Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 30, 2024, 10:43:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 11 част  (Прочетена 172526 пъти)
 
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: септември 15, 2012, 14:17:16 »

милена, пълна ти е пощата и не мога да ти отговоря с лично съобщение...
Активен
elly_l
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #481 -: септември 16, 2012, 02:00:51 »

здравейте, момичета! на мен след малко повече от месец ми предстои да се преместя в Бургас, след 11 години във Варна. В началото на тази година бяхме решили да направим сватба през юни 2012 във Варна, но решението да се преместим в Бургас отложи датата някъде за април-май 2013.

Искаме да наемем  къща за гости или малък семеен хотел, с хубав двор, където да се направи изнесен ритуал и, ако времето позволи, вечерята. Същевременно в сградата да има и резервен вариант  - ресторант за около 50 човека, където да се съберем при лошо време. Не е задължително хотелската част да събере всички хора - вероятно ще има и други места наоколо за нощуване.

Мисля си за Сарафово, Мин. бани, Крайморие... Няма да правин църковен ритуал, така че гостите ще бъдат посрещнати и изпращани единствено от там и няма да има заблудени. Все пак, да не е много отдалечено от Бургас, за да може бургаските гости да се приберат.

Засега съм гледала  сайтовете на Зелената къща на минералните бани, но прочетох тук, че искали и 400 лв. допълнително за наем на двора (?!) към цената за наем на самата къща, а и нямали ресторант. Гледах и хижа Божура - реновираната, там сме ходили преди и мястото ми хареса, но ми се иска и други варианти. Ще ми се да събера места за посещаване преди да сме се преместили, за да може, като отидем, да започнем да ги обикаляме.

Някой сеща ли се за такова място, което може да ми свърши работа - дори да няма персонал и готвач, вариант е да се наеме и кетъринг фирма.

Благодаря!

Редакция: Как стоят нещата с изнесения ритуал в Бургас? Истински ли е или им забраняват да се изнася книгата?
« Последна редакция: септември 16, 2012, 02:03:09 от elly_l » Активен
Love_joy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 62



« Отговор #482 -: септември 16, 2012, 14:05:21 »

elly_l, можеш да погледнеш шато Медово ( шато Рубаят в Медово). Зелената къща също е хубав вариант, но при лошо време не можете да се поберете вътре. Всъщност, там няма обособен ресторант, нито свястна кухня.

Успех!
Активен
elly_l
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #483 -: септември 16, 2012, 18:32:03 »

Love_joy, благодаря, бях забравила за Медово - ние минаваме оттам почти всеки път, когато се връщаме от Бургас към Варна, за си купим вино. Още първият път като видях мястото си казах, че е идеално за сватба, но... има 1 нещо, което ме спира - стилът е възрожденски, а нашата сватба ще е в стил 40-те - ретро романтика (дантели в екрю и чаени рози). Там самата обстановка предразполага към различен вид сватба, от тази, която ние си представяме
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #484 -: септември 17, 2012, 08:49:09 »

ако все още си търсиш агенция, мога да ти споделя моите впечатления, но пак на лично! Пиши ако имаш нужда smile

ще се радвам ако споделиш впечатления  give_rose
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #485 -: септември 17, 2012, 15:01:50 »

милена, пълна ти е пощата и не мога да ти отговоря с лично съобщение...

Изчистена е good
Активен
lina_bs
Сватбар
***
Публикации: 210



Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: септември 17, 2012, 19:36:34 »

Като си запишете дата и час в ритуалната, си резервирайте и ресторанта. Ако сте сигурни, че ще успеете да запишете часа и датата, които искате, нищо не ви пречи и да си рзервирате ресторанта и по-рано...

За сватба септември 2011 си запазихме ресторант още февруари 2011, като се наложи да сменяме датата, защото го бяха взели. Така, че аз не бих следвала съвета ти. Първо се запазва ресторант, Ди джей, фото, видео, църква. Датата в ритуалния дом няма кой да ти я вземе. Запазват се за три месеца напред
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #487 -: септември 17, 2012, 19:54:41 »

 lina_bs за датата и ресторанта явно сме били късметлии....на 1 юни запазихме дата за септември, след 2-3 дни и ресторанта без проблеми.... А по-нашумелите фотографи и диджеи се наемат и година по-рано....
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: септември 17, 2012, 22:00:17 »

Аз също запазих първо ресторант, още януари за сватбата през декември и не съжалявам. Ако се отиде достатъчно рано в гражданското няма да имате проблем за датата, друг е въпросът с часа, но това за избор на ресторант не ви бърка.
Активен
tedytto
Любопитен
*
Публикации: 38


« Отговор #489 -: септември 27, 2012, 14:00:43 »

Момичета, моя вълшебен ден мина и искам да изкажа впечатленията си, за бъдещите младоженки, които имат интерес.
Прическа - Стела (много приемлива цена, и ми направи страхотна прическа - много съм доволна)
Грим - Аделина (супер добре се справи и грима издържа почти 24 часа, въпреки жегата, многото различно червило по бузите ми, което изтривах и т.н.Сигурно и още щеше да издържи, но го изтрих преди лягане  pardon)
Фото - Алекс студио (все още не са готови снимките, но те са много готини и позитивни хора, спокойно можеш да се отпуснеш пред тях и съм сигурна че снимките ще са прекрасни)
Видео - Стоян Камбуров (също не са готови още дисковете, ще ви кажа впечатления като ги видя. Почти не се усещаше присъствието му, което беше добре за гостите, за да могат да се отпуснат.)
Ресторант - България ( професионалисти!- красив ресторант, просторен, приятна атмосфера, вкусно ядене, високо ниво на обслужване на гостите).
Ди джей - Иван Тодоров (един много позитивен човек, създаде весело настроение и добре усещаше настроението на гостите. Не спряхме да танцуваме до 4 часа сутринта, което мисля че е доста показателно   danceg )
Като цяло всичко беше идеално и мина като по вода. Единственото нещо, което не ми хареса много беше сватбения ми букет, но все трябва да има нещо, което да не е перфектно нали  pardon
Пожелавам на всички бъдещи булки да изживеят всеки миг от този ден без притеснения и само да се наслаждават, защото повярвайте ми , въпреки че моят сватбен ден беше 24 часа, мина точно като миг  smile
« Последна редакция: септември 27, 2012, 14:02:57 от tedytto » Активен
platini
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #490 -: октомври 02, 2012, 12:27:52 »

Здравейте и от мен. Подготвяме сватба за другата година по това време, но ми се искаше да избера ресторант до края на тази. Гостите ще са около 120 и заради това сме се спрели на България, Селена в Созопол и Атлантис /сивата зала/. Моля за мнение относно Селена, ако някой е правил там, гостите ще се съберат ли комфортно там, изглежда ми тесничко, но е красиво. Благодаря и ако в писано вече за това, къде точно, че много неща изчетох, но не открих. Благодаря ви предварително.
Активен
platini
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #491 -: октомври 02, 2012, 15:36:43 »

За Атлантис видях коментарите, за България - също, а там имам и лични впечатления. Моля, пишете за Селената. Днес харесах и още един ресторант - в хотел Виго, Несебър, какви са отзивите за там, някой освен Bambi83, празнувал ли е там?
Активен
confused
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #492 -: октомври 06, 2012, 17:22:53 »

Здравейте момичета. Надявам се, че ще приемете между вас една объркана бъдеща булка  smile След дълго лутане къде да е сватбата ни се спряхме на комплекса Свети Тома, край Созопол. Гледах снимки от една сватба там и се влюбих в комплекса. Звъняхме и госпожата която вдигна ни каза , че за датата която сме избрали ресторанта и хотелската част за сега са свободни (ще наемаме всички стаи), но за оферта трябвало да пратим запитване по емейл. Изпратих 2 емейла преди две седмици и няма отговор. Може би имам грешни данни за контакт. Ще съм ви много благодарна, ако някой знае емейл на комплекса да ми го прати.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #493 -: октомври 08, 2012, 23:17:13 »

Здравейте момичета!

Във връзка със Свети Тома, може ли някой, ако има информация да ми каже, дали има вариант там се направи сватба за 60 души? Видях в сайта им, че пише че имат зала за 45 и 120 души, но не знам дали бройата е същата при тържество. Много искам да намеря подходящото място и това ми изглежда перфектно! Благодаря предварително!

Също така някой да има предложение за морски малък хотел, който да може да се наеме един вид целия за сватбата и да има приятен ресторант? Не искам обаче да е от типа на огромните Поморийски хотели, не ми се вписват в представата за сватба много, много.

Активен
Adela
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #494 -: октомври 16, 2012, 00:31:42 »


Здравейте момичета,

случайно някои да има някаква информация относно сватбени агенции Брилянтин и Магнетик дей.Писах им преди няколко дни за някакви оферти на предлаганите услуги,но все още нямам никакъв отговор.
И има ли някой представа от къде в бургас  може да се наеме ретро кола под наем.
Ще съм много благодарна,ако някой има някави оферти от тези агенции да ми ги прати   danceg
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines