Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 05:53:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Готови ли сте за осмомартенски подаръци?  (Прочетена 64759 пъти)
 
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 09, 2011, 23:53:08 »

И аз съм с две ръце за картичките good,но за цветята подкрепям Веси...понеже и аз съм от тези дами,които са извън Бг и ще ми бъде малко сложно!
Хайде сега както е казал и всеобщия любимец Мечо Пух:"Колкото повече-толкова повече"! yahoo
п.с.А що се отнася до срока на записване...мисля,че може да се направи някакъв компромис с 1-2 дена,за тези които не са се записали все още! blush
« Последна редакция: февруари 09, 2011, 23:55:17 от rosit@ » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 10, 2011, 00:21:30 »

Момичета, аз съм малко новичка blush, но ако подаръците ще са картички бих се включила и аз! Не бих могла да купя подарък най-малкото защото просто нямам идея какъв да бъде. От друга страна бих се зарадвала на една сърдечна картичка от съфорумка страшно много! smile Както и бих изпратила с огромно желание!
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 10, 2011, 03:18:39 »

Пишете ме и мееееееен  yahoo yahoo Нова съм, но се надявам бързо да вляза в крачка с нещата smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 10, 2011, 10:10:37 »

Аз предлагам за картички да се създаде нова тема,а тази да си остане за подаръци,защото независимо от броиката има желаещи да си разменят и не е честно да им разваляме темата само защото ние нямаме време за това.
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 10, 2011, 11:34:48 »

Аз предлагам за картички да се създаде нова тема,а тази да си остане за подаръци,защото независимо от броиката има желаещи да си разменят и не е честно да им разваляме темата само защото ние нямаме време за това.
А дали няма и тези, които са се записали в темата за подаръците да искат да са част от нещото, в което има повече живот и емоция? Аз съм с две ръце и с два крака "за" инициативата с картичките. В карйна сметка те може да са придружени от нещо дребно, може и да не са, важното е да носят настроение!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #50 -: февруари 10, 2011, 12:14:41 »

 Пак не съм обяснила както трябва  hysteric Много ме е яд на мене си. Имах предвид да е лично послание, няма значение в каква форма-картичка, писмо, бележка, цветя, символично подаръче-предмет. Не всеки има дар слово, може да прати цветенце с няколко думи, както Фийби предложи(аз бих вметнала-може и да нарисува цветенце и да напише нещо под него). Мисля си, че идеята на тези подаръци е да се опознаем едни други и да се сподели приятелско чувство. Не знам дали си спомняте, а и дали сте правили такива неща като малки момиченца-да напишете нещо мило за приятелка, да приложите снимчица, картинка...Идеята е в посланието  pardon
 Какво ще кажете да се направи анкета към темата със следните възможности:
-разделяне на 2 теми-една само за подаръци и една само за лични послания
-оставяне на една тема-или само подаръци или лични послания
 Сега за хората, на които са им скучни предметните подаръци до определена сума или нямат възможност за тях-забелязала съм по досегашните теми за подаръци, че се случва да има както много скромни, така и над дадената сума подаръци. Въпрос на лична преценка. Въпросът е да се прати нещо с лична насоченост и от сърце. Поне аз така виждам нещата  pardon Затова направих това предложение-за да стане по-различен вариант този път. Предполагам, че момичетата, които са си по-близки,  вероятно ще си изпратят подаръчета една на друга. А за тези, които са сравнително непознати една за друга, личните послания са възможност за опознаване.
« Последна редакция: февруари 10, 2011, 12:19:11 от michelle » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 10, 2011, 12:19:03 »

А дали няма и тези, които са се записали в темата за подаръците да искат да са част от нещото, в което има повече живот и емоция? Аз съм с две ръце и с два крака "за" инициативата с картичките. В карйна сметка те може да са придружени от нещо дребно, може и да не са, важното е да носят настроение!
Няма проблем да участвате и в двете,аз го предожих ,за да има разделение защото щом има желаещи за подаръци е хубаво темата да се запази.
А за това какви да са подаръците е хубаво да не се променя понеже записалите се са се съгласили да е предметен подаръка.
« Последна редакция: февруари 10, 2011, 13:05:19 от miss™ » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 10, 2011, 12:22:11 »

Не мисля, че темата трябва да се разделя. Аз с удоволствие ще участвам при картичките или нещо малко - символично. В крайна сметка е важна емоцията, а не толкова подаръка. Освен това е много по-лесно да изберем подходящо пожелание, отколкото подарък.  pardon Нека просто всеки изпрати нещо малко и символично - картичка, цвете, пожелание, шоколадче - нещо мъничко, но да донесе емоция в самия празничен ден. Съмнявам се да има някой който да се откаже от тази емоция. Все пак и тези малки неща са подарък.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #53 -: февруари 10, 2011, 12:24:00 »

 Нинка, и аз мисля, че това е вид подарък  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 10, 2011, 13:06:21 »

Извинете ме, но нямам време да ви чета.Имам около 18 момичета за подаръците днес спирам да приемам държави и утре сутрин ще ги побликувам.Ако искате да си пращате картички винаги може да го направите само трябва да вземете адреса на човека на който сте решили да пратите.Подаръка е нещо по-лично, което изисква време и внимание, затова такава беше идеята.Мисля, че тук с осмомартенските ви е по-трудно, защото трябва да е нещо наистина лично, а не като с Коледните нещо с тематика.Както и да е.Утре побликувам държави.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 10, 2011, 13:21:00 »

Подкрепям Маги. Нека тези, които имат желание да си подаряват подаръци да го направят, а картички да си изпратят всички, които имат желание, не е казано че трябва да е само до едно момиче smile Маги ще съдействаш с адресите, нали?  give_rose give_rose give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 10, 2011, 13:23:24 »

Подкрепям Маги!Ако някой иска да подари картичка или лично послание на някой от форума да го направи  - не е нужна специална организация за това.Не е нужно Маги да отделя от времето си,за да разменя адреси.
Пък и за Коледа много момичета изпратиха картички на други без да се е създавала специална тема за това.
А и нали искат еда има лично послание.Ако не познаваш човека ,какво лично послание ще му изпратиш?Пращаш си картичка на воек по желание , на човек ,който ти е симпатичен ,пишеш му нещо мило и затова не е нужн акой знае каква организация - лист ,плик , адрес и мисъл!
Аз оставам в темата за подаръците!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 10, 2011, 13:30:37 »

За адресите нямате проблем, аз вече мога адресник да издам на Форума smile Но имайте само в предвид, че имам много търчане тези дни и не връщам веднага ЛС-тата, както и че нямам на абсолютно целия форум адресите.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 10, 2011, 14:22:24 »

Аз съм 'за' моята идея и без това е 1:1 с последната дадена :] Сега остава само мързела да ме напусне и свободно време да намеря,за да я осъществя. Момичета сори че ви оспамихме темата,приятно избиране на подаръците :]
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 10, 2011, 14:47:38 »

Изпрартила съм ЛС на магито и се надявам, че не съм закъсняла  blum
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines