Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 21:10:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 5  (Прочетена 204752 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 10, 2008, 10:41:44 »

Моята рокля е от "Мирена", от магазина в Бургас, обясних какво искам, нито имах снимка, нито мога да рисувам, но почти на 100% са ме разбрали, така че съм много доволна от сътвореното от тях! Никъде другаде не ми се навиха на акъла, много са готини и разбрани!

Само че и моята дантела е лепена със силикон sad и сега като чета, направо се притесних, каквато ще е жега на 26.07, да не станат издънки в последния момент.
Може би заради цената - 430 лв., което аз поставих като таван предварително. Сигурно, ако искаш да ти я шият дантелата, излиза по-скъпо. Ама аз въобще не го очаквах това със силикона и не се сетих да питам, чак вкъщи го видях и сега се притесних доста.

Като изключим това (дано няма издънки на сватбата), много съм доволна от обслужването в "Мирена".
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 10, 2008, 12:21:02 »

Мога да ти дам идея съвсем леко с конец отговарящ на цвета на дантелата да я прихванеш на 2-3 места за плата. Не би трябвало изобщо да личи, а и ти ще си спокойна  girl_wink
Активен
patenceto
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #32 -: юли 10, 2008, 15:18:35 »

Здравейте на всички. Нашият ден ще е на 6 септември pardon и започвам да се притеснявам, защото още нямам рокля, дори не сам поръчала. Избрах си модел- тип русалка- но тук в София на много малко места има подобни модели sad. Има ли някоя между вас която се е спряла на този модел. Наистина ми е много трудно, роклята ще трябва сигурно да се поръчва и се чудч има ли смисъл да се ходи до Асеновград. предварително ви благодаря за помощта.
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #33 -: юли 10, 2008, 18:56:03 »

patenceto,
не се притеснявай имаш още време за поръчка, обикновенно ги правят за 2-3 седмици! Поне така съм чувала! Аз също мисля да ходя до Асеновград ама все отлагам нали има време....(сватбата е на 13.09.)
Желая ти успех!!! good give_rose
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 10, 2008, 23:02:50 »

Кикси, не се притеснявай! Силиконът не пада даже да се окъпеш в минерален басейн с 50 градусова вода.
Всичко ще е ОК. Особено ако грееш от щастие и се наслаждаваш на всичко. Успех.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 10, 2008, 23:08:23 »

smiling rain , благодаря ти за успокоението!  give_rose give_rose give_rose

Тъкмо се чудех как 2 седмици преди сватбата, ще успея да се занимавам с пришиване на дантелата, на цялата лудница, която ми е на главата, особено колкото съм "добра'" в шиенето! Значи спокойна съм, че дантелата няма да падне!  smile
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 10, 2008, 23:16:40 »

smiling rain , благодаря ти за успокоението!  give_rose give_rose give_rose

Тъкмо се чудех как 2 седмици преди сватбата, ще успея да се занимавам с пришиване на дантелата, на цялата лудница, която ми е на главата, особено колкото съм "добра'" в шиенето! Значи спокойна съм, че дантелата няма да падне!  smile

Дори да я дърпат група озверели шаферки няма да мръдне. Силиконът е формула дето се спича и трябва многоооо месеци за да остарее и да почне да поддава. Аз лично съм виждала такова творение, вярно доста му отиваше терминът "правено в час по трудово", щото силиконът бяха го размазали и около дантелата, но си формулата е яка и ако е направено красиво не се притеснявай за качеството.
« Последна редакция: юли 10, 2008, 23:19:04 от smiling rain » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 11, 2008, 07:02:06 »

Ей ма на и мен  tease


* Picture 556.jpg (62.43 KB, 615x820 - видяно 368 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 11, 2008, 07:02:41 »

...


* Picture 558.jpg (55.74 KB, 820x615 - видяно 367 пъти.)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 11, 2008, 07:37:35 »

Skylife, започва да изглежда супер!!! Надявам се и ти да си доволна, но понеже съм изпуснала вече края, имаш ли и модела на снимка, за да видя по-чсно каква е идеята??
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 11, 2008, 08:19:44 »

За да не я публикувам няколко пъти - сложих "идеята" на роклята в моята тема  good
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 11, 2008, 08:30:27 »

Роклята изглежда супер ... прилича на моделите от Древните времена на Властелина на пръстените - деколтето, силуета, ръкавите! Аз също смятам да имам червена панделка, която да стяга горната част на гърба, но, за да бъде като елемент, разстоянието между двете свързани части ще бъде не повече от един пръст и също ще има платка отдолу, за да не се вижда гърба ми.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 11, 2008, 08:44:43 »

skylife, роклята е много идеайна и различна от масовото  good
Аз да ви разправям да се посмеете с мен.Вчера с майка решихме да обиколим магазините тук и да премеря няколко рокли.Първата която мерих беше с висока талия с едни тюлени презрамки и трябваше да има обръч отдолу, но го бяха махнали, но и без обръча приличах на руска лелка бях много смешна  biggrin иначе лелката каза, че ми стой много добре  crazy .Та и вчера се поизпотих с мерене, но много ме ядосаха в същия "салон" като не ми дадоха да меря роклята дето харесах.Е как аджеба да разбера дали ще ми стой добре?
Та одисеята  с роклята продължава  angry
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 11, 2008, 08:45:26 »

Ами не знам, ето го модела как изглежда отзад, и като имам предвид, че аз не съм "финна" като модела - получава се добре. А и панделката ще е бяла, тук я сложиха само временно.


* celticstarbackcloce.jpg (17.26 KB, 325x550 - видяно 355 пъти.)
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 11, 2008, 08:46:16 »

Здравейте момичета случайно някои да знае координати на магазини за сватбени рокли и костюми под наем?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines