимката - вижте в галерията ми.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: август 07, 2008, 12:00:31 »

Mimozka, роклята е наистина много хубава! И аз като теб една година преди сватбата имах желание да пробвам рокли, но се задоволих само с гледане в нета, по-добре е наистина няколко месеца по-рано да започнеш, за да си разгледала всичко дотогава, и да не си купиш една, пък след 1 година да харесаш друга!! Успех с избора! Аз имах късмет, пробвах само 3 и купих втората!!! но нито за секунда не съм съжалила!(има я в галерията ми)
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: август 07, 2008, 12:03:00 »

Mimozka, роклята е наистина много хубава! И аз като теб една година преди сватбата имах желание да пробвам рокли, но се задоволих само с гледане в нета, по-добре е наистина няколко месеца по-рано да започнеш, за да си разгледала всичко дотогава, и да не си купиш една, пък след 1 година да харесаш друга!! Успех с избора! Аз имах късмет, пробвах само 3 и купих втората!!! но нито за секунда не съм съжалила!(има я в галерията ми)

абе къде е тая рокля нещо не мога да я видя
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: август 07, 2008, 12:17:36 »

В галерията е уж, но може нещо да не съм я качила правилно.

Ето линк http://forum.svatbata.bg/index.php/v/mimozka/rokli/roklq.jpg.html?action=gallery
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines