Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 19:33:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Идеи за разнообразяване на семейния ни живот  (Прочетена 132806 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 29, 2007, 12:53:46 »

олееееееее и моя е луд на тема формула !!! наистина ще е изненада !! Фани дай повее инфо smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 29, 2007, 13:40:46 »

http://www.f1grandprixturkey.com/index-2.html, разгледайте този сайт, там ги има ценичките и може да се купят онлайн!!!!! blum а  се  провежда 24-26 август!!!!!
« Последна редакция: юли 29, 2007, 13:47:14 от fanimira » Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 29, 2007, 17:33:30 »

Фани мерси за полезната информация!Сега ще го разгледам и после ще ви кажа какво съм решила! girl_wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #78 -: септември 12, 2007, 13:15:16 »

Ами..аз не съм семейна, но от почти година живея с милото. Някои неща може да ви се сторят банални, но при мен действаха.
Като идея, някъде бях чела- можете да му напишете послание на огледалото в банята с червилото си. Или да му пъхнете мила бележка в джоба/жабката на колата/калъфа за очилата.
А лично аз съм правила следното /след като моя приятелка беше правила същото и сподели за ефекта laugh/. Една вечер в дискотеката бях с пола до коленете, а след като се върнах от WC-то най-невинно седнах до милото, хванах му ръката под масата и му сложих в нея...прашките си  blush След 5 мин си тръгнахме и караше като луд до нас...а у нас..не е за разправяне  blush  blush  blush  laugh
И друго- веднъж го посрещнах на свещи, по черно бельо и чорапи /егати в какъв дъжд обикалях за ново бельо crazy /, доведох го до леглото и го храних със сушени плодове, редувах с бяло вино. И после...  blush  blush  blush
Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #79 -: септември 12, 2007, 15:15:07 »

Ами..аз не съм семейна, но от почти година живея с милото. Някои неща може да ви се сторят банални, но при мен действаха.
Като идея, някъде бях чела- можете да му напишете послание на огледалото в банята с червилото си. Или да му пъхнете мила бележка в джоба/жабката на колата/калъфа за очилата.
А лично аз съм правила следното /след като моя приятелка беше правила същото и сподели за ефекта laugh/. Една вечер в дискотеката бях с пола до коленете, а след като се върнах от WC-то най-невинно седнах до милото, хванах му ръката под масата и му сложих в нея...прашките си  blush След 5 мин си тръгнахме и караше като луд до нас...а у нас..не е за разправяне  blush  blush  blush  laugh
И друго- веднъж го посрещнах на свещи, по черно бельо и чорапи /егати в какъв дъжд обикалях за ново бельо crazy /,

Подобен номер като този с прашките са ми го правили и на мен. Сърцето ми започна да прави .."Бум - ти - ти, Бум.." Ефекта найстина е невероятен.

Цитат на: avva_stz
доведох го до леглото и го храних със сушени плодове, редувах с бяло вино. И после...  blush  blush  blush
Нека да позная... Играли сте шах цяла нощ и след това сте си правили мекици за закуска  pleasantry



Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #80 -: септември 12, 2007, 15:23:30 »

  blum Направо...няколко партии шах blush  laugh Аййй, стига глупости  Wink
Ама ето, щом един джентълмен споделя какво е било преживяването с прашките, явно наистина трябва да се пробва, момичета!  danceg
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 12, 2007, 20:39:06 »


Цитат

И той да каже :.... Аз ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ такова-а-а-а-а-а... мислех-х-х-х-х-х да гледам финала на шампионската лига.... ама ти не се притеснявай, ще ти обърна внимание!! След това.... Обещавам!!!! Честна Комсомолска!!!
да така е, или е-е-е-е-ей днес ще закъснея мило забравих че трябва да отида до...... pleasantry
Освен нещо свързано със секс, или някоя вкусна манджа за друго не се сещам, на което моя мъж да се зарадва
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 13, 2007, 09:04:35 »

Вече си мисля, че май само манджа би го изкушила... laugh laugh laugh
« Последна редакция: февруари 03, 2008, 21:48:46 от pleasure » Активен
Oizo_Zoizo
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 247


Да Фрешmaker - Hip-hop Тони Стораро


« Отговор #83 -: септември 13, 2007, 10:19:14 »

Вече си мися, че май само манджа би го изкушила... laugh laugh laugh
Oh my ... Ако сте стигнали до там.. значи сте го закъсали.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 15, 2007, 13:00:37 »

Във Франция откриха агенция, която продава алиби”. Нейните услуги са предназначени за семейни мъже и жени, които желаят под благовиден предлог да отидат на среща с любовник.

За 19 евро агенция Аlibila организира обаждане в къщи. Например на жена-инструктор по кормуване се обадил неин „ученик” с молба за извънреден час. За 50 евро фирмата измисля повод за заминаване и изпраща съответната покана. Вестникът посочва като пример французин, който искал да отиде на почивка с любовницата си на тропически остров.

Агенцията изпратила на адреса му покана за сватба от несъществуващ далечен роднина. Служителите на фирмата обаче предупреждават, че никога не фалшифицират документи, а също така не носят отговорност, ако алибито бъде разкрито от съпругата съответно съпруга. Въпреки че французите са смятани за много любвеобвилна нация, едно от последните проучвания сочи, че само 3,8 % от женените мъже и 2% от омъжените жени са имали през миналата година повече от един сексуален партньор.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #85 -: септември 18, 2007, 19:45:22 »

Ех,тези французи...Личи им,че са големи кръшкачи.Но ако подобно нещо стартира в България,сериозно ще се замисля дали да не дам обет за безбрачие  pardon !!!
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 18, 2007, 22:22:34 »

Имаше един такъв филм, много интересне, става въпрос за същото, за което Тео говори, казва се "Алиби" - извинявам се за  Offtopic
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 01, 2008, 15:11:01 »

Аз на мойто мило периодично му правя изненадки, за да не губи интерес. Червен корсет с жартиери, мрежести чорапогащи, белъо с пухчета и всякакви такива неща супер много разнообразяват връзката. А и в крайна сметка не са толкова трудно изпълними. Просто трябва да се отбиеш до някой магазин за еротично белъо.
А пък ако нямаш такъв наблизо, просто можеш да отскочиш до нон-стопа и да си купиш сметанка или шоколад и да нарисуваш с тях сърчице върху гърба на милото.  blush
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 20, 2008, 14:47:38 »

Моят мил мъж много се вълнува от всичко свързано с бельо  girl_wink, затова го изненадвам със съвсем обикновенни на пръв поглед неща: една разходка извън София само двамата , много обичаме да ходим сред природата на пикник, а като е студено по хижи особено по Рила и Витоша. Всичко става като по романтичните книжки give_rose
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 06, 2008, 08:56:21 »

Ние понеже много рядко оставаме само двамата :'(и сме постоянно на работа най-хубаво разпускаме и се отдаваме на почивка като ходим до родния ми град Силистра,или като ходим да играем боулинг danceg
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines