Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 11:14:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къща или апартамент!  (Прочетена 160307 пъти)
 
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 18, 2007, 18:05:42 »

ние и сега сме в къща - само че стара
а новата се строи DANCE и до края на годината ще е готова yahoo
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #61 -: май 19, 2007, 12:08:15 »

ние и сега сме в къща - само че стара
а новата се строи DANCE и до края на годината ще е готова yahoo

е!блазя ти!най-хубаво е да се нанесеш в чисто нова къща!БРАВО Bravo Bravo Bravo
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 10, 2007, 08:57:05 »

Ние живеем в апартамент,но най-голямата ми мечта е да живея в къща с голяма веранда и градина цялата в цветя. Love girl butterfly butterfly
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 18, 2007, 12:57:22 »

аз си бях насадила  80 корена цветя, а в събота точно над Симеоново се изля такъв град, че всичките ми цветя са в земята cray
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #64 -: юни 18, 2007, 17:09:55 »

аз си бях насадила  80 корена цветя, а в събота точно над Симеоново се изля такъв град, че всичките ми цветя са в земята cray
аууууууууууууууууу!ужас!и аз обичам много цветята!тези дъждове направо ще ни съсипят! sad
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #65 -: юни 19, 2007, 13:42:25 »

Момичета  Offtopic темичката е Къща или апартамент!
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #66 -: юли 27, 2007, 17:37:13 »

Къща, разбира се! good

Аз искам да имаме къща, но засега сме в апартамент. Най-важното е, човек да създаде уютен дом, а ако има възможност и за по-голямо жилище - още по-добре  DANCE
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 02, 2007, 13:23:36 »

До сега винаги съм живяла в апартамент и може би, затова ми се иска къща! Надявам се скоро и ние да се сдобием с толкова желаната от нас къща!   girl_in_love
Активен
rosi_ps
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #68 -: август 02, 2007, 14:27:36 »

Аз цял живот съм живяла в къща, много голяма къща и искам да си купим наша... но според прогнозите най-вероятно ще вземам апартамент..  и то след две години:( Но засега не се отказвам от идеята  good
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 03, 2007, 07:41:55 »

Къща, но ако има кой да ти помага в поддържането, иначе трябва да и станеш роб.... pardon...за двамца и апартамент е добре.... girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 03, 2007, 07:54:51 »

Къща, но ако има кой да ти помага в поддържането, иначе трябва да и станеш роб.... pardon...за двамца и апартамент е добре.... girl_in_love

Да , къща с прислужница ии градинар ако може  blum Wink laugh
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 03, 2007, 08:09:45 »

Аз от 01.09 ще се местя в къщата на родителите на Милото, в момента и цял живот досега живея в апартамент и не ми харесва! Трябва да се събразяваме с всички комшии, да не говорим, че входа на блока ни е в отвратително състояние, пък и никой не си прави труда да си изчисти пред врата, стълбището и площадките между етажите. Само майка ми се сеща да го прави. Просто е ужасно!!!  Mad girl
И затова предпочетохме къщата на родителите на Милото, тъй като техните бяха купили и апартамент, но когато Милото ме попита, къде искам да живеем, аз категорично казах Къщата. Наистина има много работа и задължения по поддръжката на една къща, но е много тихо, има си градинка и т. н. Къщата е на два етажа, доста голяма и ще бъдем самостоятелно от тях, самата къща е с два отделни входа smile
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 16, 2007, 09:40:31 »

С две ръце и два крака съм ЗА къща  *THUMBS*Мечтая си да живея в къщичка с дворче , затова като отидем на вилата направо не ми се тръгва nea
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #73 -: август 16, 2007, 20:16:47 »

Аз 13 години съм живяла в къща и много ми е омръзнало. Всичко е пръснато из цялата къща и само обикаляш, катериш стълби.  huhhuh.gif Сега с милото ще си търсим апартамент, но като го вземем ще е още в строеж така че това ще стане сигурно след 2 години.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 16, 2007, 21:05:24 »

Аз винаги съм живяла в къща и още си живея де. Но поддръжката на къща е много по-сложна от апартамент. С милото преди две години си купихме къща, той има етаж от къщата на родителите си и аз имам етаж от къщата на моите родители/където с милото живеем сами/ и оня ден купихме апартамент не ме питайте как се оправяме. Oh my .... Направо ужас. Аз много се кефя за сега на апратамента, но няма да живея там.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines