Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 23:22:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 203316 пъти)
 
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 27, 2008, 08:43:20 »

Ураааа yahoo Имам си вече рокля, момичета. Но колкото и да ми се иска не мога да ви я покажа, защото моя любопитен мъж може да я види. Купих си готова от Асеновград. Просто реших, че ще си тръгна с рокля от там и това е pleasantry Харесах си я от третия магазин, пробвах и бях така щастлива, че точно това, което искам като форма и модел рокля, ми стои супер! Само ще ви кажа, че е А-линия, цвят шампанско, много дантела и една сладка капучино панделка.....Дори не вярвах, че ще си намеря рокля от първия път..., но аз много си я харесвам yahoo yahoo danceg danceg yahoo yahoo
И след време, ако се скъси, става доста симпатична рокля, която може да се облече при официален случай...
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 28, 2008, 13:44:46 »

Момичета и аз си имам рокля вече  danceg danceg danceg
Но малко ме е страх да ви я показвам, защото мъжленцето знае, че пиша тук и може и да я види.
И аз ще ви кажа само, че е бяла, цяла рокля е, има малко бродерия и е изчистена както исках.Има само един обръч.......Абе ще ви кажа че това е Роклята за което съм си мечтала yahoo
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 28, 2008, 14:03:52 »

Момичета и аз си имам рокля вече  danceg danceg danceg
Но малко ме е страх да ви я показвам, защото мъжленцето знае, че пиша тук и може и да я види.
И аз ще ви кажа само, че е бяла, цяла рокля е, има малко бродерия и е изчистена както исках.Има само един обръч.......Абе ще ви кажа че това е Роклята за което съм си мечтала yahoo

Честита!! Откъде си я купи? Ееее няма ли да качиш снимка наистина Wink  tease
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 28, 2008, 14:21:42 »

Уж писах отговор, а го няма... crazy
Та да повторя сега...
Харесах си я още във третия магазин, пробвах и много ми хареса и как стои. Това беше цвета и модела кото исках. Обикалях, но нищо повече не ми допадна...После се замислих дали да шия, понеже така исках преди, но като се замислих си казах, яяя мараш до магазина. И така....Поправиха ми я набързо да ми е по мярка (сестра ми се смя, че можело още 1 рокля да се направи от изрязаното pleasantry) и така.
Пускам тук, където му е мястото албума, а за паролката на лични girl_wink

Албум

Diavalo, честитоооооо yahoo Защо не направиш като мен. Едно албумче в snimka.bg или albu.bg с парола и само на лични паролката. Няма как да я види  Girl_hide

No4ko24, ти до къде стигна с роклята?
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 28, 2008, 14:28:30 »

Диаволо, браво за роклята!!!! Искаме снимка!!!! Радвам се, че си намерила Твоята рокля!! Много е хубаво чувството, че която и друга да видиш си сигурна в твоята!!
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 28, 2008, 15:24:39 »

Уж писах отговор, а го няма... crazy
Та да повторя сега...
Харесах си я още във третия магазин, пробвах и много ми хареса и как стои. Това беше цвета и модела кото исках. Обикалях, но нищо повече не ми допадна...После се замислих дали да шия, понеже така исках преди, но като се замислих си казах, яяя мараш до магазина. И така....Поправиха ми я набързо да ми е по мярка (сестра ми се смя, че можело още 1 рокля да се направи от изрязаното pleasantry) и така.
Пускам тук, където му е мястото албума, а за паролката на лични girl_wink

Албум

Diavalo, честитоооооо yahoo Защо не направиш като мен. Едно албумче в snimka.bg или albu.bg с парола и само на лични паролката. Няма как да я види  Girl_hide

No4ko24, ти до къде стигна с роклята?

Бубето, аз стигнах до паниак и пълно изтрещяване lol и днес в обедната почивка отидохме с мама до Монамур (Мария Анна Бела) и ... си почъчах една рокля... И така. Хубава е, не знам дали е моята, но просто съм вече мноно изморена, а нещо не ми се ще да ми шият... Просто ми се вижда по-рисковано и по-играчка... И така - пращам ви линк - самоч е моята ще е в екрю и с камъчета Сваровски -

http://www.monamourbrides.com/pages_bul/br_attraction.html
(8-мата рокличка lol)

А ти, Бубето, от кой магазин си я купи (как се казва)? Аз в Асеновград си харесах 2 магазина, но нищо не ми стоеше добре... И искам много да я видя, прати парола !!!  girl_wink
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 28, 2008, 15:29:27 »

Ето ви роклята,но скоро ще я изтрия.Сега знам, че мъжът ми няма да я види


* DSCI0239 (480 x 640)1.jpg (44.97 KB, 480x640 - видяно 400 пъти.)
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 28, 2008, 15:32:07 »

Ето я отзад


* DSCI0241 (480 x 640)3.jpg (40.05 KB, 480x640 - видяно 277 пъти.)
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 28, 2008, 15:37:31 »

 diavalo, много си хубава!  Bravo Най-важното е, че ти се харесваш много. Аз например не съм толкова въодушевена за моята рокля, но .... аз съм си такава blush
  Поздравления, нека точно тази рокля удвои щастието на сватбеният ти ден!!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 28, 2008, 15:39:51 »

Diavolo, роклята е божествена!!! Така красиво ти стои! Браво за избора!! Ще си прекрасна булка!!!
Ночко, роклята, която е с камъчета сваровски и без обръч ли? И аз я пробвах, но след като облякох моятата там и вече бях влюбена в нея!!! Но и тази е стархотна, в бяло или екрю я взе?? Не се съмнявай, сигурна съм, че ти стои прекрасно!!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #145 -: юли 28, 2008, 15:44:22 »

Оля не се притеснявай, и аз съм абсолютно същата.  good
 Все не съм на 100% убедена, че това е моята рокля, че е най-хубавата и т.н. Но една рокля не прави булката, вярно, че това е първото, което се забелязва, но най-важното е усмивката, настроението, щастието, което струи от булката. Аз имам една позната, която с рокля за няколко хиляди беше супер притеснена и скована. Ами не беше най-красивата булка...
 А сигурна съм, че ние ще сме danceg
Така че горе главата и само позитивно мислене, то допълнително ни разкрасява  give_rose give_rose give_rose
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 28, 2008, 16:42:56 »

No4ko24, роклята ти е божествена! Изобщо не се съмнявай, че е твоята рокля. Сигурна съм, че ще изглеждаш прелестно в нея!
А иначе за срамотиите не мога да си спомня името на бутика, от който си взех роклята. Намира се отсреща, срещу Сияна. Мисля че Мариета беше, но не помня точно.. blush Ще проверя на чантата pleasantry
Diavalo, страхотен избор. Стои ти идеално! Bravo

Дам и аз искам да подкрепя Маги, че всички булки са прелестни и то не заради тази или онази рокля, а заради излъчването! Всички за едни такива сияещи и това ги прави красиви!  give_rose А менако питате, само ви си снаете дали рокята ви струва 200 или 2000. Другите няма да аправят голяма разлика....

Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 29, 2008, 08:13:32 »

Diavolo, роклята е божествена!!! Така красиво ти стои! Браво за избора!! Ще си прекрасна булка!!!
Ночко, роклята, която е с камъчета сваровски и без обръч ли? И аз я пробвах, но след като облякох моятата там и вече бях влюбена в нея!!! Но и тази е стархотна, в бяло или екрю я взе?? Не се съмнявай, сигурна съм, че ти стои прекрасно!!!

Да, Ванили, точно нея - с камъчетата, в екрю, даже може би в едно такова лееееко златисто. Ти коя си хареса, сигурно също е страхотна!  girl_wink

Момичета благодаря на всички за подкрепата, Бубе, много се радвам, че ти харесва lol

И аз мисля, че цената няма значение - всичко е късмет - може за 300 лв да си купиш най-божествената рокля! В Арети например си харесах една копринена рокля, много красива, екрю, продават я за 450 лв!!!! Но беше малко по-разголена отколкото моите гърди могат да си позволят, без да изгелждам пошло...

И така, дано сме най-красивите  danceg danceg
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 29, 2008, 08:21:20 »

Bybet0, роклята ти е много хубава!!! Много!! Аз дори си я бях харесала, защото точно такъв модел исках - изчистена линия, с дантелка до долу, но понеже е без презрамки - н амен просто не могат да ми застанат добре...   Bravo Bravo Много се радвам, добре, че си си я купила, просто е разкошна!
Активен
veslanina
Регистриран

Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 29, 2008, 10:48:57 »

Привет момичета и честито на всички бъдещи, а и настоящи булки:)
От Варна съм, сватбата ми след малко по-малко от 3 месеца.
Тъй като перипетиите, а и радостите естествено по избора на рокля тепърва ми предстоят бих искала да помоля, ако някое от вас момичета си е правило предварителен списък на салоните които трябва да обиколи във Варна, да ми драсне някой ред на лична или тук, не съм запозната мн с правилата:)
Рових се из нета с цел да подготвя въпросния списък преди да запретна крачоли и да се мятам по магазините, но така и не успях да си направя пълен такъв.
Мерсаж предварително girl_wink

Поздрав и хубав ден на всички!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines