Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 05:46:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Весела сватба  (Прочетена 310188 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: февруари 19, 2009, 15:22:52 »

Блещучка, приемаш ли още едно мнение от мен? Относно играта, която е като Горчиво мисля, че ще бъде по-интересно и за теб, ако някоя приятелка ти измисли въпросите и ти не ги знаеш и отговаряте едновременно на някакви картончета например и след това сравнявате отговорите. Вижда ми се по-забавно така. Относно хвърлянето на букета и тортата - ами те така или иначе се правят на края на сватбата в общи линии. Ние имахме и надиграване за булото. Много забавно беше.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: февруари 19, 2009, 15:27:09 »

При нас никой не знаеше за номера с щипките и престилката и всикчи бяха  shok и много се смяха.Отделно аз преди него подарих на мъжа тениска с фигурки и надпис game over, която също в Плевен не е известна та смеха беше на 6  good И имай в предвид, че всяка една сватба е уникална сама за себе си защото младоженците са уникални Wink
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: февруари 19, 2009, 15:32:21 »

всяка една сватба е уникална сама за себе си защото младоженците са уникални Wink
Точно в това е цялата работа - всяка сватба е различна и много зависи от самите младоженци и настроението и държанието им. Почти никой от нашите гости не беше гледал играта с обувките и много се смяхме, когато дядото - баща ми, вдигна крака си, при въпроса кой ще сменя памперсите на бебето  blum При нас изненадата за всички (дори и за младоженеца) беше торта за рождения му ден, поднесена лично от мен по подобаващ начин  girl_wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: февруари 19, 2009, 15:34:33 »

Светли ние с теб все едно сме се наговорили>точно това имах и аз в предвид.Няма знаение нито игрите, нито обичаите, ако младоженците са готини сватбата ще е на 6.На мен това ми каза и водещата ни good
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: февруари 19, 2009, 19:17:39 »

Светли, Маги, страхотни сте!  Flower
Абсолютно съм съгласна с вас! Аз сякаш малко преекспонирах нещата в усилието си уж да не се повтарям с други празненства, обаче сте прави, че това няма как да стане защото купонът се прави от младоженците и гостите, а те няма как да са едни и същи. smile
Маги, това с тениската е много яко! Особено връчено като специален подарък от булката  Bravo
Ще доразвия още идейките и ще помисля кое как може да стане.
Благодаря Ви и на двечките! smile Dance2 Sunshine
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: април 01, 2009, 16:15:30 »

Момичета аз да споделя нещо, което го бях виждала и DJ го даде като идея. Като влизаме с кумовете и след като изпием шампанското и младоженеца и булката чупят чашите. Тогава DJ казва. Куме, колкото са парченцата от счупените чаши по земята толкова ще е годините щастие на младото семейство, я виж дали стигат? Кума отива, оглежда се и казва, о, не не стигат твърде малко са и започва да дочупва с крака чашите за да станат на милионни парченца. На мен много ми хареса това  защото е нетрадиционно Girl_hide
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: април 03, 2009, 23:06:28 »

Момичета аз да споделя нещо, което го бях виждала и DJ го даде като идея. Като влизаме с кумовете и след като изпием шампанското и младоженеца и булката чупят чашите. Тогава DJ казва. Куме, колкото са парченцата от счупените чаши по земята толкова ще е годините щастие на младото семейство, я виж дали стигат? Кума отива, оглежда се и казва, о, не не стигат твърде малко са и започва да дочупва с крака чашите за да станат на милионни парченца. На мен много ми хареса това  защото е нетрадиционно Girl_hide

tasty това наистина е много интересно и различно  Bravo

аз сега като четях и не знам какво ми хрумна изведнъж една идея...мислех да накараме  милото да покаже как се сменят памперси ...това с куклата...само че не знам какво ми хрумна сега....че ще е по забавно ако решим да видим дядовците как биха се справили в помагането за бебето... знам че нито баща ми нито бащата на милото са виждали памперс дето севика а камоли да знят как да го сложат  funnytooth funnytooth funnytooth и както двамата събрани на едно са големи фатки си мисля че ще стане много интересно и няма да се знае от никой...само ние с милото ще си знаем и майките дори няма да са подготвени...за да не вземат да направят клуб за обучение Слагане на памперс и преобличане на бебе... DANCE ще ги измъчим малко ама....ще е забавно... tease tease tease
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #262 -: април 06, 2009, 12:14:31 »

При нас ритуалите мисля да са редовните първи танц, букет, жартиер/леко променен/, захранване, за което още се чудя де, плюс подаръка на родителте и кратка благодарствена реч от нас към тях и играта с въпросите към младоженците.


 Offtopic Какво според вас символизира точна захранването? Защото за мен символиката беше животът ни да е сладък като меда и булката да е нужна у дома, аккто хлябът и солта на трапезата. Но сега като се замисля май символизира преди всичко приемането на булката в новия й дом от свекървата и направо  hunter
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: април 06, 2009, 12:20:33 »

Според мен захранването и посрещането на булката се прави от свекървата и символизира точно посрещането и приемането й в новия дом. По принцип трябва да се направи в дома на свекърите, където от сега нататък ще живеят младите, но в наши дни символично се прави в ресторанта. smile
Меда и солта са символ както на тежките и трудни "солени" моменти, така и на сладките и хубави моменти, които ще има младото семейство в съвместния си живот.
Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #264 -: април 06, 2009, 18:22:04 »

Амелия,как смяташ да промениш номера с жартиера.Иска ми се ергените да ги изненадаме с нещо по-нетрадиционно.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #265 -: април 06, 2009, 18:36:03 »

Не точно да го променя, не съм се излазила много точно. Не ми се нрави това да ми се завре под полата точно пред родителите и бабите ни и за това решихме просто ди-джеят да каже, че младоженеца не е издържал и по-рано го е свалил и направо да се премине към мятането му.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: април 07, 2009, 01:22:34 »

Амелия,как смяташ да промениш номера с жартиера.Иска ми се ергените да ги изненадаме с нещо по-нетрадиционно.

zora на моята кума на сватбата младоженеца изкара килоти от под роклята и бума беше невероятен...никой не го възприе гадно а напротив...всеки знае че е шега и много се смяха  smile
после диджея каза че е трябвало да свали друго а не белйото и и той тогава свали жартиера...
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: април 24, 2009, 09:06:15 »

 smile Момичета, не знам дали съм в правилната тема, но имам молба. Искаме да наемем танциорка като изненада за кума, но не знам от къде да намеря координати на такава фирма? Моля помогнете give_rose
Активен
Slyn4o
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230


Голямааа усмивка:)


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: април 24, 2009, 22:58:06 »

smile Момичета, не знам дали съм в правилната тема, но имам молба. Искаме да наемем танциорка като изненада за кума, но не знам от къде да намеря координати на такава фирма? Моля помогнете give_rose

Кажи само за кой град става въпрос  smile за да можем да помогнем
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: април 26, 2009, 17:45:17 »

Кажи само за кой град става въпрос  smile за да можем да помогнем
За София, благодаря give_rose
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines