Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 20:51:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 244172 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #630 -: май 18, 2015, 13:05:04 »

Да, определено си права за почивката Дани, ама нямам вьзможност за почивка а и няколко дни не ми стигат. Трябват ми месеци  blush

Иначе аз лично специално за това отидох до Бг с Марта и не че толкова носталгия, просто имах желание. 20 год, повода си струва усилието. Имаше и други не по случайност попаднали там. А за тези които са в Бг и не се мрьднаха, техен си проблем. Толкова по-зле за тях.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: май 18, 2015, 15:22:12 »

Момичета, аз съм ПЪЛЕН ИДИОТ. Забравих да си запиша час за маникюр за сватбата и вече нямат часове. До август висчко им е заето. Много ме е яд на мен...чак ми иде да се гръмна  GROAN
И естествено не знам къде да отида, понеже не живея в Русе...
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #632 -: май 18, 2015, 15:50:19 »

Привет момичета,много мързелив уикенд изкарахме ние,ама то и в неделя си беше световен ден на мързела smile
За феновете на Кухня снимките на 5-ти сезон е завършил тези дни,значи чакаме излъчването  излъчването му
https://instagram.com/p/2q1ifSjfqQ/
https://instagram.com/p/2nivySDfoz/
https://instagram.com/p/2LOrmjjfms/
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: май 18, 2015, 15:54:11 »

Момичета, аз съм ПЪЛЕН ИДИОТ. Забравих да си запиша час за маникюр за сватбата и вече нямат часове. До август висчко им е заето. Много ме е яд на мен...чак ми иде да се гръмна  GROAN
И естествено не знам къде да отида, понеже не живея в Русе...
Не знам колко ти е важен маникюра, аз лично бих се записала където и да е.  В крайна сметка, едни нокти, не знам ... ако искаш, имам регистрация в БГ мама, да пусна едно запитване за добри салони и да докладвам?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #634 -: май 18, 2015, 16:15:22 »

Егати, какви са тия маникюристки дето са заети с по 3 месеца напред?! Уау!  shok
А аз си мислех, че моята дето ме върти по 2 седмици прекалява, хаха.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: май 18, 2015, 16:30:11 »

Аз веднъж съм си патила от маникюр и затова много подбирам. След един лак ноктите ми започнаха да се разделят на люспи. Терапията ми излезе много солена, а сега ноктите ми са меки и тънки. Затова при всеки на маникюр - не. По-добре без, отколкото пак да мина през тоя ад. Не можех да си мокря ръцете чак.
Виви, когато са добри и работят с хубави продукти, имат редовни клиенти с график и затова се получава така. Като ученичка съм записвала час за фризьор от подстрижка на подстрижка...
Оо, чакам кухня с нетърпение.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: май 18, 2015, 17:25:36 »

Леле, кога изписахте толкова!
Ние се прибрахме, естествено недоспали, някой бяха доста пияни и днеска беше тежък ден за тях  bad . На връщане се разходихме из Тетевен и Правец. Иначе беше добре, много се смяхме през деня, музиката с малки паузш беше на ниво!
Гледам за събирания си говорите- аз подържам връзка с доста от съученичките си и сме си близки. С останалата част не ми е проблем и да не ги виждам. Никога не се събираме всички, последните години ме карат аз да се опитвам да ги събирам, ама на мен не ми се занимава особено. Женени и с деца имаме няколко.
Аз съм от София и съм учила в 95то с италиански.
Нансита, моята маникюристка също е много заета и около 2 месеца напред й е графика. Ако си от Сф., мога да ти дам координати тя работи с добри продукти и е много добра в декорациите. Пожелавам ти успех!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #637 -: май 18, 2015, 18:50:34 »

Да, вариант ти е да направиш маникюр тук, преди да тръгнеш за Русе smile А тази на Роси е добра много, ако съдя по ноктите и smile

Аз се разходих, прибрах се и сега чакам Капките... Още нищо на фронта sad
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: май 18, 2015, 18:55:01 »

Момичета, току що направих бутониерата за младоженеца, много държа да ви се похваля, нищо, че не е тука мястото. Аз лично много си я харесвам, имах идея как да изглежда, разбира се реално е съвсем различна. danceg
Това е идеята:


Това-реализацията:
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #639 -: май 18, 2015, 20:35:50 »

Cerise, ами то само листото им е общото...Твоето ми харесва повече, че онова ми навява мисли за използвани клечки за уши blush. Перото от какво пиле е?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #640 -: май 18, 2015, 21:05:46 »

Идея си нямам, купих едно пакетче перца, всякакви има вътре. Преди време, за друго ми трябваха и сега се присетих да ги използвам.
Ето и кумЪ го обзаведохме:



Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #641 -: май 18, 2015, 21:44:47 »

И на мен твоя вариант повече ми харесва good колко такива направи?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: май 18, 2015, 21:45:26 »

много идейни бутониерки  Bravo
Рататуй, как изкарахте?

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.  ДА  БЕ?!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #643 -: май 18, 2015, 22:39:19 »

Имам 16 на един от последните изпити, но и това вече не ме радва.

Сьседите отгоре се избиха и се чудихме дали да викаме полиция, но не посмяхме. С тях е един уестьрн…  Трябва да ви разправям. Обаче така ме хванаха контракциите, че пих спасфон и той не ми помогна даже. Още сьм стегната и малко ме боли. Пак се притесних. Поне знам, че бебето е голямо.

Дали мога пия мента/глог/валериан?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: май 18, 2015, 23:02:03 »

Миленка, само две - една за кума и една за младоженеца. За кумата направих гривна, така я правих, че ако и хареса да си я носи и после. Няма да я слагам тук, че да не спамя, в албума е.

inaxastra, не съм била бременна, така че не знам дали може да ми вярваш, сега метнах и едно око на БГ мамите, принципно не би трябвало да навреди. Все пак билка е.

п.с. Таблетки обаче, сиропът/капките съдържат алкохол.
« Последна редакция: май 18, 2015, 23:05:36 от Cerise » Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines