Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 03:00:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти  (Прочетена 467251 пъти)
 
dessita
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



« Отговор #450 -: май 29, 2007, 16:40:47 »

10x desislavka  smile Дано всичко мине ок и при нас, ама то в крайна сметка е както си го направиш. Само дано от ресторанта не ни прецакат нещо, че на какви неща се начетох във форума... angry
Активен
kiki
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #451 -: май 29, 2007, 23:54:27 »

Здравейте, аз сигурно трябваше да вървя по обратния ред, ама нали все бързам... Запазихме  си с Милото ресторант Лебед в Панчарево за сватбата. Имам познат, който миналата година там е правил сватба (в градината) и е много доволен от всичко, но нашата ще бъде вътре защото ще е на 22.09 и не искаме да рискуваме с времето, пък и ни казаха, че вече сватби в градината вече не правят. Някой дали е правил там сватба или пък е бил гост? Моля ви за малко впечатления!
Десита и нашата сватба ще бъде там ,но датата ни е след твоята.Аз също събирам мнения за там и трябва да ти кажа ,че повечето са добри.Дочувам мнения ,че надуват сметките но нямам реална представа дали е така.На вас искаха ли ви да платите по-голямата част от кувертите сега?
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: май 30, 2007, 00:09:09 »

Здравейте, аз търся не много голям ресторант в София, защото ще правя малка сватбичка, но искам мястото да е страхотно! А не искам голям, защото може да се засечем с някоя друга сватба, а тази идея хич не ми допада sad
Ако някой се сети нещо, ще се радвам да сподели! Wink
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: май 30, 2007, 16:07:42 »

А някой има ли представа за ресторантите на Hotel Forum и Hotel Central в София- някакви впечатления, отзиви, някой да е бил там, помогнете, защото сме се спряли на него ама засега никой не може да ми каже нищо за тях???!?!?!?

Здравейте  DANCE и аз да се включа най-после активно в сватбените вълнения и обяснения  blush
и нашата сватба ще е в Централ Форум, на 18.08.07 ама обедна  smile куверта е около 27-28 + 1лв за алкохол, разбрах за сега че Enigma, Sabina, Smurfieta и Slancho  също са в този ресторант, момичета кога са ви вашите дати че неможах да се ориентирам, ще се радвам да споделите опит, изкарване и т.н  blush
Mandarinka, ние сме на 23.06 и разбира се, ще споделим впечатления, дано са положителни. Дотук само знам, че са вдигнали цените откакто капарирахме, но ще видим колко ще е крайната цена на куверта като отидем да уточним менюто. Струва ми се, че оставащото време няма да ни стигне за нищо, съвсем съм се побъркала  crazy

Здравей Smurfieta, ами аз доколкото разбрах куверта се образува сумарно от това което поръчаш, т.е може да е 26 ама може и да е 28, заради различните цени на ястията, така че не се притеснявай сигурна съм че всичко ще е наред  good Успех със сватбената организация  good  give_rose
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: май 30, 2007, 16:13:54 »

А някой има ли представа за ресторантите на Hotel Forum и Hotel Central в София- някакви впечатления, отзиви, някой да е бил там, помогнете, защото сме се спряли на него ама засега никой не може да ми каже нищо за тях???!?!?!?

Здравейте  DANCE и аз да се включа най-после активно в сватбените вълнения и обяснения  blush
и нашата сватба ще е в Централ Форум, на 18.08.07 ама обедна  smile куверта е около 27-28 + 1лв за алкохол, разбрах за сега че Enigma, Sabina, Smurfieta и Slancho  също са в този ресторант, момичета кога са ви вашите дати че неможах да се ориентирам, ще се радвам да споделите опит, изкарване и т.н  blush
Mandarinka, ние сме на 23.06 и разбира се, ще споделим впечатления, дано са положителни. Дотук само знам, че са вдигнали цените откакто капарирахме, но ще видим колко ще е крайната цена на куверта като отидем да уточним менюто. Струва ми се, че оставащото време няма да ни стигне за нищо, съвсем съм се побъркала  crazy

Здравей Smurfieta, ами аз доколкото разбрах куверта се образува сумарно от това което поръчаш, т.е може да е 26 ама може и да е 28, заради различните цени на ястията, така че не се притеснявай сигурна съм че всичко ще е наред  good Успех със сватбената организация  good  give_rose


Mandarinka извинявай, но явно съм пропуснала да прочета съобщението ти относно датите ни - моята е на 08.09.07 г. в ресторант Форум, за съжаление твоята е по-рано, така че ти ще трябва да споделиш  опит и т.н. give_rose
Активен
merrick
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #455 -: май 31, 2007, 03:15:12 »

здравейте, забелязвам, че за датите до края на септември вече хората си имат резервация. според вас дали и за октомври трябва да резервирам от сега или е ок защото по принцип силния сезон на сватбите е до края на септември?
също, ако някои може да подскаже цени за континентал плаза и скай плаза, много ще съм задължена... ходих на сайтовете и на двата ресторанта, но няма цитирани цени/пакети...
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: май 31, 2007, 09:13:24 »

здравейте, забелязвам, че за датите до края на септември вече хората си имат резервация. според вас дали и за октомври трябва да резервирам от сега или е ок защото по принцип силния сезон на сватбите е до края на септември?
също, ако някои може да подскаже цени за континентал плаза и скай плаза, много ще съм задължена... ходих на сайтовете и на двата ресторанта, но няма цитирани цени/пакети...
Ако искаш мястото да е което ти си избереш, във времето когато ти искаш - в момента, в който си харесаш ресторант - капарирай.
Нямаш гаранция, че някой няма да си избере твоето място и по същото време.
Ние капарирахме нашия ресторант към края на януари, а датата ни е 25.08  Wink
Активен
P4eli4ka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #457 -: май 31, 2007, 09:23:09 »

Здравейте Момичета!Нашата сватба ще бъде на 25.08.2007г.  :DANCE:От доста време разглеждаме различни ресторанти,но за сега не сме намерили подходящия sad  Имате ли впечатления за ресторант EggLakeCity в Младост 4?
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: май 31, 2007, 09:27:12 »

Здравейте Момичета!Нашата сватба ще бъде на 25.08.2007г.  :DANCE:От доста време разглеждаме различни ресторанти,но за сега не сме намерили подходящия sad  Имате ли впечатления за ресторант EggLakeCity в Младост 4?
на мен много ми хареса като ходихме да го видим и веднага поисках да го резервирам. уж ми казаха че е свободен и толкова се зарадвах и мислях, че е приключила агонията с търсенето - но уви.
на следващия ден казаха, че имали запитване без капаро и трябвало първо да изчакат другата двойка
е другата двойка капарира:(
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: май 31, 2007, 09:51:42 »

Mandarinka извинявай, но явно съм пропуснала да прочета съобщението ти относно датите ни - моята е на 08.09.07 г. в ресторант Форум, за съжаление твоята е по-рано, така че ти ще трябва да споделиш  опит и т.н. give_rose

Sabina
, ще разказвам  good много ме кефи факта че има има толкова двойки в тоя ресторант, искрено ми се ще всички да си изкараме една незабравима сватба с много много танци и положителни емоции
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #460 -: май 31, 2007, 12:23:11 »

здравейте, забелязвам, че за датите до края на септември вече хората си имат резервация. според вас дали и за октомври трябва да резервирам от сега или е ок защото по принцип силния сезон на сватбите е до края на септември?
също, ако някои може да подскаже цени за континентал плаза и скай плаза, много ще съм задължена... ходих на сайтовете и на двата ресторанта, но няма цитирани цени/пакети...

Наистина е по-добре да ти е сигурно ....хората се женят постоянно ,нищо че лятото е бума!
Мойта сватба е не 07.10 и вече от месец имаме резервация за по-сигурно! Ако не си избрала още не е много страшно,но ако си ,по-добре е да си спокойна поне за това -все пак е едно от наи-важните неща!
Успех!  Wink
Активен
kiki
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #461 -: май 31, 2007, 22:39:46 »

здравейте, забелязвам, че за датите до края на септември вече хората си имат резервация. според вас дали и за октомври трябва да резервирам от сега или е ок защото по принцип силния сезон на сватбите е до края на септември?
също, ако някои може да подскаже цени за континентал плаза и скай плаза, много ще съм задължена... ходих на сайтовете и на двата ресторанта, но няма цитирани цени/пакети...
Относно двете плази в НДК.Преди месец ни предложиха куверт от 40 лева,но се чудеха дали да не сложат и такса за внесения алкохол.Не ни хареса отношението на шефа на ресторантите(г-н Мучанов) и за това се отказахме от там.
Активен
darning
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #462 -: юни 01, 2007, 14:06:36 »

Искам между другото да благодаря на всичи момичета тук   Bravo   Bravo   Bravo  ,защото спец. за ресторанта адски много ме улеснихте с мненията си , снимките и сайтовете.След като прочетох цялата тема и разгледах всичко ми останаха само 2 ресторанта на които отидохме на място и единият го капарирахме (а за мен лично казано не представляваше никакво удоволствие идеята да се скитам седмици наред по всичките столични ресторанти).
Много сте готини!  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: юни 01, 2007, 14:18:09 »

Искам между другото да благодаря на всичи момичета тук   Bravo   Bravo   Bravo  ,защото спец. за ресторанта адски много ме улеснихте с мненията си , снимките и сайтовете.След като прочетох цялата тема и разгледах всичко ми останаха само 2 ресторанта на които отидохме на място и единият го капарирахме (а за мен лично казано не представляваше никакво удоволствие идеята да се скитам седмици наред по всичките столични ресторанти).
Много сте готини!  good
Радвам се за теб  Bravo
Ние затова сме тук, за да си помагаме  good Моята сватба мина преди повече от половин година, а ми толкова хубаво да си пиша тук и да споделям опит  yahoo
Активен
merrick
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #464 -: юни 01, 2007, 14:29:54 »

здравейте, забелязвам, че за датите до края на септември вече хората си имат резервация. според вас дали и за октомври трябва да резервирам от сега или е ок защото по принцип силния сезон на сватбите е до края на септември?
също, ако някои може да подскаже цени за континентал плаза и скай плаза, много ще съм задължена... ходих на сайтовете и на двата ресторанта, но няма цитирани цени/пакети...
Относно двете плази в НДК.Преди месец ни предложиха куверт от 40 лева,но се чудеха дали да не сложат и такса за внесения алкохол.Не ни хареса отношението на шефа на ресторантите(г-н Мучанов) и за това се отказахме от там.
kiki, мерси за инфото. можеш ли да кажеш горе-долу какво включваше менюто, примерно 4-course, торта? т.е. за 40 лева има ли достатъчно неща?
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines